Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
1. jún 2010

@svetlankat objednala som odtial meter pre tete a juli a pravdepodobne budem aj ine dekoracie..uz musim uvazovat nad tym ako bude vyzerat izba Tete...aku taku predstavu mam ale chce to pohrat sa s detailami...

www.mimibazar.sk/foto.php?id=7301831&tab=10

zusika
autor
1. jún 2010

Dakujem.... dajte im mapu, GPS suradnice..... ja budem trpezlivo cakat.... 😉
a tesim sa z vas.... take mile-male starosti mate....

deda
1. jún 2010

zusika držim palce 🙂 nech vam to čo najkor vide 🙂

maminnka
1. jún 2010

@blumka Petik ma v auguste 4 roky a este to nevie. Ine deti vedia uz v 2 rokoch. Podla mna sa to naucia bud same alebo az neskor logoped.

zusika
autor
1. jún 2010

dievcata - vodicky ..... uplne mimo teraz..... ale ked to uz chystam pre seba...posielam link aj vam....
http://www.skp.sk/?lng=svk&MODULE=3&SECTION=44 ....toto treba od dnes vozit v aute.....

maminnka
1. jún 2010

zienky, ja vas vsetky obdivujem, ze stihate aj studovat... ja si to neviem predstavit, ved len na statnice som sa ucila 4 mesiace 10 hodin denne... klobuk dolu a martina, blahozelaaam!

olifcek
1. jún 2010

@deda jeeeej,dlho si tu nebola

olifcek
1. jún 2010

@maminnka tak dlho si sa ucila? pilna vcelicka x;o)))) ja som studovala popri praci, dost o drzku, uzavierky sme mali, ale dovca pomohla x;)))

deda
1. jún 2010

nejak som sa pozabudla, ale niekedy sem nakuknem a počitam vas, maleho som začala prikrmovať s nutrilonom lebo už nebolo tolko mliečka a aj ked bolo on je lenivy tahat, ale neva,odstrekujem si teraz posledne 3 dni a raz dostane moje mliečko a raz umele....prespi celu noc večer okolo 7 zaspi a vstava o 5.30,tak ja sa fakt nemem na čo stažovať...a aj cez den spinkava dobre...je to spachtoš po mame aj tatovi...

olifcek
1. jún 2010

@deda aj oliv fajne haja, len ma musi mat stale pri sebe a pocuckavat si sem tam, a aj dudlikovat ...chi...ale aspon je setrna, lebo bradavky nebolia a to ich zuzle casto x;o)

nemyslim, ze si mala malo mliecka, skor ste mali laktacnu krizu, kedze mal rastovy skok drobcek...x;o)

olifcek
1. jún 2010

u nas leje uz od noci, mame tu 13 stupnov silny vietor, ble

blumka
1. jún 2010

jeej olif ty si ju tu nasla 😉

olifcek
1. jún 2010

mm nas v noci odfotil x;oDDD obe uz hajame...aspon to tak vyzera , ze oliv je uz nad bradavkou x;))) ja Olivke vzdy zaspim 😅

lenica81
1. jún 2010

ranko baby... noc oproti vcerajsej v pohode, ale mohlo by to byt samo lepsie... 😀

teraz manducujeme, lebo varim a zaspal... 😅 aj ked nechapem, ako mohol pri tom hluku... 😅

zusi, drzim palce... ja som videla len labute... ziadne bociany... 😔 ale ked zbadam, prehovorim im do duse... 😅

olif, nedas sa ty za laktacnu poradkynu... vidis, idem pisat annag... nohy ma bolia, co s tym, lebo tie pancuchace sa mi nosit nechce... co je dost zle, ale mat taky stiesneny pocit, ked som doma... ale doma by to mohlo byt lepsie, ako vonku... 😖

lenica81
1. jún 2010

olif, a dobre sa ti spi teraz na tom vankusi... 😕 ja mam, ale nepouzivam...

olifcek
1. jún 2010

@lenica81 i annag pisala, ze skolenie a mozem radit o dusu x;oDDD

ja spim ale tak, ze oliv je na klinovom, dam si zo strany kojenecky, moc ho nevidiet, ale opeiram sa on, a nan ten ortopedicky...ale neviem, ci splna i teraz svoju funkciu x;o(

olifcek
1. jún 2010

kojenecky dam do L...nozicka je pod mojim ortopedickym vankusom a dlhy chrbatik podobmnou

olifcek
1. jún 2010

@garonka zajtra mame neurologiu, glg

janielah
1. jún 2010

Ahojte dievky. My dnes ideme na ockovanie ☹ tak sa bojim, ako to Krpka zvladne... 😒 ale este ma jemnucko stvrdnuty ten vpich po TBC, tak sa potichu modlim, aby dnesne ockovanie este doktorka odlozila...... 😝

Zusika, ako moja? Len sa tolko na toho bociana nesustredte a neboj, on doleti ako by sa nechumelilo 😉 verim tomu.

Dievky, ja som tiez radsej za cumel, ale ja ked ho malej ponuknem, tak ju tym rozculim, fakt 😀 takze ju necham tak, ked ma potrebu podudlikovat si palcek... a zubky by mali byt aj dedicne dane, nie len ze si ich palcom vykrivi, nie?

Oli, obdivujem ta, ja neviem zaspat, ked mam malu na posteli, bojim sa o nu, ze ju ja, alebo manzel stuchne nejak nebodaj....Krpka spinka pekne krasne v postielke a budum sa na to, ze funi ako jezko rano 😀

olifcek
1. jún 2010

@janielah drzim paste na ockovanie...a z vlastnej skusenosti...radsej nech to mate hned z krku, nez by jej mala lekarka to po TBC prepichnut a vytlacit a vy by ste prisli o tyzden...ja som cely tyzden na to ocovanie myslela...jasne, ze vzdy osm nan myslela, ale ten tyzden bol este horsi...

ja tiez dufam, ze s zubky i genrtika....u nas mame vsetci fajne zubky x;o)

janka, ja ale nemam na vyber...musim mat malu pri sebe...tiez som sa bala, ale nastastie ako si lahnem, tak sa zobudim x;oD a mm nemoze privalit..mame velku postel, a na stranu mm dam vzdy maly vankusik, na fotke je vpravo,aby mi oliv nepadla z postele, len je pod plienockou, nech sa drzi x;o)

matesl
1. jún 2010

@olifcek a da sa toi tak spat?
ja som uplne ze dolamana, a menis strany ci celu noc takto? 😅

olifcek
1. jún 2010

no.uz som si zvykla...ale niekedy krk boli...ten kojenecky nie je uplne cely podobnou, na vlastne lezim mierne na boku, ojenecky ma drzi, aby som bola vo fixnej polohe...mam ho s gulickami...a menime sa...tak, aby oliv papala po 3 hodkach uz z druheho...cize okolo 2-3v noci sa menime a potom okolo 6 rano x;o)

olifcek
1. jún 2010

@matesl ved az sa bude dat, skocim na ortopediu..rok pred tehu mi zistili miernu skoliozu, vsetkych 7 krcnych stavcov zlych, normalne ide krk do C, ja ho mam do D x;o(( a este i miernulinko ploche nohy, ale este to nie je ani stupen 1, len nosim ortopedicke vlozky.....vraj vysledok rokov rokucich driny v sporte...co uz....lepsie nez mat problemy kvolivysokym opatkom x;oD

zusika
autor
1. jún 2010

Janielah - ahoj - neboj, my sme v pohode.... nie je to prehnane snazenie...zatial nam to snazilkovanie robi radost.... napriklad pred vikendom som si uz naozaj myslela ze som tehu....ale mrcha zial prisla.... no aj na moje prekvapenie som z toho vobec nebola sklamana... brala som to tak, ze to tak proste ma byt.... myslim, ze som "nad vecou" .... mozno sa vam zda, ze to nejako cele zlahcujem, ale mne je takto lepsie ako sa stale lutovat.... a ani nechcem aby ma lutovali ini.... to mi neprospeje ani nijako nepomoze..... raz sa to iste zmeni a hotovo!!! 🙂 takze bez obav....
ked doletia, pridem sa iste pochvalit....

mmaarrttiinnaa
1. jún 2010

malicky mi zase zaspal nejak skoro kedza vstal o pol 10 pozeram kolko ste toho popisali idem citat

zusika paci sa mi tvoj postoj mas pravdu nijak by ti nepomohlo keby si sa lutovala a takto nozno pride este skor ako cakas 😉

olifcek
1. jún 2010

@zusika si nad vecou veru 😵 😵 uz sa aj cukruske zadarilo a je v peknom tt x;o)))

@janielah ja zajtr budem mysliet na krpku u neurologa, snad budem menej v strese z kriku, co tam oliv spusti, ked ju vyzleciem x;o(((

mmaarrttiinnaa
1. jún 2010

olif ja som si nerobila VŠ ale SŠ konkretne ďalšiu maturitu v odbore v ktorom pracijem mi ani VŠ tak nepomože ako rozne špecializacie u nas v nemocnici ani sestricky z VŠ nepotrebuju skor zoberu sestru so specializaciou 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre