Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
19. nov 2010

prave som Olivke len popucila zeleninku a papame x;o) nebol cas mixovat, uz pytala moc papat x;oD

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
19. nov 2010

@rivatha napadlo mi... neuro mi vravela, pevna podrazka, vyssie patuvnutro kludne rovne, nozicka pevna... a tieto topanocky su presne take... ale ako som pisala, ja si to dam este potvrdit neuro 😉

olifcek
19. nov 2010

@maculik ani na sk to bezne nevysetruju, tak mi vravela hemato, ze to vzdy nahodou zistia ako u Adelky

olifcek
19. nov 2010

@rivatha su to next topanky, takze kvalitka tiez 😉 ale na prve krocky chcem chicco alebo rak, ci protetiky 😵 😵

jaja32
19. nov 2010

@zucana @olifcek vsetko naj oslavencom 🙂

olifcek
19. nov 2010

no o chvilku ideme von...

zucana
19. nov 2010

babce a kolko stoja tie topanky co @rivatha spomina???bo tu hrozne palky ze od 50 eur....
viki konecne zaspala....varim viki tak spanok u mna nemhrozi...akurat dosiel mm samoska zabudol doniest gel na zubky co som ho poslala kupit...svokra robi krevetove spagety lebo svokor doniesol z juhu krevety cerstve a ze ci prideme na obed tak vravim ze tazko ked zaspala teraz.tak taka ofucana...ale ze ano ano chape....tak ze poslem mm nech donesie hore
😀

zucana
19. nov 2010

a este som sa chcela spytat ze ci bys te isli na mojom mieste zajtra na plavanie s viki...ked mala vcera tu teplotu a je trosku nervna zo zubkov

lenica81
19. nov 2010

joj, topanocky rozoberate... mne sa elefanten velmi pacia... ale niekedy mi teda ta cena dost pride... ale vsetky detske su take drahe, takze si vyberat nemozme... 😀
co som pozerala, tak okolo 30 eciek stoja normalne topky od nich... ale zimne asi viac...

lenica81
19. nov 2010

@zucana skor nie...

lenica81
19. nov 2010

sme boli nakoniec u doc... lebo ze ide vikend, tak nech nieco neprehliadneme a tak... vsetko v poriadku, ma napucane horne dasienka, co mne neda pozriet a doc to nejako vyslo, ale zacal revat... vzala som aj moc a aj CRP mu spravili, nic... este ze ma trosku zapalene hrdielko, tak mam dat kalciovy sirup a ked sa to do pondelka nezlepsi, mame sa dojst znova ukazat... a to sme chceli ist dnes vyskusat sedacku, aby sme sa konecne rozhodli... 😔 mozno zajtra... iba na otocku...
zaspinkal mi v aute cestou domov, tak je teraz na balkone, sice by nemal byt vonku, ale ked by som ho vyberala z overalu, by sa mi zobudil a od pol 8 nespal... tak najvyssi cas... a aj noc musi trosku dospat... hadam to bude ok... 😔

maculik
19. nov 2010

@zucana mnaaam, krevetky ja milujem, hned by som k vam zasla na obed 😵
a co sa tyka topanociek, podla mna ak este nepotrebujes, tak pockaj, kym pridete na Sk, 50€ je strasne vela, tam kupis lacnejsie aspon o polovicu. Tu stoja tak okolo 20-30€ tie Elefanten a Bären, ale jasne, ze maju aj drahsie. No to sa mi zda zbytocne, sama predavacka aj dr mi pri Adelkinych prvych topankach povedala, ze nie vzdy je vysoka cena znamenim toho, ze tie topanocky su kvalitnejsie nez ine, o 20€ lacnejsie.
A napr.ona mala prve take, co sme kupili v BB v detskej predajni a stali 18€ a spokojna som s nimi bola.

@rivatha musis asi len sama prist na to, ktore vam budu najviac vyhovovat. Ono priblizne vies, ake maju byt a uz aku znacku si kto oblubi, to je na nom. Presne, ako pises, kazdy ma ine skusenosti a ine oblubene, takze tazko radit.
my sme buvali 2h zase, parada, zobudil sa vysmiaty, ale zase zvysena teplotka 37,4, asi tie zubky nepodarene, inak neviem z coho. Vyssiu nastastie nema, tak to neriesim zatial.

maculik
19. nov 2010

inak kocky, spomenula som si, ja ked som A.kupovala tie prve topanocky, ked zacala chodit, tak som prisla do predajne sama a predavacka ma sprdla, ze to je dolezite, aby som prisla s malou, ze oni potrebuju vidiet, ako tie topanocky sedia na nohe a ako je palcek. ze pri tychto je to elmi dolezite.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
19. nov 2010

bujaka, este ja sa vyjadrim k topankam...moj osobny pocit, ale fakt to je moj osobny, ze ja kupujem topanky v takom obchode, ktory sa na topanky specializuje...no chapete co chcem povedat...proste napr. Bata, to je cista topankaren a pride mi to ze je to preto lepsie ako kupovat topanky nejakej znacky, ktora predava vsetko mozne od spodneho pradla po bizuteriu...chapeme sa ne?
ale opakujem to je moj subjektivny pohlad na vec...ani vlastne neviem preco ho taky mam... 😀

maculik
19. nov 2010

@rivatha tak to riaaadna profesionalka, ta predavacka 😀 😀

a Petrik zaspal... Zobudil sa 12,20, chvilu bol v pohode, hrali sme sa, za hodku dostal papat, chutilo mu, ale bol uz umrncany, aj som skusila, ze sa budeme hrat, ale nic. Tak som ponukla prsko, nezvyknem po obede, ale teraz nebol vo svojej kozi, tak som mu dala, papal vela a akoby chcel spat, ale nedalo sa mu, aj ked ocka mal cervene, tak som ho hladkala asi 3min a zaspal. Presne o 2. A to zvykne mat druhy spanok az okolo 4. Je teplucky, neviem, ci mu aj nestupa teplota. O 3 musim ist pre Adelku, dufam, ze sa zobudi dovtedy. Este ze mame skolku 200m od domu, nechcem ist s nim velmi von radsej.

maculik
19. nov 2010

@blumka vidis, aj ja tak podvedome kupujem, ani som nad tym nejako nerozmyslala, proste mi to prislo automaticke 🙂

blumka
19. nov 2010

@maculik ved ja som nad tym zacala rozmyslat az teraz, ked ste sa zacali bavit o tom ze ake kupit..a som zistila ze vzdy som zasla len do takych obchodov, aj ked mali nejake pekne inde tak som nekupila, lebo som im nedoverovala 😅

zucana
19. nov 2010

babce ale von mozme ist nie?uz nemame teplotu.....

blumka
19. nov 2010

@zucana vonku jasne..
baby neviete nejaky pekny versik k narodeniu babatka?

zucana
19. nov 2010

ja vzdy pisem VITAJ ...a meno 😀
inak sme vymysleli meno dievcenske keby nahodou budeme mat dievca...samoska ze ked nahodou otehotniem v buducom roku....2 kralovne by sme mali: vittoria a .....

blumka
19. nov 2010

@zucana sofia? 😨

blumka
19. nov 2010

@zucana ved aj ja napisem ze vitaj a meno ale daco este k tomu...ale uz som nasla... 😉

blumka
19. nov 2010

BABY.....mali by sme uzavriet asi tu chatu, co myslite?

jja
19. nov 2010

Ahojte dievcata, iba vas pozdravim, nestiham vsetko precitat co ste popisali posledne dni, mala som tu maminu tak som sa jej naplno venovala...a som celkom rada ze tu bola vsetko dopadlo fajn....podrobnosti napisem do inej temy 🙂
ak by sa niekomu chcelo zhnut mi co mate vy tu noveho...dufam ze dietky uz mate zdravucke 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre