Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
29. máj 2010

Blumi, nadhera je to!

blumka
29. máj 2010

najlepsie je ze ked sa tam Tete postavila tak jej trcala len hlava 😀

granado
30. máj 2010

ahojte babenky som tušim sama čo nemože spať. Ja len že viete čo bolo pred rokom? 😀 😀 😀 😉

lenica81
30. máj 2010

granado... 😀 😀 😀 ty si aka vsimava... 😉

blumi, super foto... moja babka zboznuje maky... tak ked otec zbada nejake policko, furt foti jak blazen, tak ich mame v archive milion... teda... ale s pravnucikom babka este nema... 😀

zucana
30. máj 2010

blumi krasna foto...
esteze je vikend a nemusim tolko docitavat 😀
mala bola uzasna aj na letisku ked som brazdila duty free a aj v letadle kde sa kukala a rozpravala...cestu hore sme kojili tak bolo dobre potom pocas letu sme mali dudel a potom ked sme sli dolu tak nechcela jest a plakala velmi aj lebo ju uska boleli (to som pochopila jelo to bol taky beznadejny slaby plac) potom zaspala ked sme pristali a zasa sa zobudila ale bola vysmiata az kym tato prisiel aj v aute a potom sme rychlo prezliekli a papali este trosilinku a zaspali v postielke...a spali ako obvykle do 4. a potom do 7.45 ..a teraz spime idem vybalit....
tato poskladal stolik zo stolickou pre viki a kupil krasne kvety...potom dam foto ked dovybalujem lebo je tam brajgel 😅
baby nic sa nemohlo stat s uskami ze? to ju iba boleli chvilku ze?? chudatko malinke ☹

blumka
30. máj 2010

granado..hej viem.. 😀 som akurat manzelovi vravela ze nech sa ku mne tento tyzden nepriblizuje, lebo to uz bude trapne ked sa nam aj tretie dieta narodi v rovnaky den 😀 😀

maminnka
30. máj 2010

Zuci, neboj, nic sa nestalo, to vzdy deticky citia, este si nevedia pomoct, ako my dospeli. Prejde to hned, ako lietadlo pristane.

olifcek
30. máj 2010

@blumka nadherneee foto, fakt, ako z pohladnice x;o))

@zucana mas skjvele pokojne dietatko....nasa je tak len ked je po jej voli...

inak, uz treti den ma oliv problem kakat...prdi, prdi, ale kakat jej nejde, no snazi sa...chyti mi prso, ona vzdy kaka s nim, no nejde jej to, tak potiahne a pusti, a dookola...kaka sice stale niekolko krat denne, ale rano o 7mej uz treti den nevyslo x;o(( snad to prejde, chudacik malicky...zacala som zase jest probio x;o)))

olifcek
30. máj 2010

@blumka 😀 😀 😀 😀 😀

olifcek
30. máj 2010

tie kvietky, co som chcela kupit a nalepit do kupelne a wc uz ta baba nema....nevymazala vcas inzerat, fnuk

matesl
30. máj 2010

pknu nedelu babulky

olifcek, to jak keby som o nasom citala, kakame o pol 7 a presne, cucne odtrhne sa otoci a caka ked nic napst a znova dokola 😀
ale teraz po ockovani sa mi pokaka aj poobede...asi reakcia, inak stale bez teploty, len to mrnkanie neviem kedy prejde

matesl
30. máj 2010

Zuci tak ste stastne dosli, to sme rady 😉
nemyslim ze by mala problem s uskami to by sa ti potom nesmiala, a bola by nespokojna myslim

olifcek
30. máj 2010

@matesl my kakame asi 4x denne, niekedy i viac...no uz treti, ci stvrty? den mame rano probs...a dnes sme este nekakali x;o(( snad to ide do rastu aspon x;o)))

matesl
30. máj 2010

lolka a ako vysoko jej to dvihate?
ja tiez uvazujem uz vyhodit tu vanicku v kociku ked uz je takto teplo 😎

fatimuska
30. máj 2010

ahojte, ako často sem chodí granado?predáva kočík, ale zatiaľ nereagovala na správu🙂)

olifcek
30. máj 2010

@fatimuska ahojky, maaalinko

fatimuska
30. máj 2010

a prosím nejaký kontakt na ňu? súrne, aspoň e-mailový alebo tak🙂

olifcek
30. máj 2010

@fatimuska uz sa riesi x;o)

fatimuska
30. máj 2010

@olifcek ďakujem veľmi pekne, mám 9 dňové mimi a kočík už potrebujem🙂))

olifcek
30. máj 2010

@fatimuska tak snad ho uz maaas dohodnuty x;o)

granado
30. máj 2010

baby a teraz potrebujem pomôcť, posielala niektorá z vas už kočik poštou?

olifcek
30. máj 2010

@granado hehe...asi ee...ale podla vahy kuk na posta.sk 😉 snad najdes taku verlku krabicu

granado
30. máj 2010

no veď prave s tou krabicou bude najväčši problem ☹ 😒 😠

blumka
30. máj 2010

ahojtee...vidno ze je vikend..nikde nikto 😉
baby, nedvihajte este deticky v sportiakoch, este su na to velmi slabe...ak ich chcete mat v sportovom dajte ich na najlezatejsiu poziciu, ked im zdvihnete chrbatik, zatazite im chrbticu, lebo ich hlavicka je este velmi tazka a tlaci im na stavce...
v dnesnej dobe je u fyzioterapeutov strasne vela deti s pokazenou chrbticou, lebo sa stale nieco unahluje...
viem ze deticky vam uz nechcu lezat len tak necinne, a vam je luto ich nechat plakat, ale toto nie je bohvieake dobre riesenie, ved maju len 3 mesiace..to je asi trosku extrem...

laxity
30. máj 2010

čafte 🙂

čítania našťastie nie veľa 😀

blum...tiež si myslím, ja to neunáhľujem...nemienim behať po doktoroch večne, všetko má svoj čas 🙂 . Fotečka je nádherná 😉

My sme boli v sobotu v Zoo v Bratislave, bolo úžasne, malú som tri krát kojila, dali sme si obedík. A večer sme mali návštevu krstných rodičov Natálky 🙂 . Dnes sme boli v kostolíku a poobede sme sa vybrali do Senca, ale krásne lialo ako z krhly, takže rýchli výletík.

A vy ste ako víkendovali?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre