Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
15. dec 2010

@zucana a nezobudí sa ti?, tak môžeš.

raa2
15. dec 2010

@zoska matkina som precitala teraz ako som bola v ZA 🙂 celkom dobre to bolo, precitala som to za par hodin 🙂

zucana
15. dec 2010

@raa2 tu nejde ze by bola zla ale ona si neda nic do nosa dat...ani kvapky taku silu ma a tak sa myka a dava ma prec

lenica81
15. dec 2010

@raa2 ked je to tak lahko napisane, ako ostatne, tak to musi byt fukotom precitane...

raa2
15. dec 2010

@zucana v hainburgu maju bio masko ked by si chcela...
@zoska boli ste uz kuknut ten aupark a mirage? ja som bola, mirage velmi pekny, taky honosny, ale viacej mi je sympaticky aupark...

raa2
15. dec 2010

@zucana hej to poznam, mato reve ako pavian, ked mu sopliky vyberam, trha, kmase so sebou...nech ti mm pomoze...isto sa jej bude lepse dychat...

raa2
15. dec 2010

@zoska ten pocit z odstavenia poznam, vyrovnavala som sa s tym asi mesiac...myslim si ze tekutiny zacne nelka prijimat sama...

olifcek
15. dec 2010

@matesl helicobakter sa neprenasa kojenim
@andrea2603 ja samozrejme s tym Tvojim nazorom na koniec kojenia nesuhlasim. moja Oliv sa ukludnuje na prse, ale v noci casto i papa mm. su v nom dolezite enzymy, tak preco prestat, ze jo?


@matesl so syrom pockaj do roka, hm? kam sa ponahlat?

olifcek
15. dec 2010

mne Oliv dovoli dat kvapky do nosteka i odsat, len musim najprv akoze sebe 😀

raa2
15. dec 2010

@zoska hlavne jej ponukaj casto pit, ona sa chyti, aj mne matko robil problemy s mlieckom, nechcel nutrilon, aptamil vobec pit a nakoniec sa chytil na sunar...skusala si ?? vodicku alebo cajik jej stale ponukaj, neboj bude pit..

raa2
15. dec 2010

@olifcek sikovna, dobre si si ju naucila 😉

olifcek
15. dec 2010

a ked si nechce nechat odsat, dam prso, chytim rucku, nech nechyta odsavku a odsajem 😅

olifcek
15. dec 2010

@raa2 😉

olifcek
15. dec 2010

takze Oliv hajala 105minut, ja pol hodku? 😅 oliv hajala pol hodku, ak nie ui viac, kym som sa konecne presunula, potom domna pol hodku kopala, tak som sla na mm stranu postele, a kym som zaspala, mala som uz len pol hodku, kym dosiel mm a Oliv sa zobudila, ona vzdy vytusi, ked mm dojde x;o)

matesl
15. dec 2010

@andrea2603 a ako si odstavila?

matesl
15. dec 2010

@olifcek ale vraj sa nevyhnes blizkemu kontaktu, co je pravda, ked je na rukach, amni neviem ako a hned si vopcha do mojich ust ruky, tazko to ustriehnes 😖
pobozkam ho, co sa neda odolat, no :((

zucana
15. dec 2010

@raa2 ale kde presne?to maso....

zucana
15. dec 2010

no to neviem ci sa zobudi este som neskusala 😅 horsie je ze mm neznasa viku drzat ked ju ma vidiet plakat....a pride az o 10tej zo sluzobky 😔

raa2
15. dec 2010

@zucana vo vsetkych obchodoch maju oni bio masko, penny market,hofer, spar, pennymarket, billa..vsade, najlacnejsie asi bude v hofri...rakusania su riadne bio 🙂

raa2
15. dec 2010

baby a este ma napadlo, tie co idete na to stretko a nekojite, a papate nutrilon, tak mi dajte vediet, by som vam priniesla a darovala 🙂 mam jeden Nutrilon 3.

olifcek
15. dec 2010

@matesl pozri, ked vyter ukaze, ze ho nema, tak kludne mozes pokracovat, ak ukaze, ze ho ma, preliecite sa obaja a uz bude dobre... x;o)

zucana
15. dec 2010

@raa2 dik poslem maminu kupit predtym jak pre nas pridu lebo my prideme az o 20.30 vecer.....

maminnka
15. dec 2010

ahojte kocky, akosi vas v poslednom obdobi nestiham :(

maminnka
15. dec 2010

@maculik pisala si mi na FB, ale nechtiac som to zavrela bez precitania.... :(

olifcek
15. dec 2010

@maminnka veru, Teba tu uz takmer nevidiac

zucana
15. dec 2010

@maminnka akurat som ta dnes spominala...ako? na stretko dojdes???

lucia411
15. dec 2010

cafte baby..tak my uz hajame od 19.00, dnes Celi spinkala len cca 50 min za cely den, tak uz sa zmierujem s tym ze mame uz len jeden spanok denne...ale noci su fajn...vela ste toho dnes babule popisali 😅 my ked sme odstavili od kojenia, tak Celi nemala ziaden problem s UM....chytila sa raz dva a aj ked som ju kojila tych 6 mes, tak som jej davala aj vodu, aj cajik...aby potom nemala problem s flasou...takze preto to slo tak lahko 😅

lucia411
15. dec 2010

@matesl ano ja uz syr davam od 9 mes

blumka
15. dec 2010

@zucana ja odsavam juli sople sama, sadnem si do tureckeho sedu, juli si dam ku sebe chrbtom tak ze je trosku zboku, jednu ruku jej dam pod moju pazuchu a dozadu a mojou rukou ju oblapim okolo pliec, takze maximalne moze hlavu zaborit pod moju pazuchu ale to tiez tazko..no a druhou volnou rukou jej odsavam...ryci ako tur, akokeby ju tyrali, ale je to lepsie ako keby jej tie soople mali ostat vnutri pripadne stiect na priedusky. Skusali sme to aj tak ze dvaja ze ja som odsavala a mm jej drzal ruky ale ona myka hlavou a ma taku silu ze sa dokaze prevratit bez toho zeby pouzila ruky alebo nohy, proste len telom, takze takto to je najlepsie 😉

zucana
15. dec 2010

ja tesim bo my uz trosicku vodicku pijeme a ked viac si na tom brusi tie 2 zuby.... 😀
a neviete co sa stalo vcera v panelaku bo nejde im stranka a nevidela som ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre