Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
10. nov 2010

@maculik prva fotka vlavo x;o) je rozopnuta, tak nevidiet x;o)) )ja nemam topanky, to su capacky, a nosime ich preto, ze sme v manduce, takze sme dve, co nemame topanky x;o))

laxity
10. nov 2010

ahojte

dnešným oslávencom všetko najlepšie 🙂

@maculik je mi ľúto tej tragédie 😔 a ja tiež topánky nedávam 😉

zucana
10. nov 2010

@maculik hej od zosky
my sme boli v meste strasne leje tak sme zmokli :( teda iba ja 😉
a ja so s tymi topankami uzasne spokojna...su tvrde teple a bez snurok a pekne....so snurkami uz nechcem ked viem ake su tieto uzasne a skurky by si len rozvazovala a podkynala sa a tieto drzia super tvar 😵

blumka
10. nov 2010

@maculik ja nedavam topanky..a capacky mam len jedny takze ked su spinave a peru sa tak ani to...ved ma pancusky a deku, prip. fusak
@zucana a tie topanocky to uz ma aj na chodenie?

zucana
10. nov 2010

@blumka ma ale doma je bez nich...iba ked sme u svokrovcov alebo na navsteve alebo vonku a chytit sa o kocik....

blumka
10. nov 2010

@zucana ja sa len pytam, ze ci to uz mas take poriadne alebo len take akoze poriadne 😀

zucana
10. nov 2010

@blumka take akoze poriadne poriadne ;) su teple aj keby neboli poriadne ale oplatili sa 25 eur stali z 50 zlacnene a neviem si ich vynachvalit a len take uz budem kupovat 😀

olifcek
10. nov 2010

my mame capaciek viac...no ono, niektore deticky v takych topanockach aj chodia x;o) na navsteve aleb o niekde, ked chce stat, stoji, ale ja ju vyzuvam, na topanockach stoji len ked sme niekde na obede a chce moc x;o)

baby, ved ja som pred rokom bola v takomto case v nemocnici v saci tyzden, kvoli krcku...

kukla som kalendar...takze od 19.11. - 23.11. som tam bola...

olifcek
10. nov 2010

@zucana maju aj vytvarovanu vlozku na klenbu, ci je to rovne?

olifcek
10. nov 2010

@zucana 25 super cena

zucana
10. nov 2010

je to rovne ale na tych bodoch su take neviem ako to napisat bubliny....taketo a priedusne...tak snad su ok

zucana
10. nov 2010

mam na skype pediatricku z usa a tu je odpoved na otazku o topankach:
u nas sa odporuca ,ked sa zacina chodit len tvrda stabilna podosva. nemusi byt klemba velmi vysunuta,zevraj to neovplivni genetiku na klenbu

olifcek
10. nov 2010

@zucana su super tie topanocky...ja uz bych tiez 18tku brala, lebo 17je tsne tesne

olifcek
10. nov 2010

@zucana mne len o pevnej podrazke vravela neuro i pediatricka...a ze mierne vyvysena pata...tak ako ma rak...takze...x;o)

blumka
10. nov 2010

ahojte..tu je info o topankach : http://www.alinka.sk/c/vyberame-detske-topanock... a este mi napadlo...daju sa dobre a vhodne kupit v lekarnach, firmy protetika a sante..obcas som aj tam nakupila 😉

olifcek
10. nov 2010

@blumka super, ze i protetika s u dobre, lebo tie sa mi moc pacia, ale moc moc moc....Ty budes kupovat na snurky, ci na lepak?

blumka
10. nov 2010

@olifcek zalezi co...papucky na doma kupim na klip ale na vonku kupim na lepak...terezka mala uplne prve na vonku na snurky a to bol horor..ale musi ten lepak byt posuvatelny...lebo inak kupim snurky a budem jej ich asi uzlit 😀

olifcek
10. nov 2010

@blumka a na doma preco nie na zip? a super vediet, ze nech je posuvatelny x;o)

zoska
10. nov 2010

cafte 😉
@zucana jeej dakujem za foto paradnice 🙂

ja tie topanocky od raka co mam su 17tky uz su LTT ale pouzila som ich len parkrat, ked Nelka chcela moc stat a nemala som koberec, velmi sa smykalo a v topankach uz ok, a uz prejde popri celom gauci z jednej strany na druhu 😅
do kocika davam tie capacky - tenisky puma take imidzovky co dostala Neli od nasich este ked bola v brusku 🙂 ter 🙂az su akurat

blumka
10. nov 2010

@olifcek papucky kupujem u raka a tam maju bud na snurky alebo na klip tak preto na klip...papucky na lepak som este nevidela 😉
pre male deti sa maju kupovat topanky bud na zips, klip alebo na lepak aby sa dalo utiahnut ako to dietatko potrebuje..nemali by to byt ziadne nasuvacky, noha musi byt pevne, takze aj lepak sa musi posuvat a prisposobovat aby nohu poriadne ta topanka obopla 😉

maculik
10. nov 2010

ahojte,
tak mm je uz v lietadle, isiel domov, lebo zajtra aj pozajtra ma konzultacie kvoli zaver.praci na PhD. Ale je doma az do nedele, tiez nechapem, preco si nekupil letenku uz na sobotu, aj on to dnes spominal.
Idem akurat poplatit nejake ucty, vyniest smeti a uvarit na zajtra omacku na cestovinky nech zajtra si mozem len citat, ked bude Petik buvat.

Dnesne poobedie bolo otrasne, ako sa P.pred 5 zobudil, tak do vecera v kuse plakal, pistal, A.tiez bola akasi upistana, 2x chytila zachvat revu, az okolo pol7 sa zacali pekne hrat, a to som ich uz isla chystat do postele. Uf, dufam, ze noc nebude taka ista 😒

maculik
10. nov 2010

@blumka vidis, to som nevedela, ze na suchy zips su topanky lepsie, nez na snurovanie. Ja som myslela, ze tie uplne prve by mali byt len na snurovanie. A Adelka si ich tiez najprv stale rozväzovala, ale ja som jej tu maslicku vzdy este raz zauzlila, a to nemala sancu rozviazat 😎

blumka
10. nov 2010

@maculik no podla mna su snurky asi najidealnejsie co sa tyka pevnosti nozicky...ale u nas bol so snurkami kriz...dost to vadilo aj mne aj terezke, takze som kupila so suchym zipsom...a to uz bolo lepsie

zucana
10. nov 2010

aj ja radim na suchy zips...je super pohodlny a rychlo je zapnuta a pri placi v poslednej dobe 🙄

lenica81
10. nov 2010

@blumka u nas suchy zips nehrozi... teraz mame take capacky a Vilko je uz expert na vyzuvanie, co ho dam do kocika alebo sedacky, 5x si ich da dole, kym vyjdeme z bytu...

blumka
10. nov 2010

@lenica81 tak papucky na klip...tie sa tazko odopinaju, lebo ten klip fakt dobre drzi 😉 a na vonku na snurky a zaviazat na uzol 😀

blumka
10. nov 2010

@olifcek spenat ma uz @svetlankat 😉

loginka
10. nov 2010

cafte, citam ze riesite topanocky, no nam este netreba, este sa nestavaju, ale budem si pamatat ze na lepak a posuvatelny, aj ked neviem co to je 😉 do kocika davam take zlate papucky hello kitty a tigrikove z HandM, n azimu mam take zateplene papucky

loginka
10. nov 2010

aj vasi su taki mamickovski? mna ked nevidia vedia sa pekne zahrat aj trosku sami, alebo s babkou, ked sa zjavim tak hned kriku a zacnu sa tahat obidvaja za mnou, potrebovala by som 4 ruky
dnes sa Domi pekne odvazil zo sedu na 4, aj sa viac poplazi a u neho je najvacsie lakadlo cumel, obzuzlava aj Laurinkin ked ho zbada
ozaj moze uz teraz sposobit cumel krive zubky?

lenica81
10. nov 2010

@loginka v telke minule zubarka hovorila, ze po 1. roku by trebalo cumel uz vynechat.... 😉

idem spat... dorobila som jeden obraz z korkov od vina, co mi tu stal pomaly 2 roky, bo trebalo pozhanat roznorode korky a konecne som to polepila... este dotiahnut a moze ist na stenu... a skusam krakel s herkulesom, tak som zvedava... 😅

dobru noc... 😔 mm isiel s kamosom na jedno, tak neviem, ci vobec zaspim, bo uz mam problem bez neho zaspat... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre