Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
22. sep 2010

kuk 🙂

my spinkame od jednej tak aj ja chcem ísť na slniečko 😅

ewiku1984
22. sep 2010

Ahojte, ja mám dobručké dieťatko, môj Michael mi spinkáva veľmi často dopoludnia hodinku a popoludní 2 hodinky. Večer spinká už o ôsmej, ale ráno vstávame medzi 5 a 6. 🙂

palculienkastellka
22. sep 2010

Ahojte, som tu nová a pridávam sa k Vám. Mám dcérku Stellku 10.02.2010. Moja mi spinká, ako sa jej chce. Dnes mi zaspala od 12.00 až teraz a to som ju aj vozila v kočári. Je to také malé šidlo 🙂

ewiku1984
22. sep 2010

@palculienkastellka Ahoj! 😉 Ja som tu tiež nová. Chodím tu necelý mesiac na túto stránku 😉

lenica81
22. sep 2010

@palculienkastellka tak vitaj... hadam budeme napomocne... 😉 a odkial si... ak to nie je tajne... 😎 a ja chodim von v kociari, iba ked ma spat... inak sa nervaci... ale mam liek... chrumky... 😀

@ewiku1984 tak to spinka fajne... u nas ako kedy... ale dni su ok... na rozdiel od noci... 😖 😀

laxity
22. sep 2010

@palculienkastellka vitaj medzi nami 😉

@alex jojo určite že sa chystám...tak snáď sa vidíme...neviem ti takto povedať kedy pôjdem, ale určite už doobeda a možno aj poobede 😀 aj v sobotu aj v nedeľu 🙂

Natálka bola dnes na plávaní uplakaná netuším prečo, pretože keď sme prišli domov tak vôbec nezaspala až teraz 😕 , tak sme nakoniec odišli o 10 minút skôr a potápala sa iba raz a zvykneme sa štyri ☹

a dnes som jej dala HIPP zeleninovú zmes a spapala skoro 90g 😵 chutí viac ako mamine navarené 😀

ewiku1984
22. sep 2010

@lenica81 Aj mne sa v noci budí a dosť často. Pýta piť 🙂 Potom spinká ďalej. 😎

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
22. sep 2010

@rivatha to dúfam, bo takto by to nešlo ďalej 😒

to bude mňamka 😵

blumka
22. sep 2010

ahojte, my sme uz doma so skolky, sme sa dnes presli vsetci, mm prisiel skor z prace a siel po terezku, ja som im sla s juli naproti 😵 take krasne pocasie je, ze? akurat ze juli mi nechce spat ked je slnecno 😅 ona radsej zamracene a dazd 😀

lenica81
22. sep 2010

@laxity aj Vilko minule rumazgal a tento vikend uz bol ok... to prejde... 😉

co mi robi moj syn... mam elasticke tricko a chyti mi ramienko a prask... riadne zastipe... 😅 🙄 😀

lenica81
22. sep 2010

@blumka my skor pocas dazda nespime... asi mu vadi tlakova niz... ale mne vyhovuje... 😖

laxity
22. sep 2010

@lenica81 no stalo sa mi to prvý krát...tak dúfam, že nabudúce to bude ok...ale zo začiatku špliechala a tešila neviem či jej nebola studená voda...bo sme zvyknuté že býva teplejšia 😕

😀

laxity
22. sep 2010

a mne dieťa spí v spálni kde je otrasne dusno 😠

olifcek
22. sep 2010

baby, pecivo davate babatkam normalne, nestvrdnute? x;o)

lenica81
22. sep 2010

@olifcek vcerajsie som davala dnes... 😉

olifcek
22. sep 2010

@lenica81 daki, bo ja tiez tak...

maminnka
22. sep 2010

@zucana Maxi Cosi Tobi

maculik
22. sep 2010

no, tak sme spat z prechadzky, @rivatha aj my sme sa mali fajne, nakoniec sme boli dolu v meste, isli sme pre zmenu busom, Adelka rada chodi a ked je takto slnecno, tak nemusim chodit na ten kusok autom.
Trosku sa pohrala na malom ihrisku, kupila som si cokoladove muffiny, aj do mraznicky, nech mam zasobu a potom sme stretli tuto jednu Slovenku, co som sa s nou nahodou pred 2t zoznamila na zastavke, kam som sa s malymi schovala pred dazdom a ona ma pocula hovorit po slovensky. Byva tuto kusocek, vlastne hned pri skolke, tak sme sa aj dohodli, ze sa v pond.stretneme, aj teraz sme hodku len tak kecali a prechadzali sa.
Petrik nespal, pritom bol unaveny, aj vyzivu som mu dala, co som myslela, ze potom zaspi, a on nic. Takze dnes ich ukladam kratko po 7.

Teraz ideme na skype s nasimi, potom sa navecerat, do vane a spat.

zoska
22. sep 2010

cafte
Neli prestala cez den spávať ide ma z toho švihnuť...doobeda pospi 4Ominut a poobede 30minut...nerobi jej problem byt hore aj 5 hodin vkuse a furt sa stavia na tie nohy 😒 doma neurobim uz nic, lebo uz spadla dvakrrat zo stoja dozadu rovno ako svieca a buchla si hlavu...proste este jej chyba pud sebazchovy
no a dnes mam taku uplakanu naladu, akosi mi to dnes vsetko doslo a dolahlo to na mna, na pohrebe som nakoniec nebola, ale pojdem zajtra s mm sviecku zapalit
vitam novu clenku snad este nakuknem ked mala zaspi, dnes som na nu sama...

maminnka
22. sep 2010

@zoska dobre si urobila, ze si nesla...

inak ja mam dnes den-blbec... vsetko mi pada, do vsetkeho narazam, vlacim tazke nakupy, do toho revajucu Nataliu, okolo domu prach a spina, sami postavajuci robotnici, neviem, preco ich za to platime, vrtanie, buchanie, nepokojna Natalka, upistany Petko, plne ruky a kluce spadnute na zem do toho prachu, parkovacie miesto (vyhradene) mi niekto obsadil, pokazeny vytah..... jaaaaaaaaaaaaaaj porazi ma, mam nervy v kybli.

maculik
22. sep 2010

@zoska juj, tak to mas teraz riadne perne, ked ti tiez tak malo spi... asi ju bavi objavovat a ma vela zazitkov a potom nevie buvat. A v noci ti ako spi, este tak zle?
ja by som tiez nesla na ten pohreb, tiez si myslim, ze si dobre spravila, radsej zajtra tam v pokoji si pripomenut a zapalit sviecku...

@maminnka to poznam 😀 Raz za cas sa takyto den objavi, zvycajne vtedy, ked mas toho najviac na robote a vybavovani. Deti si vtedy tiez vyberu svoj "dobry" den, takze parada. Vidim, ze mas dnes o zabavu postarane 😝 😅
vecer uz nic nerob, ked das deti spat, sadni si s poharikom vina (alebo dzusu 🙂 a kukni nejaky dobry film alebo len podebatuj s muzom, mne to zvykne trosku pomoct a zrelaxovat, dokonca este lepsie, nez keby som sla rovno do postele.

maminnka
22. sep 2010

@maculik dakujem, si mila... chcela som ist este na policiu dnes, zapisat Nataliu do pasu, ale som to vzdala. Mas pravdu, vecer je vyhradeny na moj relax! Zeby som si dala deci cerveneho po roku a pol?

maculik
22. sep 2010

@maminnka jasne. daj si, ja si sem-tam tiez dam, ked maleho nakrmim a ulozim.
no nic, idem ich nachystat spat, Petik uz je upistany, vidno, ze malo spal.

lenica81
22. sep 2010

@maminnka tak tomu sa fakt povie den blbec... ☹ vyloz nohy... 😉

olifcek
22. sep 2010

@maminnka ja som si na dovci dala 2dcl burciaku vecer, oliv nespala aj pila mm a nic sa nestalo 😵

garonka
22. sep 2010

@maminnka dnes je ako piatok trinasteho 😕
ja som robila ryžovy nakyp a namiesto cukru dala soľ, no čo už 😝
kľudne si daj vínko, ja si s mm vždy dam ak Tobi zaspi skôr ako o 21.00 😉

garonka
22. sep 2010

inač aj my mame zubky taketo a doriadeny nos si nevšímajte 😅

lenica81
22. sep 2010

@garonka 😵
aj ja chcem... ☹ 😀

svetlankat
22. sep 2010

@laxity aj my sme dnes boli uplakany na plavani, cez den sme veeeelmi malo spali a na plavani potom bola Miska velmi mrzuta. Ani v saune sa jej nepacilo. Ako keby jej bola chudatku zima.

@palculienkastellka vitaj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre