Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
25. mar 2011

ahojte, my sme pred chvilou dosli, boli sme od 3 vonku, rovno zo skolky sme isli najprv na benzin, potom na ihrisko a tam sme do 5,45 pockali na ocka, este sme sa pohrali a uz sme napapani, mali sa hraju s ockom v detskej a ja mam chvilu pre seba, kym pojdem maleho dat spat.
Bolo super, vela deti, aj ked na konci uz sme ostali sami, lebo vsetci zdrhli, ked uz slnko nesvietilo na ihrisko...
Len ja som hotova, uz druhy vecer mi je slabo, cez den sa drzim a fungujem, a vecer ma to chyti. Mm hovori, ze z nevyspatia, asi ma pravdu. Vcera som isla spat o pol10, ale figu platne, kedze P.bol potom od 10 hodinu hore.

@zucana joj, tak aj vy uraz... Kocka isto nechcela, ale tak dobre, ze si jej povedala o tom boxe, nabuduce bude vediet 🙂

@laxity to je na drobcoch super, ze o chvilu ani nevedia, ze sa nieco stalo 🙂

andrea2603
25. mar 2011

ahojte 🙂
dnes samé úrazy 😢 , aj Liv má šuchnutý nos 😅 , ťupuška si vonku kameňom nejako po nose buchla 😒 .
My sme dnes boli také 2 hodinky na prechádzke, ale včera až 3 krát, ráno Lenku odniesť do škôlky, potom poobede v meste a podvečer tu na ihrisku a večer som skôr spala ako deti 😀 , teda skoro 😎 , taká som bola nabehaná, hlavne to naše 4.poschodie-úžasné 😝

@maculik už aby mamina prišla, že? snáď potom si už pospíš 😵

Tak pekný víkend, i keď sa má trochu ochladiť 😠, o chvíľu príde svokra, Branko má zajtra 13 rokov, tak oslavujeme 😵

lolka
25. mar 2011

@zucana no, hlavne, ze sa nestalo nic vazne. staci chvilka a je to 😖
ja ani nemam kam Viki bezpecne odlozit a teraz ako chodi a nevidim na nu ked je v obyvke, tak trpnem kym k nej pribehnem. rychlo sa vystvera na sedacku a sada si na uuuuplny kraj, ktory je len mierne vyvyseny.....alebo dava nohu na operadlo. az mi je zle ked ju tak vidim 😖
aj my sme boli dnes furt vonku, az na obed a spanok, spala skoro 2 hodiny, ake supeeeer 🙂

avaka
25. mar 2011

ahojte 🙂
tak tu uz sa zacal vikend a pozeram,ze same urazy... ☹ tak nech sa bolacky rychlo zahoja 🙂
@maculik,veru je super ta mala smykalka na ihrisku,aspon na malu dociahnem a nemusim sa bat...ale ked ju dam cez schodiky,tak zostane hore,hra KDE JE ?? a zdrzuje ine deti 😀 ,ale normalne sa sama isla zosuvat dole...
inak manducu som aj ja po niek.mesiacoch vytiahla a malej sa paci,aj sme vysavali tak,som bola prekvapena,lebo sme ju takmer nepouzivali....
a to oblecko pogumovane som rozmyslala,by bolo super ja do piesku,lebo vcera sme isli domov ako prasiatka,ale ked sa otepli viacej,nebude v tom teplo?
baby mne mala zaspavala na obed cca po 4-4,5 hod.po zobudeni.....dnes som ju isla uspat o 11-tej,dva krat som to vzdala a potom o 13-tej zaspala konecne...a ja som sa ponahlala,o 13.45 som mala vypadnut z domu,nenavarene....no pekne mi skrizila plany,ale nakoniec som vsetko stihla ani neviem ako 😅 ,sme sa s tatom doma prestriedali a ked som isla z domu sa E zobudila,tak som ju este stihla za 3 minuty znova uspat a utekala som...potom ked vstala,tak vraj slzy,ze kde som... 😒
@zucana a okrem monokla,inak v pohode Viki?ako si zvyka?
@andrea2603 prijemnu oslavu a vsetko naj zelame 😉

avaka
25. mar 2011

@lolka mne toto robi mala v stolicke na krmenie ... 🙄 ,mame take o nicom popruhy,tie vyvlecie,tak ich ani nedavam a stale stoji a sada si nabok...

lolka
25. mar 2011

@avaka ja malej tie popruhy sice zapinam, ale aj tak si niesom uplne ista. no, ked jej pustim Spievankovo, tak to sedi ako priklincovana.....a mozem ist na wc-ko 😀

avaka
25. mar 2011

@lolka 😀 ,poznam,aj u nas tak bolo,stacilo povedat la la la a uz sedela... 😀
ale,uz ju to preslo,neviem,ci este nieco take najdem,co by ju zaujalo tak ako spievankovo...uz ho vie asi naspamat,uz dopredu krici,tak uz ju tak nebavi...skoda..

lalipop
25. mar 2011

my sme dnes vytiahli bicykel, lebo ja bez neho nevydrzim a to prechadzanie ma uz vobec nebavi a mala tiez zacina v kociku vymyslat. este stastie, ze piskoty su liek skoro na vsetko. malej som obliekla sustakovu supravu, nasadila priblbu a mohli sme vyrazit. najviac sa jej pacil zvoncek a to ze vidi svet z vysky. tak dnes sme si to vyskusali a nabuduci tyzden, ked sa poriadne otepli, tak budeme jazdit o sto tristo. huraaaaaaaaaaaaaaa 🙂

laxity
26. mar 2011

Ahojte

@andrea2603 všetko najlepšie Braňkovi prajeme 😵 😵 😵

maculik
26. mar 2011

Dobre ranko 🙂
chystame sa von, len este ranajkujem, tak som nakukla. Ale ani nemam co docitavat 🙂
Mm s Adelkou isli na nakup, ja s P. ideme trosku do lesa, varit budem az ked zaspia, aj tak P.pred spanim len jogurt papa a A.len polievku. Druhe si daju, ked sa zobudia.

Je trosku chladnejsie, ale inak v pohode, ani neprsi, aj slniecko trosku presvita. Som sa bala, ze bude skaredsie.

No super, Petrik nasiel moju misku od musli a vytiera prstami jogurt a rozotiera ho po sklenom stole - asi ma chce upozornit, ze uz ho treba vylestit 😝 😀

Tak peknu sobotu prajem 🙂

a @andrea2603 aj my prajeme Brankovi vsetko naj k narodkam 😵

alex
26. mar 2011

@andrea2603 Brankovi všetko najlepšie k narodeninám! 😉

My už našťastie neteplotujeme, tak sme už aj vonku boli včera a aj predvčerom. Trošku sme využili to pekné počasie a dnes je už pod mrakom.

lenica81
26. mar 2011

ahojte baby... vidim, vikend...

@andrea2603 vsetko naj Brankovi, pekny vek... 🙂

ja som uz hotova, Vilko dnes vstal opat o 5tej... 🙄 toto by ho mohlo prejst skoro... ma to nebavi... 😔
varim, upratujem... zvysok dna sa necham obskakovat... 😎

pekny den prajem vsetkym...

@alex super, ze uz ste skoro fit... 😉

teuska
26. mar 2011

Ahojte babulky 😅

@andrea2603 aj ja sa pridavam ku gratulaciam, vsetko naj, naj, naj 😅
@avaka
@lolka co to je Spievankovo? dvd?
U nas je tiez pod mrakom, dcera je vonku s mm a Petik spi. Mna dnes boli ucho, dufam, ze ma to prejde. Mam pusteneho potera a chvilku relaxujem 😉 Uz som zacala pit kavicku, tak kavickujem 😅
A uz sa neviem dockat nasho stretka, normalne som sa uz davno na nic takto netesila 😀

Zrejme ste vsetky vonku, tak prijemnu sobotu

svetlankat
26. mar 2011

caute baby, zajtra vsetky deturence spinkaju o hodinku dlhsie 😉

svetlankat
26. mar 2011

@andrea2603 vsetko naj, aj my sa pripajame

blumka
26. mar 2011

@andrea2603 aj ja gratulujem Brankovi 😉
@svetlankat, o hodinu kratsie budeme spat 😉

baby, sa bavite o spievankove...nasu juli to nejak extra nebavi, akoze potancuje si pri tom ale to aj pri hocicom inom, ale terezka to zerie, a dnes sme boli na ich koncerte...najprv si len oni dvaja zavolali zopar deti hore ku sebe na podium, ale potom sa tam nahrnulo tolko deti, ze bolo plne podium, a terezka mi zacala pilit usi ze aj ona chce ist hore, tak som ju tam vylozila a ona uplne bez strachu tam tancovala, skakala, vobec ma nevidela, lebo pod podium bola kopa rodicov ale nebala sa...
tu je videjko

https://www.youtube.com/watch?v=2Al4uyjxEZg
svetlankat
26. mar 2011

@blumka ja som to myslela tak, ze deticky budu o hodku dlhsie, ze neskor vstanu, cize nevstanu o siedmej ale az o osmej

blumka
26. mar 2011

@svetlankat no ano hodinkami ano ale v skutocnosti nie 😉

alex
26. mar 2011

@blumka Terezka aká tanečnica krásna a aké má nádherné vlásky dlhé 😉

blumka
26. mar 2011

@alex no ved konecne...to jej rastlo odmalinka 😀

olifcek
26. mar 2011

@andrea2603 jeeeej, syncekovi vsetko naaaj k narodeninkaaaam

i my sme boli na spievankove a bolo paradne, oliv sa neskutocne pacilo medzi ludmi, maskotmi, vyskala, tlieskala, tesila sa, nahanali sme sa...fakt pecka.. x;)

svetlankat
26. mar 2011

@blumka to je mi jasne

blumka
26. mar 2011

@svetlankat mne to jasne nikdy nie je, ja kazdu zmenu casu aj teraz aj jesennu si musim vzdy jak debil predstavovat ze ako posuvam rucicky ze ci o hodinu dopredu alebo nie a potom sa cela domotam, ze ci to o hodinu dlhsie alebo kratsie spime 😀 😅

svetlankat
26. mar 2011

@blumka mne je to jasne, mne len tie terminy dopredu a dozadu nie vzdy su jasne, ale to ze kedy dlhsie a kedy kratsie mi je jasne. Tolko jasne v jednej vete az hroza

blumka
26. mar 2011

@svetlankat az mi to nie je jasne 😀 😀 😀 😅 alebo je? 😀 🙂

svetlankat
26. mar 2011

@blumka 😀 😝

hribikana
26. mar 2011

ahojte,
precitala som si len posledne strany, kusok ste spomalili, tak teraz sa to celkom da🙂
mlicko v noci - ja to robim tak, ze si nachystam teplu vodu do termostky a do flasiek si nachystam uz presne mnozstvo mliecka (u nas 3*7odmeriek) a mam jednu odmerku na vodu, v noci len vlejem vodu z termostky do odmerky, z odmerky, do flase,pretrepem a papkame
na ten koncert v ke sme chceli ist aj my ... myslela som vsak, ze to bude az zajtra, zajtra to ma byt v Humennom, ale mm neviem prehovorit ... u nas to zeru obaja, momentalne hlavne Tomas, Nina uz dopredu spieva ake pesnicky budu ... tesim sa na spievankovo 2, dufam, ze ho stihnu pokym su moje deti este male 🙂
som zvedava, kedy vstane zajtra tomas, teraz vstava o 4,50, dufam,ze zajtra to nebude o 3,50 ... to by uz bolo na mna velaaa 🙂
pekny zbytok vikendu prajem, dufam, ze sa umudri pocasie, kedze u nas dnes snezilo

laxity
27. mar 2011

Ahojte

@blumka malá je roztomilá...a naozaj krásne vlásky 😵

My sme vstávali klasika o 6.00 a nový čas 7.00 🙂

peknú nedeľu všetkým, idem ja variť, dnes mám toho na pláne viac 🙂 🙂 🙂

maculik
27. mar 2011

dobre ranko 🙂
Tak my sme dnes po starom spali do 7,45, po novom 8,45 🙂 Ale to len Petrik, ja som uz len lezala, kedze Adelka sa suchla ku mne uz o pol hodku skor. Mm jej potom isiel spravit ranajky, tak ja som lezala, kym sa P.nezobudil.
Teraz sa hrame, idem dat varit polievku, spat pojdu az o 1, kedze zvycajne chodia okolo 12 (ked su obaja doma, inak chodi P.skor). Poobede asi len prechadzka 🙂

Pekny dnik 🙂

@blumka super video, Terezka ako tancuje, ani jej tam nechybate, ona je fakt taka smela 🙂
Aj v PU to vraj bolo niekedy v januari, ale my sme tam uz vtedy neboli :(

zucana
27. mar 2011

bre ranko noveho casu a peknu nedelu
my sme vcera lietali kade tade viki ochutnala piesok a margaretky 😅
teraz isla s tatom von a ja to tu idem rychlo obriadit
je tu pekne aj dnes do 20 stupnov bude 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre