Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
24. aug 2010

inak som dostala kramy a viki bude stacit to lacnejsie nemoze mat vsetko...ved mm ze uz jej to nekupime a ja ze kam ides ved je skoro do roboty a on ze na masaz a ja ze ked mozes dat 50 eur za masaz rAZ do tyzdna ze aj viki to moze mat...tak ze vecer to kupime 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janielah
24. aug 2010

Babky, neviete mi poradit s tymi mystickami na skladovanie jedla? D.

olifcek
24. aug 2010

@zucana a je auticko vhodne i na vonku???
@zucana my mame z madarska fotkuuuu s loptou, kde sa z nej neskutocne tesila, hehe, olizovala ju a pod x;o)

@blumka ja som si sla s oliv lahnut pred dvoma hodkami? no jakmile sme lahli na postel, uz bola hore...a nehaja, ja som ale podriemkavala, velmi ma vycerpava to moje narocne dieta
😀 😀 😀

@zucana mm i pol roka, ale skus do @annag temy kuk

zucana
24. aug 2010

@janielah ja mam avent ....

@olifcek podla mna vklude na von aj 😉

alex
24. aug 2010

@janielah my máme také poháriky z Tesca, sú také farebné, ale vôbec neviem koľko sú objemovo veľké.

olifcek
24. aug 2010

@zucana tak kupime auticko x;o)))

zucana
24. aug 2010

@olifcek annag pisu ako napisala rivatha 6 mesiacov max 12 a nesmrdi tak spravim na veceru....???
a mam kramy....

alex
24. aug 2010

tu som ti odfotila:

alex
24. aug 2010

kočky neviete či sa menilo heslo do februaroviek2010? Neviem sa tam dostať, chcela som tam hodiť foto drobca a furt mi to vyhadzuje, že tam treba iné heslo 😒

janielah
24. aug 2010

@alex tie vyzeraju dobre, kolko sa asi do toho zmesti..ale to sa do odmerat a kedy ste kupovali, v ktorom Tescu?

alex
24. aug 2010

jani, ja ich ešte nepoužívam, tak ti neviem povedať koľko tam vleze. Mám ich zatiaľ v šuflíku odložené. Tu v Petržalskom Tescu by ich mali mať, tu ich mm kupoval.

olifcek
24. aug 2010

@zucana ja bych urobila...jaj kramy....ja zatial nic, a dufam, ze este par mesiacov nebuduuu...Vikinke ale mm chuti, ze?

olifcek
24. aug 2010

@janielah podla velkosti budu 200ml

janielah
24. aug 2010

@olifcek presne take nieco by sa mi siklo..Dakujem Alex 🙂

alex
24. aug 2010

no mne teda krámy rozhodne nechýbajú 🙂

alex
24. aug 2010

@janielah nie je za čo. Dúfam, že ich tam budú ešte mať. Myslím že sú 4 v balení.

lenica81
24. aug 2010

@zucana ja som to tiez na annag stranke nasla a v diskusii to annag aj spomina... ja mam tiez zasoby v mrazaku, ktore idem vytahovat, kupila som v kauflande instantnu ryzovu kasu aj kombinovanu s kukuricnou, tak skusime... 😵 hadam bude kostovat jak uz namiesana, co som skusala, ked som doma bola... ale zatial ani polovicnu davku nespapa, sa mu furt skor grgne, a tym padom koncime... 😅

ja som dnes skusila masko, ale co ja vam viem... 😕 a to rovno telacie... 😔 jak som dala cucat, tak potom som este skusila a islo to lepsie, ale zas uz vela nespapal... ked sa zobudil a bol hladny, nejako mu nesmaklo... skusim zajtra inu kombinaciu... 😀

lenica81
24. aug 2010

@alex @janielah ja take tiez mam, su cca po deci... su milunke...

ja a kramy uz 3x... 🙄

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
24. aug 2010

@janielah ja som si tu objednala pohariky, zdaju sa mi v slusnej cene, v obchode maju dva + dve lyzicky za 5,60 eur.
http://www.mimibazar.sk/rezervace.php?id=874929...

jaja32
24. aug 2010

@janielah mne zatial pomaha dieta

olifcek
24. aug 2010

ja kojim jak one, casto to bolo v minulosti, ze i kazdu polhodku ale kila nesli doluuuuuuuuuuuuuu, pf

lenica81
24. aug 2010

@rivatha ale tie tesco na mrazenie su malinke a myslim, ze v sacku je to praktickejsie... viem to zo skusenosti s mrazenim mm... 😉

lenica81
24. aug 2010

@janielah a k tej diete, kamoska tiez robila tu 90 dnovu a faaaaaaaaaaaaaakt jej to velmi pomohlo... a tam sa aj zakusky mozu... 😉 😀

olifcek
24. aug 2010

@lenica81 moze sa ta dieta i ked kojime? asi ne, co?

jaja32
24. aug 2010

@lenica81 kazdy treti den sa mozu 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre