Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
11. aug 2010

@zoska neuveritelne, sikulka mala, aka je pevnucka

blumka
11. aug 2010

@zoska 😀 akoze v dobrom to myslim 😉

zoska
11. aug 2010

@svetlankat 🙂

zoska
11. aug 2010

@blumka 😀 ja viem...rasie mi doma anděl s ďáblem v tele 😀 😀 😀 😀 😀

no inak mam na FB starkého 70ročneho, aj skype si zriadil 😅 tak idem hodit foto j tam 🙂

dorotka2
11. aug 2010

@cukruska1920 vsetko najlepsie k meninkam, krasny darcek. 🙂

svetlankat
11. aug 2010

@olifcek a ja tiez nemam opravit preklepy asi je to tym ze som registrovana na ceskom konovi
@cukruska1920 tiez drzim palceky a prajem nadherny zazitok. Ja si spomínam na moj 3D, bola som nadsena

blumka
11. aug 2010

😀 starky aktivista 😕 😀
zeny...idem od vas...terezka chce pozerat dvd, o chvilu pride kamoska, dame kavu...a aj tak dnes mam taku zvlastnu naladu...po 15 rokoch sa vracaju domov nasi velmi dobri znami s usa...pisala som o nich v tajnej teme...velmi sa na nich tesime, naposledy sme sa videli pred 2 rokmi a ani som neverila ze sa uvidime tu na Sk niekedy....a uz pravdepodobne su niekde v polsku...pojdu sice rovno domov ale buduci tyzden pridu k nam...no az mi je akosi do placu, taka som akasi rozcitlivena z toho...15 rokov pre nich to muselo byt tazke vsetko nechat tak a vratit sa... 😔 no idem bo sa rozrevem...

olifcek
11. aug 2010

@svetlankat ja uz to vidiiiiiiim, to len u seba mas, ked odosles prispevok, ale ja som registrovana na sk konovi x;oD a dakujem za porovnanie pampersiek a tesco....

asi kupim male balenie huggies dvojky, lebo pampersky tlacili uz moc na stehienach, no huggies trojky su kusok volnejsie, hehe

dorotka2
11. aug 2010

@olifcek inak my spime aj teraz v overale,pokialneni tak velmi teplo, spavame v overale, anie je jej teplo, ani nie je spotena, ved aj ty mas pyzamko a paplon, aj ked len letny, ja Viki paplon nedavam,teda vlastne deku, lebo je to zbytocne, kedze sa ranobudi otocenaopacne, uz za hodku,ked ju idempozriet, tak je odkopana, takze ja davam overal a idemkupit spaci vak,nic inemi nezostava.
@zoska mala je uzasna, poriadne sidlo, konecne mozno edno vacsie ako moja Viki. Citam, ze v noci tiez cestuje, ja sommusela kupit hniezdo na celu postielku uz ked mala 4 mesiace. 😀

Baby, pouzivate niektora spacie vaky? A ja nemam opravit preklepy, fnuk

olifcek
11. aug 2010

@dorotka2 ja nespim v pyzame, ja len v triku, ci tielku a gatkach, oliv haja v krAtkom bodynku a ponozkach, dnes bolo 22stupnov v spalni, tak mala i tenucke teplaciky x;o) teraz je len v kratkom bodynku a ponozkaaaach x;o))

olifcek
11. aug 2010

@dorotka2 ale ponozky dam doleeeeee

zoska
11. aug 2010

@dorotka2 ja mam spaci vak na okrasu, spala v nom 2krat a potom uz bolo teplo...a teraz keby som ju do neho dala tak sa jedine zamota v nom a bude nervacit ☹
predam ho, je krasny takmer nepouzity...niekomu komu sa teraz narodi babo sa na zimu hodi, je do cca 6mesiacov

zoska
11. aug 2010

Neli bola tuto noc studena 😕 aj za krkom mala studeny chrbatil, mala pyzamkovy overal a zakryla som je potom dekou, toto s este nestalo, ona nema rada teplo, ale dnes bola velmi studena 😒

zoska
11. aug 2010

Prichádza mi pomoooc 😉 ide sem mama so segrou 😉
Neli uz spi hodini a pol 😕
a ja chcem ist do tesca, dnes zacal vypredaj dojcenskeho spotrebneho tovaru a oblecenia, tak kym neni vsetko rozpredane idem urobit najazd 😀

lenica81
11. aug 2010

ranko baby... teda ranko...

hlasim sa po dlhsej odmlke a asi len trosku nakukovat budem, bo mam programu az az... alebo sa mi nechce... 😅

vsetko naj vsetkym zuzkam a inym oslavencom, ak tu nejakych mame... 😵

blumka
11. aug 2010

Terezka sa modli...anjelicku moj staznicku, opatuj moju dusicku, hajajaj kukuku sedela som na buku 😀 😀

dorotka2
11. aug 2010

@zoska aj jaaaaa idem na najazd. Skoda toho spacieho vaku, keby bol vacsi,kupim, aby som skusila, dnes pozriem, lebo ked sme v hlohovci, kde sme kazdy vikend, tam je na dome zima a Viki je studena a deka nepomaha, lebo sa hned odkope. Chcela somod niekohopozicat, ze skusim, lebo neverim, ze v tom moja dcera vydrzi, no musim kupit a uvidim.

dorotka2
11. aug 2010

@blumka 😀

lenica81
11. aug 2010

boli sme na tom liptove... Vilko to bral statocne, casto sa v noci budil a asi zubky prechadzali, ale zatial su skryte, bo mal take zachvaty revu... najviac ho fascinovala bublajuca virivka... a samo, ze kociar mozem asi predat... iba ked je fakt unaveny, tak moze v nom lezat, inak iba manduca a ruky... 🙄 😀 nech uz vie sediet, nech ho dam do sportiaka, ale je to lenivec... 😔

lenica81
11. aug 2010

@blumka 😀 😉

blumka
11. aug 2010

@dorotka2 ja som pouzivala spaci vak ked bolo chladno...juli sa v nom pacilo...ale teraz uz dlho v nom nebola,ako su tie tepla..a neviem na jesen co bude, lebo ona ked spinka tak sa pretaca ako sa jej lepsie spi, a ci sa v tom bude moct pretacat...
ked bolo chladnejsie tak som terezku ked bola taka malicka obliekala ze bodynko a na to pyzamkovy overalik..to je jedno ake dve vrstvy bude mat, deky su pri takychto detoch zbytocne...dokocna este ani teraz nevie terezka normalne spat zeby nebola odkopana...
ale my sme doma zvyknuty spat v zime pri 18 stupnoch a len v beznom pyzame, prikryti sice ale pocas noci sa kazdy odkopava...teda okrem mm..on je zmrzlak 😀 a preto je aj najviac chory 😀

lenica81
11. aug 2010

@olifcek ja som mala taku noc vcera... som rano vstala taka nabrusena... nevyspata a ten moj syn sa "zubil" ako ze ja nic, ja muzikant... 🙄 tak uvidime, ci sa to napravi... dnes bolo lepsie, ale nechcem to zakriknut... 😔

zacali sme papat, mrkva barz nesmakuje, ale zemiacik mnam, mnam... 😵

zatial staci mliecko ako tekutina, vsak... 😕

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
11. aug 2010

ahojte@blumka pekne sa modlí 🙂 @zoska máš doma krásne šidielko 🙂
všetko najlepšie všetkým zuzkám 🙂

garonka
11. aug 2010

bre ranečko vospolok

teraz sme vstali 😅 hajali sme celu noc len v noci sa asi od smädu chrustik pricucol a chrapal ďalej 😅

@olifcek ani nevrav ako ma byt horuco v piatok šak my ideme na nefrologiu joj umrem a rovno na dvanastu 😠

garonka
11. aug 2010

všetkym Zuzkam k dnešnym meninkam všetko naaaaaaaaaj

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
11. aug 2010

inač ja som včera chytila hysak, kurier mi doniesol balík od tej tety v piatok v noci som objednala a v pondelok to už bolo tu v KE len ja som si vyzdvihla balíček včera, pytal občiansky kukam do peňaženky a net ho trapas tak som musela dať elektronicky podpis 😅
nastalo FBI hľadanie kde mam občiansky ale mm si nepriznal, že ho stratil on lebo vo štvrtok mi na pošte vyberal tu knihu bystre dojča
jasne položil občiansky na botnik tak aby som nevidela a po nočnom zaťahu ako spal s kolegom na zemi sa tam doslova vaľali tak ho musel zašupnuť pod tu skrinku
ja truba som včera prekutrala cely byt a večer milostivy odtiahol skrinku a ten fras bol tam
hlavna vec, že som na policiu volala kamaratovi, že si pridem dať robiť občiansky a on dobra duša mi už papiere vyzdvihol že mam prisť dnes aby som bola prva šupne ma cez tajne dvere 😅 tak asi na pas využijem tajne dvere 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre