Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
24. jún 2010

dobre ranky babenky, my dnes mame ockovanie, uz teraz sa bojim. To bude zase slziciek. Bambulka moja zlata.

zoska
24. jún 2010

caute 😉
tak herečka nie a nie zaspať včera a dnes buntoší od 6tej 😅
tak dufam, ze dnes pojdeskorsie spinkat
ale rano anjelik moj mala plni nostek som pocula ze zateka a potom vygrcla sopliky ☹

zajtra smer Blava 😉 nikto nereagoval n tu Euroveu a ni na iné tak som trošku smutná 😔 keby ste si niekto z Blavy rozmysleli, tak napiste IP dakujem 😉

@zucana sil! to ako si vobec dovoluje nieco tke povedat!!! by som sa im nabuduce na to vysra....
akoze normalne som nastvana ako sa k tebe zachoval

@rivatha no pekne dlhe uspavanie si mala, dufam ze noc, bola ok 😉
@lucia441 presne akoby si o nasej pisala 🙂 nespinka a vyzaduje pozornost...
@svetlankat neboj ockovania, Miska trosku poplace a potom bude spinka, u nas to tak bolo, tak drzim palce aby o aj u vas bolo take bezproblemove 😉

jaja32
24. jún 2010

@svetlankat dobré ránko, držím palce, my máme dnes tiež očkovanie.... uff

blumka
24. jún 2010

dobre ranko
@selyma preco ides davat malu na nocnik? 😕 😕

@svetlankat drzte sa...
@zucana to co za pristup 😒

hajdylca
24. jún 2010

@zoska to ma mrzi ze malu hned naplo z toho hryzatka, ale podla mna je moc velke, tak snad som zle neporadila 😕 😔
a zosulik k tej sobote, kedze uz nebyvam v Ba, ale chodime k nasim, tak mozno by sa i dalo, len som sa dnes dozvedela ze sa mi spoluziacka zo ZS vydava tak neviem, ci nepojdem tu kuk, musim opytat mm ci by mi spravil sofera, ak tak odkedy dokedy planujes byt v tej eurovei?
@zucana ako zlaty sef.. asi by som ho svinskym krokom poslala niekam 😠

inak kocky pisete tolko, to nemam sancu ani docitat, a to som si dala ze jeden den oddych od netu, a neviem kto to tu spominal, ze na mimiakciach drazil postelne pradlo, tak ja som vcera vyhrala rovno 2 aukcie, a musim uz koncit, lebo min. rok som mala maniu, ale detske veci uz cez net nekupujem- 2 krat som sa sklamala a poucila som sa, cize ak tak len nove veci 😒

pekny den

blumka
24. jún 2010

ja sa na tie aukcie nejdem ani pozerat..s mm mame maniu na ebay...drazime o dusu vsetko mozne aj nemozne..teda hlavne on a musim povedat ze naozaj potrebne veci ale keby som este ja zacala na mimiaukciach tak uz by to asi nas rozpocet neuniesol 😀

zoska
24. jún 2010

@hajdylca neee dobre si poradila 🙂 to ta moja opica, ona si hocikedy aj celu pasť da do ust a grcne- bulimička jedna 😀 😀
ja viem ze nie si v BA, ale vdaka 😉 no planujeme tam byt dlhsie, pojdeme pred obedom a ostaneme mozno aj 3-4 hodinky, ak bude pekne chceme byt von pri Dunaji 😉
napisem ti do IP cislo, keby nahodou ta zavialo do BA, a keby nie tak pre buducnost 😉

garonka
24. jún 2010

@svetlankat držím prstíky na očkovaní 😉

laxity
24. jún 2010

ahojte

@jaja32 ja mám tieto pre Natálku a sú jej malé, je to univerzálne číslo...tak pozor 🙂, bo Nataly ich mala dva krát a boli drahé 😒

@blumka dúfam, že aj Naty bude mať rada kapuce ako Tete bo mne sa to moc páči 🙂

@svetlankat držte sa, všetko určite dobre dopadne 😉

a viac som nestihla prečítať.....Nataly vôbec nechce z fľaše čo mám robiť? V stredu už idem na operáciu a ona pri fľaške reve ako keby sme ju drali 😔

laxity
24. jún 2010

@hajdylca my tiež dražíme sem-tam na mimiaukciách, ale zatiaľ sme sa nesklamali, či už detské vecičky, alebo posteľné prádlo, másažny prístroj na nohy......a tak všeličo čo padne do oka 😉

spomínala to Olivka 🙂 , vydražila myslím, tri aukcie 🙂

blumka
24. jún 2010

@laxity skus jej dat z poharika...napr. taky ako byvaju odmerky na liekoch..do toho nalej mliecko, priloz k spodnej pere, trosku naklona a naty by si mala zacat chlipkat jazyckom ako havko 😉 je to pracne a ide aj vela pomimo ale ak nechce flasu tak aspon trosku takto vypije 😉 ja som tak dokrmovala terezku ked este bola kojena 😉

laxity
24. jún 2010

@blumka ďakujem vyskúšam bo som už zúfala a mm tak isto, snáď to tu zvládnu....nieže prídem a dieťa podvýživené 😀

laxity
24. jún 2010

@blumka čiže to môže byť odmerka čo má k sirupčeku? A to jej musím stále prihrivať či? Bo to asi bude dlhšie trvať 😕 aby to nepila studené keď ohrejem naraz 0,7 dcl

maculik
24. jún 2010

dobre ranko,
tak my sme mali najhorsiu noc za posledne tyzdne, akoze uplne som nevyspana a citim sa akoby po mne presiel valec 😝 😖
Petrik sice zaspal pred pol9, ale o chvilu bol hore, dopapal, zaspal, pocas mojho bicyklovania zase chcel dopapat, potom bol hore od polnoci do cca 1, zaspal do asi pol4, ale nie dobre, ja som bola skoro stale hore, o pol4 som ho prebalila, lebo bol precikany, on oci dokoran, no a do rana uz ani neviem, ako sme prezili, uz som to casovo nesledovala, lebo som bola ledva schopna vstavat medzi postielkou a postelou. Uz ani pri mne nechcel byt, ani v postielke, no otraaaas, nechapem, co sa dialo.. 😝

Teraz ma strasne bolia oci aj hlava, zivam na celu pusu, no idem si lahnut k nemu, kym sa da.

@laxity a na kolko ides do tej nemocky? Blumi, myslis, ze napr.striekackou by to nemala rychlejsie? Ja teda neviem, lebo som to neskusala, len mi tak napadlo, ked som si spomenula, ze som tak Petrikovi davala sirup.

lenica81
24. jún 2010

ranko baby...

zuci, a to ako ze kde si tlsta... som ta videla, ale zeby si bola pri sebe, tak to hohoho... sef je riadny chrapun...

@zoska ja by som ta osobne velmi rada poznala, ale ideme ku kamoske do kittsee na 30., takze nemozem, budem rada, ak sa mi s Vilkom podari vychystat na 1 eksn...

Vilem tu dava take prdy a produkuje, sa bojim, ci opat nebudem kupat ako vcera... 😀

vsetkym na ocko drzim palce... a olif, ako mala olinka s tymi modrinkami... 😔

lenica81
24. jún 2010

laxi, skus aj tu striekacku, to pojde asi lepsie... za skusku nic nedas, a to nejde tak vela okolo... 😉

laxity
24. jún 2010

@maculik 30.6 mám prísť na príjem, 1.7 by ma mali operovať a 2.7. by som mala ísť domov....ale možno sa s nimi budem vedieť dohodnúť a budem chodievať domov aspoň z toho 30.6 na 1.7., potom aj tak nebudem môcť kojiť po narkóze 😔

laxity
24. jún 2010

@maculik @lenica81 vyskúšam a uvidím čo jej bude najviac vyhovovať ak vôbec niečo 😕

blumka
24. jún 2010

@maculik, no vidis to mi nenapadlo...@laxity ked budes davat striekackou tak striekaj nie rovno do pusy ale ju opri o licko a tam striekaj po troske 😉 to ti najlepsie asi olif bude vediet poradit..ona davala olivke tusim striekackou ked bola malinka

olifcek
24. jún 2010

kukuc...my sme sa vypiskali do sacka, zaniesli sme to, prisli dom, mamka vzala mm prstienok, bo zabudla a bez neho sa citim ako bez duse x;OD, a sli sme nazaaaaad po vysledok...vyzna sa tu niekto v tom?

Moc chemicky:
U_pH mocu mame 7,0 neviem, ci to jke ok, ci nie....
bielkoviny, glukoza, krv, urobilinogen, bilirubin, ketolatku negat. cize toto je urcite ok

Moc mikroskopicky:
erytrocyty 0 ery/ul <10
leukocity 0 leu/ul<20
valce, bakterie 0
epitelie gulate

A dole este je *Mm-00006

dobre to je? 😅

olifcek
24. jún 2010

jj, obliecky som ja drazila..az 3 7 dielne supravy som vyhrala...snad cosi i vydrzia...

teraz drazim toto
http://www.mimiaukcie.sk/prihozene_aukce.php?typ=3

a neze dakto prihodi x;oD i ked asi nik nie je tato velkost...x;o)

jo jo ked striekckou, tak do licka vnutra postupne pustat mliecko..ja olivke tak davam vitamin B x;o)

olifcek
24. jún 2010
zoska
24. jún 2010

@lenica81 jasne chapem 😉 dakujem
ved ja do BA 😉 chodim asi 6krat rocne tak sned raz na niekoho z vas natrafim 🙂

maculik
24. jún 2010

@blumka ty si taka zbehla v hrackach, prosimta, mam poukazku na zlavu, tak idem na jednej nem.stranke kupit Adelke nieco a rozmyslam nad tymto: Nemas skusenosti (napr.ak to ma Tete), ze s cim by sa tak vyhrala lepsie?

http://www.mytoys.de/CHOU-CHOU-CHOU-CHOU-Babypu...

http://www.mytoys.de/Baby-Annabell-Baby-Annabel...

http://www.mytoys.de/BABY-born-BABY-born-Badewa...

http://www.mytoys.de/BABY-born-BABY-born-Komfor...

Diky 🙂

olifcek
24. jún 2010

@maculik som zvedvava, co @blumka napise...lebo mne sa pozdava prvy link x;o)

maminnka
24. jún 2010

ahojte, vobec sem nestiham chodit tak pravidelne a nemam ziadnu sancu docitat spatne, co ste popisali.

Zoska, kedy sa chystas do BA? Zajtra? Ak by si chcela, ja som volna medzi 14,00 a 16,00 hod 🙂

andrea2603
24. jún 2010

@maculik kebyže mám vybrať ja pre Lele, tak jednoznačne to, čo sa dá prenášať, teda 2 a 4 link, postielky mala aj 2 a nebavilo ju to, ale autosedačka pre bábiku to áno, vždy to prevlákala z jednej izby do druhej 😉

zoska
24. jún 2010

@maminnka cauky my vyrazame zajtra z MT o 14tej, mm sa este zastavi v ZA v praci..takze do BA dojdeme okolo 17tej asi, ak pojde vsetko ako má....
ale v sobotu chceme ist ku dunaju, do Eurovei ...mozno aj na T-com plaz pojdeme ak bude pekne... sobotu chceme strait vonku ak pocasie bude pekne 🙂

olifcek
24. jún 2010

@andrea2603 vidiiis? dobre vediet x;oD

blumka
24. jún 2010

mne sa najviac vidi ta jednotka. Terezka ma doma kolisku a vlaci ju vsade so sebou, spia tam vsetky babiky..a ked sa jej nechce hrat s babikami tak postavi kolisku naopak a akoze ma garaz pre auta 😀
ale andrejka ma pravdu..ak je tazka ta postielka tak radsej nieco ine...aj ked ta jednotka sa mi vidi, ze moze akoze sa hrat na lekarku...
my na vianoce dame terezke tiez taku detsku lekarnicku ale toto je asi aj s babikou, ze? to sa mi paci, teda..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre