Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
28. jún 2010

@olifcek krááááááááásne 🙂

laxity
28. jún 2010

Slovensko ide domov ako nato pozerám ☹

laxity
28. jún 2010

šak ten Škrtel je jaký potetovaný 😕

blumka
28. jún 2010

ta skoda toho futbalu

garonka
28. jún 2010

@olifcek ideme domoooooooooooov a Vitek si môže so svojou Paťkou aj sex na safari narychlo užiť 😀

garonka
28. jún 2010

@laxity aj Hamšík

laxity
28. jún 2010

@garonka 😀

ale inak niektorí fešáci veliký 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
28. jún 2010

@laxity mne sa dakedy pačil Sapara ale kukam, že on ma hlavu ako koleno 😠 už je škaredy

blumka
28. jún 2010

kolko stoji ten hrncek od aventu v obchode? https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-jedalens...

laxity
28. jún 2010

@garonka no ja som kukla na Škrtela a nechcela som to sem písať, ale teda keď už, tak ten je riadne škaredý 😀 ...holatý sú to a mne sa to nepáči...

laxity
28. jún 2010

@blumka ja som ho videla za 10,20 od 6 mesiaca

garonka
28. jún 2010

@blumka ja som ho kupovala v babetkove stal 10 € ale s držiakom lebo samotne držiaky stali 6 € 2ks

garonka
28. jún 2010

@laxity snaď nas jeho manželky nezabiju ak to čítaju 😀 😀 😀

blumka
28. jún 2010

@laxity to je jedno ci od 6. mesiaca alebo skor, lebo tie naustky sa daju kupit osobitne 😉 aj rucky

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
28. jún 2010

@rivatha také pripomienky aj ja poznám 😀

@blumka tak to som nevedela, to mi tá pani v lekárni nepovedala 😕

laxity
28. jún 2010

@blumka a zase som o niečo múdrejšia 😀

blumka
28. jún 2010

tak mala sa uz kupe, dnes od pol tretej nespala, takze ide skor...terezka bohviekedy pojde, o chvilu pride dedko z hamejiky... 😀

laxity
28. jún 2010

@blumka aj my sa ideme práve kúpať 🙂 , Natálku to tak baví 🙂 a paq dúfam, že pomaly spinkať...Natálka zase spala od 15-16:45, tak dúfam, že....zaspí

laxity
28. jún 2010

a v čom dávate deti na noc?

garonka
28. jún 2010

@blumka a ja rozmyšľam skade ten dedko príde a to z USA 😅 😅 😅 😅 ma paradny slovnik, že z Hamejiky 😀 😀 😀

lenica81
28. jún 2010

joj baby, neda mi... argentinsky brankar je fesak... teda myslim, ze to bol argentinec vcera... a take vlasy dlhe, jak aj ja by chcela... 😀 😎
skoda, ze koncime... ale neva, dobru reklamu nam urobili...

my tiez pomaly ideme kupat, lebo je nejaky umrncany... ale ja neviem, v poslednej dobe dava take amoky Vilko, az neviem co robit, ako dat prso a teraz dal taky ukazkovy grc na podlahu... 🙄 😢

lenica81
28. jún 2010

a dalsi grc... 🙄 ☹

teuska
28. jún 2010

caute babulky 😅
My uz spinkame, u nas zaspavanie uplne super, polozim maleho do postielky, stiahnem mu zaluzie, odidem a vcera a dnes do 5 minut spal. Inokedy mu to trva dlhsie, ale zaspi pekne sam. Dufam, ze mu to ostane.
@lenica81 aj my nejako grckame ostosest ☹ som musela prezliect pyzamko

lienka2
28. jún 2010

@teuska take zaspavanie len tisko zavidim 😅 teda vecer aj u nas je to tak, ale cez den aj ked pada od unavy, nezaspi bez kriku.. jedine ze ideme von .. vtedy v kociku zaspi bez kriku.. aspon to 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre