Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
19. máj 2010

oliv vy mate dnes uz 5 mesiacov a zucina viki 4? nemyslite vazne...jak to beziiiiiiiiiiiiiiiiiii...GRATULUJEM OBOM 😉

lenica81
19. máj 2010

pravda, v blave sa to uz zbiera... a mozno aj zaprsi...

blumi, a to si nam davala nadej, ze po 3. mesiaci sa to polepsi... 😀 ale ako vidim, vacsine sa rezim rozhadzal... 😅 😕

a baby, oslavte tie sviatky, olif, zuci... 😉

matesl
19. máj 2010

kati, ze jak kazdy vravi, ze bude lepsie...u mna zatial nie je ale cez den ze ho viem doma uspat je fajn

neboli sme nikde v tom necase....Marka vcera dokonca teplotu dostala chuda

inak moj maly je hladny dam mu prso, par krat si cucne a zacne kecat, usmievat sa a hadzat, neviem ho v klude cez den nakrmit, to je hrozneeee 😒

a aj ja mam ohrievac pusteny aj ked v noci prikurili, som mala pustene rsadiatory

lenica81
19. máj 2010

kati, ten maly ta teda trenuje... som sa rehotala teda dost... sikovnik... 😀 😀 😀

blumka
19. máj 2010

no, co sa tyka tretieho mesiaca, ja poviem ze u nas je lepsie, lebo mala nema koliku, neboli ju brusko, viac sa vie pohrat...a na druhej strane zle spi ale to pravdepodobne kvoli tomu ze sa sama pretaca, ked to spracuje tak bude dobre...
u nas je lepsie aj ked to mozno tak nevyzera, nie je vsetko len o spani 😉

lenica81
19. máj 2010

Vilko objavil moje vlasy... 🙄 au...

blumka
19. máj 2010

svetlanka, ty si sa pytala na kosicke stretko..tak snad plati, ne? gari, olif...26.5 😉

zucana
19. máj 2010

macu vobec to nie je tazke...ak mas tlakovy hrniec ja robim velmi jednoducho....
vecer pred tym ako chcem varit si dam do hrnca maso, osolim,okorenim,nakrajam mrkvu, petrzlen, cibulu a slaninku....na druhy den to osmazim, zalejem vodou a dam varit do tlakoveho potom ked je maso makke a aj zbytok tak vytiahnem maso, rozmixujem to a prilejem smotanu a trochu horcice....ked je treba zahustim trosku mukou ale zvacsa nemusim 😉 a dochutim

baby mala je takto vyhadzana...prejde jej to ze?uz som ju aj okupkala ... ☹

olifcek
19. máj 2010

zuci z oblecka, zeby? fuuuha...ale istotne zmizne...daj tomu 2 dni a ak nie, skoc k pediatricke? ale uz som take videla v albumoch tu u kociek...takze verim, ze nic vazne...

alebo zeby fakt reakcia na ten olej?

inak..riadne stehienka mischelinovske x;o)

olifcek
19. máj 2010

blum no jasneee x;o)

matesl
19. máj 2010

gari, nerobili ani mne..tiez sa divim, mne by to prislo dolezite, ci tam nie je nejaka zrazenina alebo zrasty a tak...ale v piatok ho k tomu uz dokopem

blumi, presne tak to mam v noci, az na to ze mne dudel radikalne odmieta v noci, bojuje jak drak so mnou...aj teraz mrnci, ze by spal, ale ani prso nechce, ani dudel asi ho necham vymrnkat aj ked mi to usi trha... 😉
blumi a uz vam bolo moc dobre ze ste sa vrhli na druhe, coooo???

macu...prave ze nemavam, ale to bolo uz asi aj z unavy celkovej ak som si 2x v ten den od vycerpania poplakala, nedalo sa ist von, ze by ho mm zobral..a samozrejme ze ho nenapadne ze ma v chadnicke vzdy odsate a ja by som si mohla schrupnut, radsej cely den varil a podvecer si schrupol pri telke on...samo maly bol hore takze ja nic...no co uz len vydrzat

olifcek
19. máj 2010

mam dat do kociara fusak namiesto deky???

zucana
19. máj 2010

veru mischelinka to je a ked si sadne tak ma aj na brusku pneumatiky 😠
inak tu mame inu hrazdicku ako doma a doma musi poriadne buchnut aby hrala muzika a tu musi potiahnut jednu hracku...tak najprv buchala o sto sest a neslo a potom som jej to ukzala a krasne taha aby hralo 😀

zucana
19. máj 2010

ja som vcera mala fusak

blumka
19. máj 2010

matesl, radsej si to odkrutim hned teraz a ko potom ked uz budem stara paka a nebudem vladat 😀

svetlankat
19. máj 2010

Zuci mala je nadherna, podla mna jej to vyhadzanie prejde, len musis prist na to z coho to je. Bola by som rada keby to KE stretko bolo. Musim priznat, ze aj u nas sa to po tretom mesiaci zlepsilo. Malinka uz sama kaka a aj prdka, viac sa hrajka, presne ako pisala Blumka. Omnoho menej placka a viac sa smejka. My nastastie mame noci dobre. Vecer zaspavame okolo pol deviatej, sama v postielke a vstava okolo pol siestej-siestej. Bez nocneho papania. klop klop klop.

olifcek
19. máj 2010

zuci mala sikovnica x;o)) hm...fusak, dat, nedat...ja mam malu totiz vo vanicke este...cize ma kryt na vanicke a aj kryt na kociariku..

aj my mame taky maly tycin na brusku, ked ,,sedime,, x;oD

svetlankat
19. máj 2010

Aj ja som vcera mala fusak a aj teraz je mala na balkone a dala som ju do fusaku. Poviem vam, ze aj rukavicky som jej dala.

svetlankat
19. máj 2010

Olif ja mam malu v sportaku, lebo vanicku sme museli reklamovat, tak preto ten fusak. Ale aj tak sa mi zda dost kosa.

olifcek
19. máj 2010

tycin je tucik ;oD

jja
19. máj 2010

baby ked mozem porovnat aj u nas je v tretom mesiaci o cosi lepsie, brusko uz funguje samo tak ako ma 🙂 u nas sa zhorsilo to zaspavanie a nocne papanie...dufam ze aj to prejde casom 🙂 mamina sa taaak potrebuje konecne vyspat...

svetlankat
19. máj 2010

Jja mate krasne miery z poradne.

lenica81
19. máj 2010

inak, uz som sa raz pytala, ale nedostala som odpoved... aky mate fusak... fleecovy alebo kozusinku... co je lepsie... este len zacina leto, ale teraz som narazila na to... a aby som potom nemusela v jeseni zhanat... jeden mam uz vyhliadnuty... 😅 😕

svetlankat
19. máj 2010

Ja mam flisovy emitex, som nadmieru spokojna, kozusinovy som mala zdedeny po manzelovi, ten sa mi velmi nepaci, ale pravda je ze je 30 rokov stary. Tak ho ani nepouzivam. Emitex ma aj tu prisadu na nozicky, ked babatko podrastie aby sa zmestilo.

jja
19. máj 2010

sveti ani nehovor 😀 je to aj citit..lebo ´to male drobca sa posledne uspava na rukach 😉

svetlankat
19. máj 2010

Tak to lutujem tvoj chrbat, my mame len 5110g ale je to tiez citit, neviem si predstavit o dve kilka viac. No ale co my pre tie nase deturence neurobime.

katina2209
19. máj 2010

leni no maly je velky spekulant a fiskus asi to ma po tatovi 🙂
maculik my mame uz tiez peknu tvaricku,len tiez ked nedam pozor a nedam mu pod hlavicku plienku tak je asi nachylnejsi na prasky alebo na avivaz tak vtedy sa mu to spravi...
zuci mala je krasna michelinka zlatucka 🙂
Mati vsak ked budes v okoli tak sa zastav 🙂

lenica81
19. máj 2010

inak, moze byt, ze mojmu Vilkovi vadi vona avivaze... lebo som prala nase veci a susila v spalni, a tak mi na prd spal... a dala som ich do obyvky a viac vydrzal... teda uvidim este dnes... ale je pravda, ze ta avivaz vonia silno... 😖

zuci, fakt mala je riadny tucko... 😉 a jja, tiez paradne rastiete... ja uvidim dnes, ze co a ako... o pol druhej mame poradnu a ockovanie...

olifcek
19. máj 2010

joj...dilema....fakt neviem, si dat fusak, alebo nechat deku, ktora je na sposob fusaku...

ale asi dam fusak, a nemusim prehnane teplo obliect...chystam sa da bodynko s dlhym rukavom, vetrovku s kapucnou s takym teplejsim vnutrom, capicku, ponozticky, teplejsie menzestraky...staci?

svetlankat
19. máj 2010

Leni tiez drzim palce pri ockovani. Baby panadol pripraveny? Idem sa najest kym malinka spinka.

olifcek
19. máj 2010

jj baby, drzim paste...nech to ockovanie dobre dopadne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre