Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
12. júl 2010

@olifcek iba kratke body a ponozky a ciapocku a krem... iba rano, okolo 9, do tej 10... inak je uz na skapanie... aj jemu urcite...

skriabe ten moj viliam... 😖

olifcek
12. júl 2010

i do SP treba poslat take, ze potvrdenie o naroku na MD, oni to vyplnia a toto sa zanesie na UP spolu so ziadostou o rod. prispevok x;O)

maminnka
12. júl 2010

jaj, pardon, jasne, ze nie do SP, ale na socialny odbor na mestskej casti.

zucana
12. júl 2010

@zosi nemboj nic sa nestalo a co nasa utopena vcera 😅
a ja tiez davam so suchym a ona ho lize 😅 😕
a baby co je to to BUJAKA?nik neodpisal

lenica81
12. júl 2010

ano, tak, len mam dotaz, kedy to mam zaniest... teraz poslem ziadost do zamestnania, ze pokracujem na rodicovsku, potom budem cerpat dovolenku, co mi na nu vznikol narok a az k tomu dalsiemu datumu, mi to vychadza az na august... 😕 alebo uz teraz to mam poslat... som z toho jelen... lebo 3 tyzdne v auguste nebudem v BA, tak aby sa im to niekde nezapotrosilo... 😔

lenica81
12. júl 2010

@zucana ze na strane 1907 a 1908 sa docitas... 😅

olifcek
12. júl 2010

@lenica81 skonci Ti MD, cerpas dovolenku a po jejskonceni nastupujes na RD

lenica81
12. júl 2010

ja viem, len ci ten papier odniest teraz alebo az ked mi zacne rd... 😉

zucana
12. júl 2010

babce mala mi spapa takych 10 lyziciek potom jej uz cez den nemam davat dojedat iba raz za den akoze na obed ze? alebo ? a neni to malo kolko zje?

zoska
12. júl 2010

@zucana ja by som zatial dala raz za den...a pokial sa ti zda ze je to malo, tak ju este nakoj 😉 tak to kdesi pisali..lebo vela babatiek spapa len 1-2 lyzicky, tak potom sa radilo mminkam nakojit este...ale 10lyziciek je aj dost 😉 dobru papkacku mas doma, dufam, ze aj Neli bude pekne papkať 🙂

olifcek
12. júl 2010

@zoska mne oliv spapa uz polovicku vyzivky....niekedy i kusok viac 😕 a paq i mliecko si daaa... cela ma 190g ...nie je to moc???

som zvedava, ci i zeleninka tak chutit bude....
@zucana ja som uz asi 2x dala i na olovrat druhu polovicku...x;o)

zucana
12. júl 2010

a zemak chutil viac 😉

zucana
12. júl 2010

no ja davam po aj mliecko ....a vypije z jedneho prsnika

jaja32
12. júl 2010

@zucana dala si len zemiačik, alebo aj mrkvičku

olifcek
12. júl 2010

@zucana jj i oliv si da stale aj mliecko x;o) sa tesim...len dufam, ze sa nenaje tak moc vyzivky, ze uz mm nebude vladat 😕

jaja32
12. júl 2010

už sa tu tuším rozoberalo čo je bezpečnejšie fb alebo modrý koník....mne práve včera mm povedal a mal aj tak trošku pravdu, že koľko úchylákov môže byť prihlásených na koníkovi (čo my vieme, či je to mamička, alebo nejaký ťulpas?) a veľmi rád si pozrie foto a videá čo tu dávame. Na fb si pridáme len priateľov...neviem, ale niečo na tom je. Radšej opatrne s foto, kde detičky nemajú ani plienočku....

olifcek
12. júl 2010

@jaja32 moj manzel i jeho kolegovi pracuju v IT...a ani jedno ani druhe nie je bezpecne....FB uz malo aferu, ked si oni samotni uchovavali vsetko, kazdu komunikaciu, vsetky fotky, vsetko.....vtedy aj prisli o dost uzivatelov...

jaja32
12. júl 2010

@olifcek ...to je tiež pravda, ale buďme opatrné 🙂

lenica81
12. júl 2010

@olifcek jedna davka by mala byt 150-200 ml/g... a potom mliecko... neboj, ze nebude chciet mm, ale tie prikrmy masju postupne mm nahradit, a mm ma mat ako tekutinu, ze...
maleho drzim a snazi sa ma chytit za nos... 😀

olifcek
12. júl 2010

@lenica81 takze i ked celu vyzivku spapa, nevadi, jo?

zucana
12. júl 2010

baby moja mala mi nromalne dava pusinky...ked jej sepkam do uska ona sa tak otoci a prilepi mi otvorenu pusu.... 😵 natocim v blave....

olifcek
12. júl 2010

@zucana a toto su pusinkyyyyyyyyyyyyyyyy????? tak i oliv to vieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....

zuci, uzasne su tie deticky...velmi velmi....

super, ze tu pisete, ci babatka dokazu, mozem porovnavat i ked sa to nemaaa, nooo x;o)

olifcek
12. júl 2010

@zucana natoc, natoc, tesim uz x;o)

zucana
12. júl 2010

az v blave lebo mm nechce davat pusinky a on na to ziarli 😝

lenica81
12. júl 2010

baby nemate nejaky tip na nejake nenasilne cvicenie s babom, aby sa nam posilnil vrsok telicka, sa mu neda pretocit cez pliecko... 😕

zucana
12. júl 2010

a este som chcela ze som sa dnes zosmutnela...lebo som zistila ze jedina moja kamoska talianka je iba pretvarka a vola mi len ked musi a hra sa iba na to co nie je...a ziadna uprimnost tak mi to bolo luto a mm mi potvrdil ze tu su take zeny....ze len zahrabane doma medzi svojimi a nevazia si dobrych ludi a zavidia a su falosne 😔 a ja bych pre kamosky aj modre z neba....
ozik ked tak rozmyslam tak by sme mohli dat stretko v blave nie??? pridem 27.7. 😅

zucana
12. júl 2010

@lenica81 leni skus ho ty tak zo strany na strany valkat.... 😅

zucana
12. júl 2010

uz som docitala svokracku temu a mozem prispievat 😀

olifcek
12. júl 2010

@zucana x;oDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD tak mu trebaaaaaaaaaaaa

olifcek
12. júl 2010

@zucana kasli na nuuuuuu....zamrzi, verim...aleeeeee sustred sa na tie, co si Tvoje dbre srdiecko zasluuuuuzia 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre