Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
8. júl 2010

a sol a bielok je v pohode po roku aj tu sa odporuca 😉 po roku uz vlastne vela toho co sa nesmie pomaly pridava aj tvaroh a ine veci...kravske mlieko do varenia napr.

zucana
8. júl 2010

to viem ale tie ostatne budete davat???
a tuto su fotky zo vcera a z mojho nakupu....ta zaba ked ju chytis za ruku povie: OH kiss would be nice....a potom da ustami pusu a srdiecko jej zablika na cerveno 😀 a to princeznovske pyzamko je pre tetinu dceru dam na vianoce...inak uzasne ceny

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
8. júl 2010

@rivatha mali aj pre chlapcov krasne,.,...

zucana
8. júl 2010

babce kde by som nasla tau knizku ze prve slovo prvy krok a tak kde si mozem zapisovat....

blumka
8. júl 2010

@zucana ja sa budem drzat nasich odporucani pri prikrmoch 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
8. júl 2010

@zucana, krasne veci si pokupovala..aj som rozmyslala ze ci by som daco chcela ale veci mame doma fakt na mraky, uz sa musim krotit 😀

zucana
8. júl 2010

@blumka jasne neni problem ale keby si bola v tom obchode a videla tie ceny isto kupis vsetko tete 😝
rivatha a kde si kupila na nete nemaju?ako sa vola?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
8. júl 2010

@rivatha dik moc asi pojdem aj sem pozriet ;)

lenica81
8. júl 2010

@zucana inak, ta zaba, kolko stala... lebo ja zhanam mojmu malemu nejaku zabu, no ale vyber priserny... takuto som nasla aj na bazare, len neviem, ci je nova, to by som musela zistit... 😅 😕 furt mu rozpravam taku rozpravku o zabiatku... ale mam len taky vankusik, s motivom, co ma blumi v cestovnej postielke... 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica81
8. júl 2010

@rivatha aj my mame s kreslenymi postavickami, moj mm skoro z koze vyskocil, pokym som taku vybrala, co by nebola gycova... lebo niektore tie animacie sa proste nemusia pacit...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
8. júl 2010

baby idem kupit malej teda poslem mamu...
vsade maju za 21 atu za 15 😉
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/24149

@lenica81 z 25 eur bola zlacnena na 7,50 ale toto je velikanska maju aj male aj za 4 eur...ale tie nic nerobia....pojdem tam dnes lebo kamoska sa dnes dozveela ze caka dievcatko.....uz ma chlapca...ja trosku zavidim ze budu mat parik...dufam ze aj my 😕

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
8. júl 2010

@garonka ... 😀 že su fajné? ...ja zas neviem robiť tie s bešamelovou omáčkou...tak píš 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
8. júl 2010

@rivatha inak my mame taky velku album a tiez je tam vsetico popisane ale k fotkam a taketo obyc potrebujem 😉
my mame tento
inak mala spi od 10.30 😕

zucana
8. júl 2010

nic nevidno...je to tu v colezioni bimbi stanza album ten posledny...
http://www.thun.com/thun/site/jsp/

zucana
8. júl 2010

a podla vas uz teda mozem zacat v nedelu?to bude tyzden do 6.mesiaca....s prikramami....

lenica81
8. júl 2010

@zucana a mohla by si mi jednu malinku zobrat... ak by ta neobtazovalo... 😕

ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeem tiez este dievca... sa budem musiet barz silno modlit... 😔

lenica81
8. júl 2010

Vilko je taky rozkosny, ked ho mam na rukach a pusinkujem ho na licko, tak drzi a usmieva sa... a teraz cumi, ako tu tukam do pc.... 😵 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
8. júl 2010

ja sa budem musiet tiez silno silno modlit za chlapceka 😵

@lenica81 oki pozriem snad budu mat...keby nelai za 4 eur tak do kolko max penazi???

inac uz nevlazdem so svokrou zacinam byt alergicka....proste jeden den bez otravovania....uz som sa tesila ze vcera ked mm neni doma ze nic a ona mi vecer vola na mobil ze kde som ze ona bola 3krat hore ze som neni doma a ze ci budem na veceru vonku a ze ci sa vratim .....akoze toto mi ani moja mama nerobi.....a ze ona chcela ist na prechadzku s malou ze ale ona s nou pojde len vecer ...tak som povedala mm ze vecer s nou nepojde vecer chcem aby sme boli spolu neberie mi ju cez den lebo je vraj teplo ....a ona von v teple nepojde....akoze strasna pomoc

zucana
8. júl 2010

a potom ze nemam kupovat nic made in china lebo ze to robi ekzem....akoze aj disney je made in china a to mam akoze v znackovych obchodoch nekupovat???to mam akoze kupovat len v IT???? 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre