Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
6. mar 2011

@katka888 jemne uz mozes... bazalka aj od 8. mesiaca, aj petrzlenom... 😉

lenica81
6. mar 2011

@avaka 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avaka
6. mar 2011

@rivatha 😀 ,ja ked kreslim a poviem,ze kreslim pusinku,tak E ju na zemi bozkava stale 😀
a aspon to vynikne na tom gauci?? 😅 😀
a vidis,keby som tu nebola mozno by som lepsie precitala special mama a ja 😅
ja rascu davam davno,mas pravdu,ved aj v dets.cajikoch je,aj por pouzivam davno,teraz uz aj cibilu,trochu cesnak....a to pyre davas ake?ja zatial len cherry rajcinky na ranajky a do varenia som pridala zo par krat...

katka888
6. mar 2011

@rivatha
dnes som malej robila syrovo brokolicovu omacku, nam do nej davam cesnak a majoran, tak som nevedela ci aj viki moze, ale asi take tie "listove" zelene bylinky jej pomaly zacnem pridavat 😉 a tymian k masku.... ten je dobry na stravenie masa

dakujem dievcata za odpovede

avaka
6. mar 2011

kocky a aky davate syr?

zucana
6. mar 2011

my kreslime tymi spodnymi z ikea neviem ci sa to volaju voskovky 😕 ale kreslime len spolu resp. ju to itak moc nebavi lebo pri tom musi byt na mieste a len by behala 😅 dufam,ze je to bezpecne ked to nedava do ust....
http://www.ikea.com/it/it/catalog/products/6721...
no a viki stale len beha...ona ani nechodi ona leti 🙄 a uz vyse mesiaca po schodoch tak to som zmorena....a tym padom uz mam 59 kg este 4 kg a som na povodnej ale este pred svadbou som mala 53 tak to by bolo uplne ze super 😵
ja som robila ryzu s hraskom, sunkou a mliekom (sojovou formulou) normalne jej chuti...asi lebo je sladsie jak normalne sojove 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avaka
6. mar 2011

@zucana ,tak to aj ja dam take voskovky kupit mm 🙂 ,ani naasu moc nebavi,to skor ja kreslim 😅
kocky a ten syr?
idem,chystame sa na navstevu,ked mala vstane,peknu nedelu 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avaka
6. mar 2011

@rivatha nasa pekne cmukala,teraz otvara,normalne jazyckove nam dava.. 😅
tie lupane som mala zrovna vcera do papriky....ja som sa bala toho pyre...tak mozem pouzit?super,skusim cestovinky ,aj syr nastruham,uz som raz skusila struhany...lucina tusim nejako nechutila...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avaka
6. mar 2011

@zucana my nastastie schody nemame... 😅 to mas riadny trening

zucana
6. mar 2011

@avaka my sme dneska kreslili prvykrat...kupila som tie pastelky predvcerom a ked prisiel papa z roboty (dnes musel na 2 hodky) tak som tam napisala ze pre papa a ona mu to normalne odniesla 😅
zo syrov neporadim ale tu sa dava parmezan ten je najzdravsi....tie tavene bych nikdy nedavala....

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
6. mar 2011

@rivatha no vies, ja som teraz bez sladkeho lebo nemozem vajcia a mlieko ale ja som radikalne schudla ked sa mi stitka upravila ...ked budem moct vajcia a mlieko tak mam 2 dni taku NEdietu 😀 na ranajky prazenica potom smotanovy privarok s fasirkami a veeela sladkeho 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
6. mar 2011

aj moja dava nadherne pusinky 😵 take uz normalne a kasne ma hladka a mojka to je take nadherne 😵 a uz aj papa dava...zacala po tej sobote co boli skoro cely den spolu sami 😎

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
6. mar 2011

papa=otec po taliansky 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
6. mar 2011

@rivatha my papame sojove jogurty ale ochutene.....cucoriedkovy, marhulovy, slivkovy, jablkovy 😉 takze podla mna uplne v pohode mozes ochutene....samo ze ja kukam vzdy vsetko bez konzervacnych....

zucana
6. mar 2011

@rivatha a to som tu len supla tak co ma napadlo pockaj ked to pride 😀 zjem aj teba 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
6. mar 2011

@lenica81 my malujeme farbickami, ze aj ked kusne kusne do drievka nie do pastelu, mame take tie propagacne od jednej politickej strany, su take malicke akurat Miske do rucky. No a my uz policky mame tiez namontovane, lebo na vani sa to vsetko co tam pribudlo nedalo skladovat, myslim hracky.

olifcek
6. mar 2011

@rivatha @svetlankat no... kym ja som v tescu kupovala olivke bodynka, tak mm bol v potravinach... doma vybalujem nakup, a tam... 3x velka nugetka, arasidova, 3x velka nutella a 1x arasidove maslo, to som nejedla uz par rokov.... jasne, okrem inych potravin tam boli tieto lakadlaaa... ta nugeta je fest draha, ale fest chutna 😵 😵 😵

od vcera ma kus boli brucho, saq bo pazrava som nutellu jedla, ale tak... ochutnala som nugetku... je to staaale No.1! nie je nic chutnejsie... ale po 15tej uz nic nehrozi, teda zo sladkeho, takze...

teraz je mm na pingpongu a my sa s oliv mojkame 😵 😵 😵

jasne, cestoudom, nas chytila snehova chumelica, hech... @lenica81 😵

@avaka pls, hod mi tie hodnoty do IP, dakujeeeem

tak zatial pa... mamicky 😵

svetlankat
6. mar 2011

@olifcek mnam mna, kurnik, my sme boli von, ale uplne som zabudla na tu akciu, asi este vybehnem, ale bez Misky, nech si aj mm trosku uzije, ale robi mi schodiky, tak neviem. asi pridem k tebe na navstevu na nugetku

laxity
6. mar 2011

@avaka keď už Natálka spinká večer od tej 19.30, tak potom si ideme aj my lahnúť večer do spálne a po prvom kojení (včera to bolo o 22.45 😕 ) odchádzam do obývačky...a zobudila som sa 6.15 už svitalo, tak som šla za nimi a pekne spinkali ale do 10 minút sa zobudila možno aj skôr, ale o 2.00 sa mu prebrala, tak ju len uhladkal a spinkali ďalej, mm povedal, že to bolo lepšie ako prvú noc, tak uvidíme aká bude dnešná 🙂

laxity
6. mar 2011

@rivatha super receptík vyskúšam, to bude podľa mňa malej šmakovať 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre