Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
9. feb 2011

bru baby

elleniak
9. feb 2011

@maminnka ja si velku hlavu z darčeku pre Filipka nerobím, pretože fakt tomu este nerozumie a ked dostane nejaku novu hračku baví ho možno dve minuty, skôr knižky ho bavia tie si vie listovat aj pol hodinu, ako @laxity piše to je dobrý napad.
ja malemu kupim len nejaku drobnost aj tak sme zas zainvestovali nový golfač http://www.biga.sk/chicco-multiway-astral/78592 co vy na to?

elleniak
9. feb 2011

@blumka aj ja želám všetko najlepšie dievčatam ...to sa Ti ako podarilo? že maju v rovnaky den narodeniny?

loginka
9. feb 2011

@laxity ahoj ked objednavas z nextu u tej holky platis len tu sumu x kurz, ci este nieco navyse?

loginka
9. feb 2011

@blumka aj ja pridavam ku gratulacii!!! fakt to mate super, takze tiez 2x narodiny, boli aj 2 torty?

avaka
9. feb 2011

zase som docitala,ked napisala @svetlankat bru baby 😀
u nas mame na zaspavanie mna 😅,ale na narodky dostala super macka,aj by som jej ho mohla dat do postele... 😅
@maminnka,u nas knizky velmi isli,krasne ukaze vsetko,aj napodobni,teraz chvilku utlm...skor ma napadlo,cd-cka dvd,mate?to by ju nezaujalo?my odkedy mame spievankovo,tak ziram,pozerala by to dookola,ked je kolo mlynske uz dopredu krici baaaa(bac),robi ssss ako had,uaaaaaaa(lev,dokonca sa snazi aj hoblik pilku...som bola prekvapena,lebo kym sme nemali,tak mohlo byt cokolvek v telke a nic ju nazaujimalo a nesledovala,ani rozpryvky ani reklamy velmi nie...

avaka
9. feb 2011

@maculik,Petko je bohovsky s tym mackom 🙂

loginka
9. feb 2011

@lienka2 a vidim ze tu mame tehulku, no parada, gratulujem drzte sa!

lalipop
9. feb 2011

@blumka dievcatam prajeme vsetko najlepsie k narodeninam. inak aj moji starsi oslavuju v jeden den a vzdy mame jednu tortu a mladsia dcerka ma den predtym meniny . 🙂 🙂 🙂

maculik
9. feb 2011

kocky, idem ja spat, Petulik bol teraz prvykrat hore, takze pocitam, ze najneskor o pol1 bude znovu. Tak nech aspon nieco pospim. Mm mi pisal, ze z futbalu nevidel nic (bol pozriet repre, hrali v Luxe), lebo bola hmla, takze nevidel ani jeden gol. Fakt sa mu tam oplatilo ist 😝 Teraz len budem cakat na sms, ze dobre dosiel na hotel (su z roboty asi 2h odtial na team-building)....

A ozaj, aj Adelka bude mat karneval v skolke a temu maju "Bauernhof", takze musim najst masku nejakeho zvieratka z hosp.dvera, ale to som hadam ani nevidela, asi budem musiet nieco vymysliet... Chcela by som nieco ine, nez macicku, lebo tych tam asi bude vela, skor nejaku kacicku, len neviem, ako to vytvorit, nemate nejake napady? @blumka ty si ucitelka, nemas nejake tipy, ako vyrobit masku kacicky, prip.ineho zvieratka?

olifcek
9. feb 2011

@maculik uzasne foto

baby z KE a okolia, pridete? ja sa chystam x;o)

u nas v Kosiciach sa bude konat beseda v tychto troch terminoch a na tychto miestach, kde ste vsetci pozvani:

http://www.slobodavockovani.sk/news/beseda-o-oc...
http://www.slobodavockovani.sk/news/beseda-o-oc...
http://www.slobodavockovani.sk/news/beseda-o-oc...

maculik
9. feb 2011

jaj dokelu, som akurat pozrela a ten karneval maju zrovna ked sme v IT ☹

zucana
9. feb 2011

@lienka2 jeej ty si tehu? A ani sa nepochvalis !!

lalipop
9. feb 2011

tak dnes som zistila, preco je mala taka nespokojna.tlaci sa nam 8-my zubok. nastastie v noci to neni take strasne.

maminnka
9. feb 2011

@maculik dufam, ze sa na mna nebudes hnevat... ja som sice vcera bola v tej herni, ale odchdzali sme velmi narychlo a s placom, Petik sa tam velmi udrel, takmer si vyrazil zub (este drzii, ale neveim, ci vydrzi)... tak sa prosim, nehnevaj, ale na chrumky som v tom strese celkom zabudla... :( :( :(

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
10. feb 2011

ahojte

@loginka hej tá suma čo je na stránke a x kurz 😉

laxity
10. feb 2011

@katina2209 a @lienka2 krásne narodeninky vaším detičkám 🙂 🙂 🙂

blumka
10. feb 2011

@lienka2 @katina2209 vsetko najlepsie drobcekom 😵 😵

my sme oslavili narodeniny chorobou 😒 okrem mm sme vsetci chori...my s juli sme spali asi 2 hodiny, nevedela chudinka moja dychat, boli sme aj odsavat, na chvilku pomohlo ale potom znova mala plny nostek, Terezka zas kasle, uz jej sople stekaju do hrdla, mm vravel ze o polnoci ju este aj brusko bolelo, vraj bola hladna tak sli "vecerat"...mna to tiez chyta,
uzasne..zajtra mame ist na oravu, neviem neviem...

cukruska1920
10. feb 2011

Ahojte... chcem sa spytat tie co mate monitor dychu ako ste to riesili ked sa vam babo zacalo pohybovat po postielke?? lebo teraz lezi este natom ale potom ked zacne ,,cestovat" a pojde mimo to tak asi to bude pipat ze... a ako ste to davali aby to bolo ok?

mirip
10. feb 2011

@cukruska1920 to máš tak do pol roka potom ked sa už pohybuje po postielke nie je treba

cukruska1920
10. feb 2011

@mirip he...co ty tu 😀 no vraj do roka treba

mirip
10. feb 2011

@cukruska1920 my sme po pol roku odstavili ako 2x pípal zbytočne poplach narobil lebo sme cestovali po postielke

cukruska1920
10. feb 2011

@mirip no tak uvidim...ale mam vacsi klud ked vidim ako blikoce to zelene svetielko ked sa hocikedy v noci zobudim... ked tam nebude bude to divne 😝

olifcek
10. feb 2011

@cukruska1920 ked to das do stredu postielky? My monitor mame, ale pouzivali sme ho par dni, menej ako tyzden, paq uz hajala Oliv s nami a je tomu tak stale zatial. Monitor je fajn i do roka mat, vraj

cukruska1920
10. feb 2011

@olifcek no ved prave ze som pocula ze do roka... on v postielke tiez spi len v noci... inak tam nechce byt... neviem ako to urobim...vyskusam ho dat asi do postielky mimo podlozku ze co to urobi...lebo aj taky nazor som pocula ze podlozka snima cely matrac len neviem ci to moze byt

olifcek
10. feb 2011

@cukruska1920 super napad, vyskusaj. Ja som nevedela spat prve tyzdne, lebo som kontrolovala, ci Oliv dycha, takze chapem, ze Ta to svetielko upokojuje. A pokial je pravdou, co som citala, tak to s tym snimanim, resp.dosahom monitora je recht, daj paq vediet, pre zaujimavost

cukruska1920
10. feb 2011

@olifcek oki vyskusam len az potom neskor... este to necham tak... no mi hovor... ja ked bol malicky tak som sa desila kazdej noci...

zucana
10. feb 2011

@laxity v ktorej??

lenica81
10. feb 2011

@cukruska1920 ahoj... my mame angel care... tie platne sme mali najprv pod hrudnickom cca vedla seba, ked zacal cestovat, dali sme ho tak, ze boli jedna pod hrudnickom a jedna cca pod nozickami... a pipal nam iba, ked sme zabudli vypnut, ked sme Vilka vybrali... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre