Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matesl
22. jún 2010

@maculik maculik, tak to aj ja robim cez den, ked sa prebera, strcim prso a presne aj 1,5 hodky prespi..inak 20 min
no sijeme si na seba budu, ale co uz...ja inak uz nevladzem po tych nociach...ked nebudem mat mlieko alebo nebudem moct kojit bude veeelka sranda..
a uz vidim na nom ze velakrat ked uz mrnci ze spat treba staci si ho prilozit, iba chyti didu a hned spi...takze uz je zvyknuty, ja by som radsej nech si tak na cumlik zvykne ale ten si len prehadzuje v ustach a vypluva 😝

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
22. jún 2010

@matesl aj Riškovi 😉

matesl
22. jún 2010

@rivatha dakujeme, vidis, my mame dnes 4 mesiace 😅
aj ostatnym babam teda babatkam gratulujem, isto laxi a este niekto...si spomeniem aa Mmaarrttiinnaa

matesl
22. jún 2010

@rivatha aj nas dnes vela prdkal rano, bol taky nespokojny a od 4 rana mi druzgal a hadzal sa...zeby nieco v ovzdusi 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matesl
22. jún 2010

@laxity dakujem aj vam pekne vymesacie 😎

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
22. jún 2010

@rivatha no práveže mám pocit, že soplíky má stále, preto spinkáva aj na klinovom vankúši...ale nie je to nič hrozné, iba ráno a teraz tiež už kýchla asi 4 krát 😕

laxity
22. jún 2010

@rivatha ďakujem za fešandu Natálku 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matesl
22. jún 2010

idem ho prezliec bo je zgrckany a uz mrnka zak si ho natocim k prsu a zaspinka a aspon vas docitam zo vcera 😉

mmaarrttiinnaa
22. jún 2010

@laxity aj ja vam blahozelam aj Riskovi od Matesl aj Vilkovi od Lenicky zabudla som na niekoho?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
22. jún 2010

@rivatha šikovný, to sa už vôbec neoplatí ani na sekundu a ja keď aj niekam odbehnem, tak vždy ju obložím perinami.... 🙂

svetlankat
22. jún 2010

Dobre ranko, my sme sa prave zobudili, mali sme jedno kojenie o 06.00. Tie nase sidielka su zo dna na den sikovnejsie. @olifcek celu noc som na vas myslela, dufam ze ste ok

lenica81
22. jún 2010

ranko, teda komu ake... my sme mali ranko uz o 3/4 na 4... 🙄 ale nieco po pol siestej sme opat zaspali, chvalabohu... 😨 😵

@laxity @matesl @mmaarrttiinnaa @rivatha pekne vymesacniny, si to uzite... ja verim v zlepsenie noci... 😀 ale ta dnesna tomu nenasvedcovala... 😅

lenica81
22. jún 2010

teraz sa tu rozprava na hrazdicke s pavom emilom a zuzle si plienku... a dokonca kope do jednej z tych tyciek... inak, tak zlato sa usmieva, ale to neviem zachytit, bo hned ako zbada fotak, vyplesti oci... 😔 😀 bude sa potom cudovat, ze preco ma take blbe fotos z detstva...

olif, ako moja...

svetlankat
22. jún 2010

Ja sa tiez pripajam ku gratulacii gratulantom

blumka
22. jún 2010

ahojte...vsetko najlepsie vsetkym vymesaciatkam 😀 😀
my sme dnes vsatli o 5:41 🙄 ale v noci len 2x hore a rano som dospala do siedmej pri Terezke, tak som ako tak vyspata.

@hajdylca, ja davam malej Nutrilon. V ramci jednej znacky mozes prechadzat ale nie je dobre striedat mlieka roznych znaciek.

@olifcek ?

maculik
22. jún 2010

dobre ranko.
my sme hore ani neviem odkedy, ale urcite min.od 6, akurat ze som sa snazila pri nom driemat, tak som ho nechala si rozpravat, mrncat, skusala som aj znovu uspat na prse, ale nehrozi, mlady pan bol vyspany 😝 🙂
Teraz sme vychystali mm do prace a Adelku do jasli, napapali sa a neviem, ekdy zaspi, lebo ziva sa mu, je unaveny.
Na 14h mam ist na ambasadu zapisat maleho do pasu, tak hadam bude v aute spat, musim mu dat predtym papat, nech neplace v aute.

inak, odkedy sa pretaca na brusko, tak sa vecne aj pod hrazdickou aj vsade hned pretoci a potom sa jeduje, lebo sa nevie dostat spat na chrbat. Zbytocne mu hovorit, ze sa nema pretacat 😀

@matesl u nas tak isto, niekedy, ked je uz hrozne unaveny a nevie si sam zaspat (co je takmer vzdy) mu len dam cucnut a uz chrni 😀

a prajem aj ja krasne vymesacniny vsetkym oslavencom 😵

svetlankat
22. jún 2010

@blumka to je dobre ze si sa apon trosku vyspala, nabrat novych sil. Ja som dnes opat na orasky, Miska odmieta prso, neviem co mam robit. Uz aj pochudla.

blumka
22. jún 2010

@svetlankat ako vies ze schudla? si ju vazila?
@maculik, ked to vysvetlis Petkovi prid vysvetlit Juli 😀 😀 ked si len tak lezkala a hrala sa aspon som mala klud, lebo sa vedela pobavit sama, teraz sa sice tiez vie pobavit sama ale malokedy sa sama dostane z bruska na chrbat, takze sa doooost casto zlosti 😀

svetlankat
22. jún 2010

@blumka ano vazila, sice len na nasej pre dospelakov na digitalnej, manzel tvrdi ze sa povytialha, ale podla mna to neznamena ze ma schudnut. Je tam rozdiel nejakych 100 g

blumka
22. jún 2010

@svetlankat a vazila si ju aj predtym na vasej vahe? a 100g je nic na takej vahe, tie su velmi nepresne...
a naozaj ked sa povytiahne do dlzky neznamena ze schudne..babo by nemalo chudnut, ak chudne treba ist k lekarovi. Ak si nie si ista, tak sa chodte prevazit k pediatrovi na tu vahu, kde ju vazia stale a uvidis 😉

matesl
22. jún 2010

@lenica81 presne aj nas pri foteni vyplesti oci a hadze vazne xichty 😀

matesl
22. jún 2010

@svetlankat a papa ti z flasky?

svetlankat
22. jún 2010

@blumka vazil som na tej istej a viem ze su odchylky. No ako vravis skocim k tej doktorke.
@matesl papali sme z flase ale od piatku sa snazim opat kojit. Len sa mi zda ze papa v dlhych intervaloch a velmi kratko 3 minuty. Uvidim, nechcem to vzdat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre