Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
3. jún 2010

@blumka aj oliv by to mohla dostat n vianoce...mozno by uz tiez popri kraaacala 😉 len aby tie kolieska neuslia oliv nepadla na pusinku 😨

blumka
3. jún 2010

no zo zaciatku kym si babo na to nezvykne a kym nezisti aku silu musi pouzit, trba davat pozor 😉

maculik
3. jún 2010

blumi, toto som aj ja chcela kupit Adelke (teda podobne) a mm ze naco, ale teraz pri Petikovi to kupim, lebo presne to, ze je to potom ako odrazadlo, je super.

Petik uz je okupany, este sa hra, ale uz pojdeme buvat (dufam). Adelku teraz kupe babka, ale este ju chvilu nechame hore, nech sa pohra pred spanim.

@zucana, ked pojdete na tu dovcu, beries nieco proti slnku, kde bude Viki, ked budete na plazi? Ja rozmyslam nad tymto UV stanom, ale neviem, ci to fakt vyuzijeme.
http://www2.schlecker.com/htdocs/Detail.aspx?ar...

njonja
3. jún 2010

Laxi, a nema mala zapal uska? Chod radsej ku lekarke...

maculik
3. jún 2010

laxi, alebo mozno hlada prso, ak kojis, ci to nie?

blumka
3. jún 2010

zeny, mne tak nenormalne plakala juli po kupani ze des ☹ ☹ ..vobec neviem preco, brusko ne, usko ne, kadetade som ju chytala ze ci ju nieco neboli ale ne, zeby sa zlakla niecoho? sme sa s mm rozpravali a mozno sme velmi hlasno? chudatko

njonja
3. jún 2010

Blumi, podla mna sa najskor zlakla...Moj tak spusil vcera vecer a to sa vacsinou rehoce, ked je vo vanicke...
kukala som dozadu temy- vypadavanie vlasov- mne teraz prestali, ale z tych, co mi vypadli, by sa dala spravit parochna!
Choditko - nebudeme kupovat, ale mame skakadlo od fisher price..dufam, ze to nebude zle na chrbatik...a maly si trosku posilni nohy.
prikrmy - no su rozne nazory- moja segra zije v taliansku pri rime a tam prikrmuju od troch mesiacov..v piatich tusim uz aj polievocky a piskoty...
Moja mama mi davala v 4 mesiacoch do mlieka rozmixovne uvarene maso..vraj sa ot vtedy tak robilo..Ja si mylsim, ze je vsetko dobre, co dietatko znasa..Prezili uz aj ine deti...🙂) Ja uvidim, ako bude moj spavat a prospievat a podla too zacnem..najneskor ale v 6 mesiacoch...

njonja
3. jún 2010

Kocky, ja mam o tyzden svadbu a este nemam saty!! Ani len nemam sajnu, ake chcem a kde ich zohnat.. No, bude to sranda!

maminnka
3. jún 2010
njonja
3. jún 2010

Mammminka, to vyzera super!

Baby, mnusim znva utekt..odkedy som sa vratila do nemecka, neviem, kde mi hlava stoji.. nas velky dom stal vyse pol roka bez zenskej ruky, zahrada je zarastena ako prales a este k tomu ta svadba..a mam chripku🙂 Takze letiiim🙂

Pa, ozvem sa znova🙂

maminnka
3. jún 2010

njonja, tak to mas co robit, za tyzden svadba 🙂

co sa tyka prikromov, ono deti znesu vselico, ale ci to je spravne, tazko povedat. Mne osobne sa takyto argument celkom nepozdava, ked niektopovie "kedysi toto a toto a dobre bolo"... ano, ale kedysi sme napriklad o alergiach ani nechyrovali a dnes? 1/3 populacie ma nejaku alergiu... mozno aj ako nasledok skoreho zavadzania prikrmov?? neviem... ved predtym zeny deti dlho kojili, to v sociku sa to zacalo kazit...

olifcek
3. jún 2010

@njonja svoja svadba?????????????????????

olifcek
3. jún 2010

@maminnka no my sme 4 surodenci, mamina nas kojila cca 3 tyzdne kazdeho, v 3 mesiacoch sme uz papali, a alergiu nemame ani jeden na nic....

len...podla mna su na vine ockovania....

blumka
3. jún 2010

mami...akurat som sla pisat, ze sme generacia alergikov, celiatikov a neznasanlivcov laktozy...a to nie je len vizitka horsieho zivotneho prostredia...ja teda urcite nebudem riskovat ze moje dieta bude mat celiakiu len preto ze ja ju nemam a ze mozno ani ono nie...to je to iste co s chodakmi, s posadzovanim deti atd....ja s chrbticou nemam problemy aj ked som bola v choditku ale riskovat u Tete a Juli nebudem 😉

treba sa riadit zdravym rozumom, mozem dat malej maso uz v troch mesiacoch, ale nevidim dovod...tak naco jej zatazovat organizmus, ktory len nedavno sa zbavil koliky a inych neduhov 😉

blumka
3. jún 2010

olif, my sme boli ockovani menej ako su nase deti 😉

olifcek
3. jún 2010

@blumka ved prave...i maminnka pisala, ze kedysi bolo menej alergii ako dnes...

maminnka
3. jún 2010

Olif, ved ja to nemyslim tak, ze dlzka kojenia rovna sa roziko alergii... 🙂 ani ja nastastie ziadnu nemam a kojena som bola kratucko... myslim to tak celkovo, v globale.
a k ockovaniam sa pridavam... napriklad dnes sa ockuje proti kope detskych ochoreni, ktorymi sme si my ako deti bez problemov presli... neviem ci je to dobry napad ockovat proti vsetkemu... napriklad taka chripka...

olifcek
3. jún 2010

ale ja tiez nebudem riskovaaaaaaat, budem sa pytat tu vas maminiek, viacnasobnych najma x;o)

blumka
3. jún 2010

olif, ja som tak myslela, ze my sme alergici a boli sme menej ockovani..takze ockovaniami to nebude tie alergie 😉 skor tym skorym prikrmovanim...

olifcek
3. jún 2010

@maminnka jj, ja viem, ze neslo o kojenie, ale o priskore prikrmy rozneho druhu, ze? x;o))

...a veru, tolko ockovani...

laxity
3. jún 2010

@njonja ...no to si ma dosť vyľakala 😕 , uvidím či to ešte zajtra urobí a ak hej idem s ňou, ale netuším naozaj čo sa tak strašne myká 😕 . Za týždeň svadba a ty nemáš šaty...no pekne 😀. Ja by som si tak moju svadbu zopakovala, si mi to pripomenula....my sme mali nenormálnu svadbu, všetci boli nadmieru spokojný len ten môj mm to akosi nezvládol a o 5.30 som ho tehotná ťahala do apartmánu...a samozrejme zo svadobnej noci nič nebolo ☹

@maculik ...nemyslím ale skúsim sledovať 😕

@maminnka ...to vyzerá super, kuknem aj ja niečo podobné 🙂

moja piškótka už spí od ôsmej, mm zmizol von a ja žerem čo nájdem 😀....ja nechápem, tlačím do seba viac ako keď som bola tehu 😕

olifcek
3. jún 2010

@blumka a my niesme alergiciiiiii 😀

blumka
3. jún 2010

joj olif, ale ja v globale myslim...si nerob srandu hej? 😀 😀

laxi ak ju boli usko zistis ked jej stisnes lalocik uska ak nebude reagovat usko neboli

olifcek
3. jún 2010

@laxity dnes som i ja nejaka zravaaaaa

olifcek
3. jún 2010

@blumka 😀 😀 😀 😀

laxity
3. jún 2010

@blumka ...ďakujem skúsim zajtra, bože dúfam, že to ozaj nebude uško...teraz ma napadlo, že som jej asi dva krát tak omylom cmukla do uška keď som jej dávala božtek ☹

laxity
3. jún 2010

@olifcek ...ja nie len dnes to je horšie 😠

loginka
3. jún 2010

baby, ja som zrava stale, po porode nenormalne a zavislak na sladkostiach, no a necudo ze bruch nejako nemizne
vy uz cvicite? ja to zatial nejako neriesim, na kupku sa radsej neukazem 😲
do pavuka by som dieta tiez nedala, ale neviem ako budem s nimi potom , ked budu chciet chodit... v podstate teraz je supr obdobie ze sa z miesta nepohnu
nasi sa zatial nepretacaju ani jeden, len ked spadnu z bruska na chrbatik, maly sa tak dviha do sedu, mala je lenivejsia
@blumka budes to skenovat?

laxity
3. jún 2010

myslíte, že toto je dobré? Ja používam jednorázové Fixies, ale nechce sa mi to furt kupovať 😒

https://www.modrykonik.sk/bazar/potreby-pre-doj...

lenica81
3. jún 2010

baby, ja zajtra cestujem, tak sa tu po 2 tyzdne asi ukazem sporadicky... urcite toho naskrabete, hlavne ak bude prsat... 😅 takze stihat urcite nebudem...

kosicanky, mam cislo na olif, tak skusim call... popr. mi napiste do IP, ak budete robit to stretko... ja zatial nemozem v stredu, to idem kuknut jednu babu mimo ke... 😉

tak si uzite pekny slnecny vikend... hadam to tym meteo teraz vyjde... 😀

a mami, to "choditko" je supis... musim pokukat, ze co a ako... take je vsestranne... 😎 dobru noc... a ked budete skenovat tie prikrmy, myslite pls na mna... a hodte mi to do IP... vdaka vopred... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre