Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

raa2
16. máj 2010

a ked zarabam nutrilon tak zarobim 120 ml a to ma akurat, i ked by mal podla veku uz vypit 180 ml a podla vahy 150 ml, ale to by mi uz nevypil, dnes som prvy krat skusila dat 150 a presne tych 30 mi nechal...aku vahu maju vase babatka?

laxity
16. máj 2010

mami...to ja by som neodsala z dvoch po 9 hodinách keď malá spí 😕

olifcek
16. máj 2010

zuci veru, ja uz nechcem vobec kupovat, uz som minula dost tisiiiicok sk...len na obleceniiii 😀

ale nekupujem sebe, cakam, ze z hrocha sa zmenim na hrosika a vytiahnem veci zo skrine, ktore ma tam cakajuuuuu...

u nas bolo 9 a daaazd

maminnka
16. máj 2010

raa, podla mna je to vela, co pisu na krabici, ale zasa pozri aj na to, ze to maju mat len 5 davok denne. Nasa vazi 5,5 kg.

raa2
16. máj 2010

mami tak to pekne mate...to mas hned na dva krat...

maminnka
16. máj 2010

LAxi, to odsajem len rano, alebo vecer, ked predtym mala Bebu. Uz sa snazim hlavne kojit.

raa2
16. máj 2010

je to isto vela, a zase ja sa snazim este davat aj tu trochu co mam materskeho mlieka...inak chudacik maly taha ako blazon, az mi prsia islo dodrapat a nic mu asi neslo, musim mu dat klobuciky, lebo ma bolia tak ako na zaciatku, ked som od bolesti az kricala.

olifcek
16. máj 2010

laxi jedny nike bych od Teba kupila 😕

olifcek
16. máj 2010

laxi jaj, to dvoje tie nike za skoro 8 eur, jaaaj, ja, ze vsetky z obrazka

olifcek
16. máj 2010

mami dik za varovanie 😉

zucana
16. máj 2010

mami ja som vcera odsala za 15 minut 150 ml a to uz po jej jedeni...

olifcek
16. máj 2010

zuci 😵

laxity
17. máj 2010

dobré ránko

olif...a ty nie si nejaká náročná? 😀 😝 😀

to bola podľa mňa dobrá kúpa, našla som drahšie na nete 🙂

moja piškótka začala slintať a robí bublinky 🙂 . Už je krásne vyhajaná a hrá sa v hrázdičke. Dnes budeme všetky asi doma v takom čase 😠

zucana
17. máj 2010

bre ranko baby tak ja som bola uz u endokrinologicky....
laxi aj moja robi bulbinky...som u mamy v robote ale uz ficim domov za malou spi so segrou v posteli ked som tam sla po kluce rano tak segra spala a vika kukala do blba 😀
tak zatim 😉

blumka
17. máj 2010

dobre ranko baby 🙂
zuci prajem krasny pobyt 😉 len keby to pocasie sa uz chcelo umudrit, ze?

maculik
17. máj 2010

Dobre ranko 🙂
Tak ja vobec nemam cas sem nakuknut, venujeme sa rodinke, ale ved uz sa to zmeni.
Zajtra letime domov, takze dnes 4 vyrazame do BA, ostaneme v hoteli a rano na letisko do Viedne. Takze od zajtra znovu len sami s detmi budeme.

Inak drobci su zlati, Adelka uz asi 5 noci prespala uplne cele, dufam, ze jej to vydrzi. Petrik je tiez dobrucky, place len ked je hladny alebo sa neciti dobre, ale vtedy pomoze pestovanie 🙂
Boli sme jeden vecer na 2h aj vonku, ked Petrik zaspal, dali sme si pivko, koktail a veceru, dosli sme o pol11 a Petrik sa zobudil az okolo 1. Ale bala som sa ostat dlhsie, keby nahodou ako naschval sa zobudil skor. Ae dobre mi to padlo.
A vcera sme deti nechali tiez doma a ja som isla si pokupit nejake oblecko, neradi chodime s nimi po obchodoch, tak sme to vyuzili.

Docitat vas nestiham, skusim ked budem doma. Ale dufam, ze vsetci su zdravi, zuci, tebe prijemny pobyt doma, uzi si to.

Tak pekny den a zajtra sa ozvem uz z domu 🙂

zucana
17. máj 2010

maci tak stastnu cestu spat..
uz som doma obe spia ...
tak som dojedla tresku a citam si slovensky casak 😉
blumi veru to je strasne pocasie ten vetrisko a dazd a ze 10 stupnov v IT je 20 😠 ale neva
zajtra ideme s mamou aj s malou do trnavy lebo obe ideme k zubarovi tak dufam,ze sa to umudri 😕

maculik
17. máj 2010

zuci, dakujem 🙂
ja si tiez beriem slov.casopisy, aj knihy od svokry idem pozicat. Aj DVD romant.filmy som si 3 kupila, lebo v pozicovni vypredavali po 3€, tak mam Bridget Jones 2, Pravu blondynku a este jeden, co som nevidela. To budem pozerat niekedy, ked manzel nebude doma, lebo on taketo nepozera 😀

blumka
17. máj 2010

laxi, nadherne veci si vyhrala.. 😕 tie bodynka a ta suknicka nemaju chybu..wau...
ja som sa momentalne namotala na rovnake veci pre moje obe princeznicky, ale na toto leto im nejdem uz kupovat nic, ale tak o rok, ked JJ bude mat 18 mesiacov a TT 3,5 roka a budu rovnake behat to bude super, tak zhanam kade tade nejake pekne satocky a suknicky a tricka 😀 svagrina tak oblieka niekedy svoje 3 dievcata a je to rozkosne 😵

lenica81
17. máj 2010

ahojte koceny... popisali ste toho, ale uz mam docitane...

my mame podobny problem ako jja, hlavne poobede... maly je hore a nezaspi a nezaspi a potom vecer trva riadne dlho, kym ho ulozime... v sobotu 2,5 hodiny, az som si musela ja lahnut a tak zaspal pri mne, a to som ho este aj do zavinovacky dala, lebo sa furt strhol, ked mu ruka odkvacla... ma spanok jak zajac... aspon ze manduca pomaha... teda aspon na chvilu... 😔

a ten pocit, ze mam prazdne prsia mam tiez niekedy, hlavne tie poobedia, ked je hore, ale nereve mi od hladu zatial... a prikladam a prikladam... idem si supnut aj tie homeo...

katina2209
17. máj 2010

Dobre ranko,Zuci a akemu zubarovi do Trnavy chodis? Nie nahodou Kukuckovi? 🙂
My noc klasika budenie na mliecko kazde 3 hodinky... Dnes som mala ist k zubarovi no nestihla som to....
Maly mi spal a hrozne prsi nechcela som ho budit...

lenica81
17. máj 2010

blumi, my so segrami sme to neznasali... ked sme mali rovnake oblecko... teda ja a starsia segra, mensia bola od toho oslobodena vacsinou... iba ked mama nieco sila, tak sila vsetkym 3 rovnake... a neskor aspon inu farbu... 😝

blumka
17. máj 2010

ja vstavam ku juli aj kazdu hodinu v noci ale nie preto ze je hladna ale zacala sa tak krutit a behat po postielke ze ju stale musim napravat a davat jej cumlik...no tuto noc som bola hore snad 10x aby som ju normalne ulozila a 2x na papkanie...a do toho este tie jej prdy a pucenie sa...u nas tak rychlo normalne spanie nehrozi 😅

lenica81
17. máj 2010

asi su tie nase deti meteosenzitivne... moj Vilko ale skor negativne...
u nas noc vselijaka,,, uz si pomaly zvykame, ze proste v strede noci je hore aj 2 hodky... 🙄

blumka
17. máj 2010

leni, ved ja len teraz kym su take krpate, jasne ze potom ked uz si budu viac uvedomovat co nosia oblecene tak ich nebudem nutit..ale kym su take malicke im to vadit nebude....Terezka sa uz napr. teraz tesi ako ich v nedelu rovnako obleciem 😉

lenica81
17. máj 2010

blumi, ja som vcera doobeda Vilka ulozila a po 5 minutach krik, pridem tam a on kolmo na povodnu polohu, ze sa vobec zmestil na kriz... 😕 😅

blumka
17. máj 2010

leni, TT je taka meteosenzitivna ze akonahle je take blbe pocasie tak je umraucana, ma zlu naladu a stale len na ruky sa pyta..a to ma od malicka...JJ zatial nejak nevnimam zeby to na nu vplyvalo

blumka
17. máj 2010

no ved..oni si lozia po postielka a potom revu ze nevedia naspat...tak naco lozia, ne? Juli sa prevrati na chrbat a zacne mrncat lebo sa jej tak zle spi, tak ju dam na bok..potom sa prevrati na brucho a zacne dvihat hlavu a to ju budi...uz nech sa vedia same prevracat a bude dobre..lahnu hocijako a bude pokoj

lenica81
17. máj 2010

no ja mam nakloneny ten matrac kvoli grckaniu a minule si Vilko skoro hnaty polamal co sa vytacal za modrym slonikom na kolotoci, tak som sa zlakla... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre