Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

mmaarrttiinnaa
27. júl 2010

my sme vstavali dnes tesne po 6 hodine a pred pol 8 uz zase spal

laxity
27. júl 2010

@zoska kedy treba začať umývať zúbky u bábätka?

mmaarrttiinnaa
27. júl 2010

@laxity zubky treba umyvat este predtym nez sa prerezu najprv dasienka cistit

olifcek
27. júl 2010

@laxity my uz teraz dasienka cistime....ako u @zoska, to Oliv zuzle a hryze...

@mmaarrttiinnaa ve do ke to mas na skoook....ale mozno i ja s oliv niekedy dojdeme 😵

zoska
27. júl 2010

@laxity dostali sme taku sadu a cistenie zubkov, maju to v DMke, su to tri kefky dve gumene, jedny so stetinkami.... je to v podrate na masirovanie dasienok a potom na prve zubky, kedze uz mate zubky von tak by som uz skusala prve kefky u vas a ked bude Naty papat prikrmy tak uz urcite cistit 😉

olifcek
27. júl 2010

u nas sa oliv uz davno divala u tatka na rukach, ked som si zubky umyvala, takze sa snazi napodobnit s tou gumenou na dasienka a prve zubky 😵 este sa muim polepsit a vzdy potom ist haji, nech ma oliv z toho taky ritual x;)

zoska
27. júl 2010

@laxity
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8910266&tab=9

taketo nieco mame, len je tobabylove z DM, nie canpol babies, ale vyzeraju rovnako

este existuju aj take co sa nastokavaju na prst...nastoknes si to a strcis malej do pusy...lenze mna mala do pusy nepusti, takze som to riesila radsej tymito 😉 kefkmi

mmaarrttiinnaa
27. júl 2010

@olifcek do Ke mam z Po 35 km ale mne este treba do Po 16 km prejst takze ked sa do Ke vyberiem tak sa mi nepolati ist na hodku dva to by som musela ist na cely den este ze nemusim chodit autobusom kedze mam auto
inak keby ste prisli do Po tak to by bolo super kazdeho srdecne pozyvam k sebe domov

no idem ja malicky je hore zatial sa majte

laxity
27. júl 2010

@zoska ďakujem

bože ja Natálke nečistím 😕 ...musím dnes kúpiť kefku 😀

olifcek
27. júl 2010

@zoska j, taku na prst mame my xo) a potom este jednu na zadne zubky x;o)

laxity
27. júl 2010

@mmaarrttiinnaa no pekne, že som sa to nepýtala skôr 😀

olifcek
27. júl 2010

@mmaarrttiinnaa vlakom je to ke-po polhodka, teda busdom, vlakom o kusok dlhsie x;o)

ale skusime sa zorganizovat a ked, tak kuknut do PO, ak nie, ja s Oliv by prisla i sama x;O)

mmaarrttiinnaa
27. júl 2010

@olifcek tak to by bola parada keby ste prisli 🙂

olifcek
27. júl 2010

😔 som smutna....stanke nema kto pomoct...telky na nu kaslu...urady jej pomozu najskor o tri mesiace...boze...moja mamina jej aspon nosi papat z prace, esteze ma taku moznost, spolu chodia i za braksom, ktoremu je chvalabohu stale lepsie a lepsie...no...kebyze je romkou, daavno jej pomaha telka i urady...ved jeden cas davali v telke v spravach kazdy vecer starych ludi, ktori s nechali okradnut a paq dali to, jak im dobre duse pomohli...co treba urobit, aby pomohli i matke s dvoma detmi a dalsim v brusku, kym sa jej snubencovi uplne nepolepsi a bude moct nastupit do prace???? 😢

jaja32
27. júl 2010

@olifcek 😒 to je smutné, úradná mašinéria trvá veľmi dlho a média...škoda reči, popísala si to výstižne

lenica81
27. júl 2010

ranko baby... 🙂

zoska, u nas rovnako... 😖 sa barz nevyspime...

rano sme boli na poradni, 66 cm a 6390g, ockovanie - no s revom... 😅 uz predtym si buchol hlavicku o hracku na vysetrovacom stole a dalsiu, po ktorej chmatal, mu sestricka nechcela dat... 😀 a potom pich a pich a to bolo revu... 😔 ale dala som papat a sup do kociara... ako sme vysli z budovy, zaspinkal, tak sme dali dnesnu prechadzku... je velmi pekne a fuka taky prijemny sviezi vetrik, ale na slnku hic... 😎

olif, ☹ to fakt neviem co sa musi stat, aby to ludmi pohlo... 😠

lenica81
27. júl 2010

@zoska a v eurovei v tom prebalovacom kute je stolicka, sice nevyzera barz pohodlne, ale podla mna sa da... 😉 inak v piestanskom tescu ( 😀 v nedelu sme tam stali), tam aj stolicka, aj wc, prebalovaci stolik aj s dekou, aby sa babo nedoudieralo, umyvadlo so vsetkym a aj miesto na kociar... ma prekvapili... v ziline teda taky komfort nie je... 😝 ani ten kociar sa tam nevojde, ak tam chce clovek prebalovat...

zucana
27. júl 2010

baby dik o 17.tej az odchadzame
este ideme odvest auto do servisu...
aakurat varim jahnacinu vikinke 😅

laxity
27. júl 2010

@zucana 🙂 bude chutiť Vikinke 🙂

mne zobrala svokra malú na prechádzku a ja sa chystám pomaly za sestrou 🙂

fajne fúka 🙂

jaja32
27. júl 2010

@zucana už papkala masko? chutilo jej? alebo to bude prvý krát 🙂

olifcek
27. júl 2010

my uz dva dni papame masko a chutiiiiiiiii....ale sklicko...zatial...alnature mrkva, zemiak a hovadzinka x;o) i mne to chuti 😀

jaja32
27. júl 2010

baby, mne sa zdá, že tu majú lacnejšie knihy....idem sa tam pohrabať 🙂
http://www.abcknihy.sk/SearchAdv.aspx?ss=bystré...

jaja32
27. júl 2010

@olifcek to je super....ja skusim uvariť...ak nie kúpim

olifcek
27. júl 2010

ja chcem kupit zajacika, ale nedari sa x;o(((( kuracinka z obchodu je fakt nie moc vhodna x;o(((

olifcek
27. júl 2010

snad aspon hovadzinka je zdravsia pr ebabo, kupovana, nez kuracinka, no...x;o) ked sa nezadari zajacik, kupim hovadzinku....a mixerikom rozmixujem....uz v piatok ho budem mat, juchuuu

olifcek
27. júl 2010

@blumka prosim, nevies zohnat zajacika? x;o( mne sa zatial nedari, do kelu

jaja32
27. júl 2010

....a tuším na tej stránke nemajú taký dobrý výber 😒

olifcek
27. júl 2010

tesim sa, ze mi Oliv krasne papa i zeleninku, nastastie...po mesiaci sa uz moze pridat i desiata, ovocna, takze prveho uz dame i desiatu i obedik x;o) desiata ovocie, obedik zeleninka s maskom x;o)

mmaarrttiinnaa
27. júl 2010

@olifcek moj sused chova zajace predava kilo po 4 eura uz som sa informovala aj nam bude treba lebo ja kuracinu ani nic podobne z obchodu malemu nedam inak druhy sused chova sliepky ale na vajcia ale jednu uz mam dohodnutu pre maleho ked mu ju zamrazim tak budeme mat na dlho

zucana
27. júl 2010

ja som kupila kusok cerstveho tuto u masiara takeho znameho tak snad bude oki a mal aj kraliky...
a bavila som sa s kamoskou co nam rezervovala bytik na silvestra v Miami ale sa mi zda viki este mala na to...bude mat skoro rok tak som miami presunula na buduci rok a dame tento rok asi pariz....co si to tom myslite?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre