Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
25. máj 2010

@laxity
@lenicka
@maminka
@janielah
@alex
@evita
@lolka
@katina
@zucana
@matesl
@martinaj

chcete radsej do eurovea ked je nas tak moc?abys me mohli aj vonku sediet???

zucana
25. máj 2010

ewe som pisala na fb...ona mozno pride 😉

matesl
25. máj 2010

ahojte
mne je to v podstate jedno 😉

olifcek
25. máj 2010

@zucana 😉

lenica81
25. máj 2010

v eurovei to je take divne s tym parkingom... ci...
http://www.eurovea.com/sk/vseobecne-informacie/...

olifcek
25. máj 2010

pozeram, ze v tescu maju kozmetiku tasticku za 2euraaaaa..juj, snad sa tam v nedelu dostanem, potrebujem aspon jednu, a za taky peniaz? to jak zadara x;o)

lolka
25. máj 2010

caute kocky, teda to je riadny zoznam na zajtrajsok 😉
myslim, ze v Eurovea by to bolo lepsie, je tam vonku viac miesta. v Auparku je vonku len Robinson 😅 tot moj nazor, ale inak mi je to jedno, len ked nas bude tolko aj s kocikmi....bude zabava 😀

@ zucana , dik za pozvanie, dnes mame ockovanie, tak pojdem predtym len na taku kratku prechadzku.
a aj dnes mi Viki pekne spinka vpostielke, uz asi 20 min., stihla som aspon umyt dlazku 😅

lenica81
25. máj 2010

baby, jak je to s paradajkovym pretlakom, mozeme... 😕

olifcek
25. máj 2010

@lenica81 daj si a uvidis x;o)))

olifcek
25. máj 2010

my mame okno dokoran a olivka hajinka, vyzera, ze sa ani nepoti pod hlavickou tentokraaat

matesl
25. máj 2010

@lenica81 prave ze je to tam ok s parkingom

olifcek
25. máj 2010

v auguste ideme busikom z mm praaace seeem. mam necele 3 mesiace na zhodenie par kg, glg, inak nejdem

http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&sadd...

matesl
25. máj 2010

loli akurat som citala ip od teba...tak uz si v obraze 😉

olifcek
25. máj 2010

baby, mam olivku natriet aj na hlavke tym biodermom 50+ ked ideme von a svieti? klobucik al. ciapocku mat bude...

mm kupil bioderma photoderm mineral spf50+, je i bez mineralov, ale kamarat lekarnik, ze toto je lepsie...100g balenie a dal nam i 20percentnu zlavu x;o)))

katina2209
25. máj 2010

mne je jedno v eurovea som este nebola tak ked ma mami vezme tak v pohode 🙂

@lenica81 paradajkovy pretlak v pohode aspon u nas ja varim raz sa tyzden paradajkovu polievku maly ma rad

maculik
25. máj 2010

babyyyy, aj ja chcem ist na stretkoooo ☹
V takychto pripadoch je mi luto, ze sme tu v Nemecku, ja som tu sice velmi spokojna, ale predsa len mi tu chybaju take moje kamaratky, mam tu jednu Cesku, ale inak na kocikovanie nikoho.

Mne maly dnes nechce akosi spat, len necelu pol hodku, pojdeme teda o hodku aspon von, mozno tam zaspi.

a uz som pisala tej kocke, co obj.next 😵

maculik
25. máj 2010

olif, ja som hlavku nenatierala.

matesl
25. máj 2010

pisala som aj Supi ale doobeda ma nejake stretko a nevie ci stiha...ved ked sa ozve

olifcek
25. máj 2010

@maculik a ako obliekas? mne sa oli vcera cela zpredu zapotila, ja tiez 😅 tak som dala sprchu, a paq sivzala i malu x;o))) krasne plave, uzasne ju to bavi...skusim plavanie v ke pre babatka, snad sa jej i tam pacit bude, nielen doma x;o)) 02.06. sa i neurosky popytam, ci take sa predpisat da, napriklad x;o))

zucana
25. máj 2010

ok baby tak to dame v tej eurovei...???
tam je to s parkingom naprd v tom zmysle, ze ked si nieco nekupis tak musis platit....a okrem toho ked kupis musis ist n info pre nejaku karticku....takze prosim finalne vyjadrenie nech mozem napisat IPcka 😀

maculik
25. máj 2010

olif, do manduce asi len body s dlhym rukavom, klobuk, teplaky a ponozky. Ja tricko s kratkym.

zucana
25. máj 2010

baby nekupite niekto zavinovacku do autosedacky letnu
mam totiz dve....
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...
dam zlavu

supi
25. máj 2010

Ahooooooojte,
pisala mi matesl, vraj chystate zajtra nejaky nalet na euroveu 😀
pokusim sa pridat, ale doobeda mam jedno stretko tak sa ho pokusim presunut alebo nieco aby som mohla za vami 🙂

maculik
25. máj 2010

pridala som konecne nejake foto z vikendu https://www.modrykonik.sk/fotoblog/maculik/albu...

maculik
25. máj 2010

leni, mozeme, teda aspon ja jem aj pretlak, aj normalne paradajky.

maculik
25. máj 2010

olif, ja uz davam Petikovi nozicky von, takze ich ma vlastne take rozkrocene a cca od lytok mu trcia von.

katina2209
25. máj 2010

Ahoj Supi ty si sa dlho neukazala 🙂Urcite pridi budeme radi 🙂

katina2209
25. máj 2010

maculik mas krasne deticky Adelka aj Petko su nadherny a Petko aky fesi v tom klobuku 🙂

blumka
25. máj 2010

@olifcek a co tam? my by sme tiez niekde vypadli len tak na vikend ale neviem kde

olifcek
25. máj 2010

@blumka netusim, vraj je tam nejaky vodny svet, ci co x;o))

ja bych ale sla do tiszaujvaros, no bez auta tazko....organizuje to mm praca....bus zadara, zvysok si platiiiime

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre