Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
14. jan 2011

@laxity i Ty si si vybrala v nextiku? 🙂 i ke dmyslim, ze asi by si kazdy vybral.. uz len ide o to.. odolat 😅

lienka2
14. jan 2011

@svetlankat kludne, vsak to nie je tajne.. teda myslim tie boxy na hracky 🙂

lienka2
14. jan 2011

@svetlankat uz som nasla IP 🙂 vdaka 🙂

maculik
14. jan 2011

@olifcek to Oliv takto vela papa? Zaaavidim, to ja som ani u jedneho nepoznala, dnes Petrik spapal asi 10kuskov zeleniny a potom asi lyzicku ryze s mix.zeleninou. Musel byt faaaakt najedeny 😝

svetlankat
14. jan 2011

@olifcek aj ja si myslim ze mixnute nevadi, hlavne ze papaju vsak

maculik
14. jan 2011

kocky, aj u vas je take teplo? parada, akoby prichadzala jar, tu uz zacinaju kvitnut bahniatka (aj ked akosi skoro 😅

garonka
14. jan 2011

@svetlankat nech Miške chuti, fakt je to fajne a aj pšeno bude dobre, trocha zmeny veď aj niečo nove nech jedia, nielen ryžu, zemiaky 🙂

garonka
14. jan 2011

@laxity vanilkovy a malo mu bolo ale len jeden spapať som dovolila 😎

garonka
14. jan 2011

@maculik aj tu je teplo ale hmla ☹ veľmi mi chyba slniečko

svetlankat
14. jan 2011

@garonka tak tak

garonka
14. jan 2011

@svetlankat u nas letí aj cvikla asi tak chuti lebo je sladka ale najviac tobi mi zbožňuje polievky ale len nech niesu riedke skôr take huste

olifcek
14. jan 2011

@maculik no, Oliv papala tak 150-200g 4x denne a od vianoc nic.. spapala niekedy za cely den 50g, inokedy 100g ale viac ee... ale uz treti den jej chuti.. x;o) tak som rada... fakt to boli zubky... ale i pocas dni, ked takto nejedla, pribrala 300g 😵 😵 cize super, nechradla...
@svetlankat presne, hlavne, ze papa 😵 😵
@maculik u nas je tiez teplejsie x;o) ale ma sa este ochladit na buduci tyzden, tak uvidime.. ale veru, uz je vonku krasne...
@garonka my sme dnes jedli asi 1.x robenu ryzu, chi, cize novinka x;OD cviklu som stale nerobila, joj, musim sa polepsit

svetlankat
14. jan 2011

@garonka mne Misa spapavsetko v com je maso, je cely tatik, vynimkou je spenat, tam maso nie je ale aj tak to zboznuje. len ja uz fakt niekedy neviem co varit. Aku zeleninku zvyknes varit a ako? vsetko to spolu uvaris? alebo ako?

olifcek
14. jan 2011

nam OLiv nejak odmieta sladke... nechce moc ovocie, ked je sladke, hech... ale i to sa zmeni a bude to ako predtym, verim 😵 😵 😵

garonka
14. jan 2011

@svetlankat zeleninu ako prilohu do mäska varim spolu s mäsom tak mäso vyberiem a nakrajam na kocôčky a zo zeleninky spravim omačku ale niekedy mixnem aj mäso so zeleninou
ak robim nejake rychle jedlo tak varim zeleninu so zemiakmi a mixnem lebo tobi kriči ako pavian
aj my sme len na mäso takže vegetariana doma nemame 😀

garonka
14. jan 2011

@olifcek cvikla je mňam ale potom to prekvapko v plienke 😀

garonka
14. jan 2011

bože jedla som vypražany encian so zemiakmi ja ťapa ak mi bude zle tak mi treba 😒

olifcek
14. jan 2011

@garonka co mam cakat v plienke? 😅

svetlankat
14. jan 2011

@garonka ani my 😀 dakujem , a varis take mini davky, alebo ako?

olifcek
14. jan 2011

@garonka mnaaaaaam, urobime si zajtra na obed, super, pis pis, co papas a z coho Ti asi bude zle 😀

olifcek
14. jan 2011

@svetlankat ja varim vsetko spolu x;o) nevarim nic zvlast... masko mam v mraznicke uz na mini kusocky, takze tie pridam na koniec, nakolko su uz uvarene a paq podavam Olivke...

svetlankat
14. jan 2011

@olifcek aj ja tak

garonka
14. jan 2011

@olifcek ja som truba ale poriadna, nakupila som syry akoby zadarmo davali a mm už vypražil lebo dnes som ho už pohnala s boľavou nohou do kuchyne ale fajne to bolo len mne tam chybal brusnicovy džem 😝

olifcek
14. jan 2011

@svetlankat ked som mixovala, tak som to len cele mixla a ak bolo vela vody, tak som odliala, teraz ale varim tak, aby sa voda odparila 🙂

lenica81
14. jan 2011

caute baby... ja ani neviem, ci som uz dnes nieco pisala... asi nie... 😕 😅

ste sa dnes rozpisali... dnes som doma sama, mm siel na chatu, kamoska ma 30, ja zajtra na otocku idem kuk vsetkych... sa tesim... 😵

ja varim vsetko eintopf... v jednom hrnci... iba dosypujem... 😀

@garonka naj prekvapko sme mali z cucoriedok... 😀 ale najstiplavejsie ze karfiol s vajcom... teda zltkom... az mi oci vypalilo skoro... 😀
ja som akurat spraskala male chipsy... to kvoli mm, tak by mi v tom aspon pomohol... a otvorila som si nealko piiiiiiiiivo... to som dopadla... a k tomu kukam tu telenovelu... 😅 😎

olifcek
14. jan 2011

@garonka oki, i brusnicovy dzem, ktory som ja tava dala na kolacik makovy, kupime x;o)) i ked ja lubim aj cucoriedkovy sabo jogurtik na to 🙂 alebo vyzivku

garonka
14. jan 2011

@svetlankat sveti ja od 6m som ani raz neuvarila obed tobimu na dvakrat 😀 on je žrut zje aj 420g ale posledne dni papa menej len 320g trošku viac ako Olivka 😀

tu baby sa rozpravali o acidku ja som vyskušala ale ani hrnček mi z ruky nepustil pije to ako čučo 😅 mm striaslo , že ako môže take neochutene acidko tobi vypiť

olifcek
14. jan 2011

@lenica81 mnam nealko pivo.. to si dam zajtra k tomu obedu encianu vyprazanemu 😅

garonka
14. jan 2011

@olifcek v plienke si najdete krasnu červenu farbu 😀 ktora raz môjho mm vydesila ale poriadne 😀

lenica81
14. jan 2011

@maculik tu je teplo, skoro som sa dnes vo vetrovke uvarila, som ju mala rozopnutu, i ked mrholilo... na obed aj slnko vykuklo, tak som sa so zatvorenymi ocami prechadzala... teda obcas som mrkla... 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre