Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
19. júl 2010

@lenica81 😀 leni, to sa ti len zda, ved furt nakukujem sem alebo je na mne prilepeny maly (na dovolenke sa nejako naucil, ze je stale niekto pri nom, lebo mm nevydrzal ho nevziat, ked co len zamrncal 😒 a tu je tolko roboty, ze az.... ale si hovorim, ze velke upratovanie sa uz neoplati robit, ved nas o par dni stahuju, tak ma caka potom v auguste kopa roboty, ked sa vratim oddychnuta zo SK.

no nic, idem ja off, este pozriem aspon jednu cast Zufaliek, kym mm dorazi. Musim ho cakat, lebo nema kluce.

a mam strasnu chut na sladke a nic drobne doma nemam, len ovocny Magnum v mraznicke, ale to je tucneee a neda sa zjest len kusok, lebo ked ho nacnem, tak ho zjem uz cely 😝 😅

Tak dobru noc 🙂

zoska
19. júl 2010

😀 😀 😀 😀 tak vypinam uz naozaj 😅

logi nasa spi kazde 2 hodky asi tak 45 minut, nirkedy sa pomyli a vydrzi hore aj 3 hodky, ale to malokedy.... takze ona spinka 4-5krat do dna 😨
ale v noci nastastie sa napaoa a spi dalej, budi sa 2-3krat

loginka
19. júl 2010

blumi my este zvykneme spinkat o tej 5 do 6 a potom o 8-8.30 nadobro, ale nie vzdy to tak vyjde a to posledne denne zaspavanie je niekedy aj drina, tak to asi vynecham, ved aj tak to nejako neovplyvnuje ranne vstavanie - aj tak budu kuvikat o 5.30-6 😒

lenica81
19. júl 2010

@zoska veru pozdravujeme...

akurat sa to tu pekne rozbieha, a ja musim do hajan, bo dnes som ani jeden spanok s nim neoddychovala, som grogy... 🙄 tak rano o 5 docitam... 😀

@maculik daj si aj za mna... 😎 sak si stihlunka...

dobru...

blumka
19. júl 2010

@loginka mame asi rovnake deti 😅 aj u nas to posledne denne je ufff...aj dnes...oci mala uz jak cinan, zivala o sto dvesto a drndala som ju dost dlho...a aj tak to posledne spinka velmi kratko...tak 30-40 minut...u nas zas ked nespi to tretie ale napr. to druhe si predlzi do stvrtej tak potom na vecerne spanie sice zaspi hned, lebo je velmi unavne ale po 40 min sa zobudi akoze dobre rano...proste akoby jej ten treti spanok chybal..

maculik
19. júl 2010

@blumka no ved ja som na jednej strane rada, ze sa tam ma tak dobre, ze jej nechybam, ale ona mi chyba velmi, aj ked niekedy, ked ma tie svoje zachvaty hnevu, tak mam celkom aj dost 😝

a jasne, aj my pozdravujeme mm od @zoska 🙂

to moj minule ma odtialto vyhanal a ja som nieco dopisovala, tak mi cital poza plece a zrovna sme preberali typicku babatkovsku temu - konzistenciu kakania 😀 , tak len krutil hlavou, ze sa tu bavime s prepacenim o hovienkach 😀

blumka
19. júl 2010

idem aj ja do hajan...nech aspon teraz pospim ked v noci bude soromoro 😅 odvykla som si ze mam dve deti v spalni 😅 😅

maculik
19. júl 2010

@lenica81 diky, uz som si dala, ved na dovci som schudla pol kila, tak asi ho treba pribrat spat 😅

a aj ja uz naozaj idem off 😉

blumka
19. júl 2010

@maculik ako sa da na dovci schudnut? 😕 ja vzdy priberem

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
19. júl 2010

@njonja Ja bych brala tu knizku ked tak odkupim ;)

njonja
19. júl 2010

@zucana, nechaj tak, mm ju kupil na ebay. napis mi do IP adresu a poslem ti ju este tento tyzden🙂

blumka
20. júl 2010

bre ranko 😉 my sme spali do 7:30 😀 2 prestavky na papanie aj sa vrtela ako vrtula ale ja som spala...zobudila som sa oblozena detmi 😀 z jednej strany mi TT vzala perinu a z druhej som dostavala kopance od JJ, ale hlavne ze sa im dobre spinkalo 😵

lenica81
20. júl 2010

ranko, dnes noc des... 🙄 a k tom u nam nejde voda... nieze tepla, ale ziadna... 😠 hadam to opravia... 😠 😠 😠

lenica81
20. júl 2010

este ye mam doma aspon 2 flase mineralky, na pitie... 😖

olifcek
20. júl 2010

bujaka!

mna sa rano mm pytal, ci som plakala...ja, ze ee, ze len oliv nejak nevedela bez prsa spinkat, ani na wc ma nepustila bez toho, zeby sa nezobudila...tak, ze sa mam vyhajat...sme doobeda este chceli cosi pochodit, no neviem...a poobede uz ide do prace...fakt mam oci ako angorak...

teraz vsetci traja ranajkujeme x;o)

lenica81
20. júl 2010

@olifcek u nas podobne, bol hore kazdu hodinku a k tomu od 1/4 na 4 do 3/4 na 5... 😔

zoska
20. júl 2010

caute 🙂
my noc nastastie relativne o.k. bola hote o 1.30 a o 5tej, to som si ju uz nechala pri sebe a o 6.15 sa zobudila, pokkala sa , zacala si vyskat a za hodinu a pol cize okolo 7.45 zasa zaspala, no vlastne som ju musel uspat, ona sama nezaspinka 😅
dnes mame poradnu n obed tak som zvedava na nase miery 🙂

@olifcek tak si pekne oddychni, uzi si doobedie s mm
@lenica81 a coze bolo Vilkovi? vyspaty bol? no a ta voda...neprijemne 😖 to si nechcem ani predstavit zeby ani studena nesla, ale to vam musia rychlo opravit 😉

lenica81
20. júl 2010

@zoska uz ide voda... chvalabohu, len kto ju vypusta, bo je spinava jak des... a to uz vsetci v baraku su v robote... 🙄

olifcek
20. júl 2010

@lenica81 veru, teraz v horucavach voda njejde? sa zblaznili snad...

@zoska mm siel sam ku novej pediatricke po papier, potom sa ostrihat..

lenica81
20. júl 2010

@zoska no neviem ci bol vyspaty, alebo brusko alebo zuby, ja uz neviem, to preto, ze sme ho vychvalili, ze tie noci predtym boli super... 😀 ale neva, som bola z neho nervozna, ale potom som si povedala, ze je to zacarovany kruh a snazila sa ukludnit, no clovek je nervny, ked je nevyspaty a musi chodit, lebo len sediet a drzat ho na rukach nezabera... 😔

laxity
20. júl 2010

dobré ránko kočeny 🙂

my noc pohodka ako vždy

skúsim vám poslať foto zúbku, ale nedalo sa to veľmi je to dolná jednotka od nás naľavo 😉

olifcek
20. júl 2010

@laxity asi vidim, ale slabunkoooo

lenica81
20. júl 2010

@laxity jeeeeeeeeeej... 😵

laxity
20. júl 2010

baby veď to je umenie 😀

olifcek
20. júl 2010

@laxity gratulujeeeeeeeeeeeeem

mna oliv zase vcera potrestala, ma hryzla...ale nevidim zubok, joj...no hryzla, lebo som si ju nevsimala a prso jej chcelo z pusy vyjst, tak zahryzla sa a divala sa na mna, co to spravi...som skrikla, tak pustila... 😅

laxity
20. júl 2010

@olifcek my ho máme vonku už od stredy či kedy som to tu písala, len prve som nemala foťák pri sebe, bol v aute a teraz keď mám možnosť, tak dieťa sa so mnou hrá 😀

a až teraz pozerám, že na tej prvej vôbec nie je nič vidno....možno keby spinkala by sa to dalo....neviem 😕

@svetlankat ty si zúbky ako odfotila? 🙂

laxity
20. júl 2010

@olifcek aj mňa skúša hrýzť, hlavne keď už ide vypustiť bradavku, tak vtedy si to vychutná 🙂

laxity
20. júl 2010

skúsim takto 😕

alex
20. júl 2010

Ahojky, u nás to bolo túto noc také všelijaké, zaspal o deviatej, potom bol hore o 23:15, potom 1:30, potom 4:20 a 5:45 a teraz okolo ôsmej, teraz zase zahajal. Ale ja som vyhajaná, keďže on vždy hneď zaspinká na prse a nebuntoší.
Včera sme sa stretli s Janielah, sme si pokecali, na svokry sa posťažovali, inak vraj tu máme súkromnú tému o svokrách, rada by som sa pridla. Krpka jankina je strašne zlatá a ohybná ako taký červíček, sa v kočíku vrtela.

@zusika gratulujem, prajem bezproblémové tehulkovanie so šťastným koncom! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre