Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
22. apr 2011

@rivatha jj, len to nechcem zakriknut a musim si premysliet, co v ktory den, lebo i mm sportuje 😉

sa tesim, ze ked sa zacnem konecne hybat, teda viac, nez len s oliv vonku, tak ze konecne i pochudnem , no co je dolezitejsie, spevniiiiim sa 🙂

jaaaj, musim iiiist.... teraz, ked sa debatuje, juuuuuj

raa2
22. apr 2011

@olifcek jj, my sme to uz dvakrat mali, nepapal, potom zacal a potom nepapal znova a teraz zacal, sam pyta ham ham ham 🙂 Matko je rad v manduce, rad sa nosi, my sa rozpravame, ukazujem mu vela veci, on sa snazi po mne opakovat, potom si pobeha chvilku, potom sa zase pyta na ruky a tak dookola..kecal by on tiez s kazdym, je mu jedno ci stary, mlady clovek, ale skoda ze im nerozumiem moc, tak si nepokecame vobec 😅 vies ja po nemecky moc neviem 🙂

raa2
22. apr 2011

@rivatha no on behal aj predtym a skoro nic nejedol, z hlavneho ked zjedol dve lyzicky som bola rada, dokonca som mu ho zacala znova mixovat, lebo vtedy zjedol 4, z keksiku si dvakrat odhryzol a zahodil, rozok rozmelil a hral sa snim, dvakrat so sunky odhryzol a zacal hadzat po zemi, a vsetko takto, v noci stiahol dve flase mlieka a na vecer som mu nejako nanutila aspon jogurt, ale pil za troch, aj liter caju vypil, ale jest ani za otca. som uz bola zufala...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica81
23. apr 2011

caute baby... vonku ci chystate... ja uz som dnes na seba vymixovala bielka... 🙄 no ale kolacova katastrofa zazehnana, okrem toho som pripalila roztapajucu sa coko... hold, ten kolac musi super dopadnut... 😀
ale syrky - jeden zo vcera a dnesny vajickovy vyzeraju ok... tak som rada... ze i ked nie som doma doma, tak to bude take velkonocne... este vyzdobu, samo dotiahnut poriadok a mozeme slavit... zajtra dufam este vydrzi toto super pocko, chceli by sme ist niekam na devinsku kobylu alebo tak... 😵
@raa2 @rivatha u nas s jedenim jak na hojdacke, teda hlavne obedy, ale cestoviny by zrutil... minule som skusala paradajkovu polievku, tak ma zrusil... a vcera sme skusili strapacky, ale teda on nebude asi haluskovy... lebo sme sebe robili, tak reku skusime... a prd...

@olifcek ja sa opat chystam na pilatesa... som od toho upustila, ale uz som vypatrala moju super cvicitelku, tak sice budem dalej dochadzat, ale lepsie ako nic... 😅

mimisash
23. apr 2011

cafte baby, chcem sa opytat ci ste uz skusali davat drobcom kakao? a ci je to vlastne dobry napad na ich bruska?
dik
peknu sobotu 🙂

blumka
23. apr 2011

@mimisash nedala som este a aj svojej 3 rocnej dcere davam kakao velmi sporadicky..je to pre nich zbytocne, podla mna 😉
@lenica81 ja valam sunky...ocino mi bavi deti vonku, mamina dnu 😀

lenica81
23. apr 2011

@blumka aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem... na to si musim pockat... 🙄 😀 ale uzivaj si to... 😉 ja si idem dat kaaaaaaaaavu... 😔

olifcek
23. apr 2011

@lenica81 ako dopadol kolac? 😀 😀
@mimisash ahoj, kakao este nedavam a dlhsie este nebudem
@blumka fiiiiha, super, konecne oddychujes, ved inak hekticke si to teraz mala

blumka
23. apr 2011

@lenica81 dnes bola najprv vonku terezka s dedkom a juli spala, potom ked sa juli zobudila, prisla TT dnu naobedovat sa a sla spat a vonku s dedkom sla juli, potom ked juli dosla zvonku, sla spat ona, TT este spala...zobudili sa naraz, tak sme ich vyobliekali a poslali vonku s mm a mojim bratom 😀 😀 😉 dosli pred polhodinkou, navecerali sa a juli zacala jacat PAPA a terezka ze este ideme vonku 😅

uzivam si, ocino je uz na dochodku, mamina sa nemoze sice venovat uplne naplno, este je chora ale aj to velmi pomaha 😉 uz ked bude fit aj ona, tak to bude ine zuzo 😀 😀 😅

blumka
23. apr 2011

@olifcek jj..a rano spim do pol deviatej, juli odnesiem o siestej nasim do postele, kedy vtava Terezka ani nevieme, lebo ona sa zobudi a rovno si odkraca ku nasim 😉

no, idem uspat detuchy..dnes su vynimocne dlho hore...

olifcek
23. apr 2011

@blumka super, normalne mam z toho, ako to citam, radost 😵 😵

blumka
23. apr 2011

@olifcek ja tiez 😀 😀

lenica81
23. apr 2011

@olifcek nad ocakavania, ale podla mna mali nejaky zadrhel v kreme, bo sa mi to velmi nezda... ale dobry je tak ci tak... ale nevyzera teda ako na obrazku... 😀
ale vsetko uz nachystane... chvalabohu... este podlahy, lebo to by mi tu Vilko opat zasmudlil a vyzdoba... ale nic svetoborne... krasne bahniatka mi mm kupil... v kvetinarstve sice, ale nevideli sme nablizku ziadnu babku, co by predavala... 😎

@blumka tak to teda hej... a take vyspavanie to mame aj my u svokrovcov... 😉 u nasich nie, lebo sme u babky mojej, lebo u nasich niet miesta... a otec este do prace a segra na smeny do nemocky, takze u babky mame vacsiu pohodu, len nemozme vyspavat... a furt sa presuvat... 😅

olifcek
23. apr 2011

@svetlankat kde siiii?
@lienka

dalsie baby, haloooo?

@jja @lucia411 @alex @rivatha @maminnka @maculik @katkaa888 @katina2209 @andrea2603 @lolka @mmaarrttiinnaa @njonja @raa2 @teuska @zoska @garonka martinaj @selyma @jja32 @supi @zucana @ewelyn a vsetky februarovky, co mate nove?

inak, my sme dnes boli v zoo, super bolo, juuuuj...

olifcek
23. apr 2011

@lenica81 ja som si hned myslela, ze problem bude v ingredienciach, clovek aby daval pozor, co kupi 😀 😀 😀

nevyzera ako na obrazku, to je jasne, vyzera inak, lepsie, ci? 😀 😉

lenica81
23. apr 2011

@olifcek ale si myslim, ze do kremu malo ist iba makke maslo a nie rozpustene, ale zjest sa da... a keby som ho nastylovala, tak by vyzeral bohovsky...
ja tiez rozmyslam, ze skocim niekedy do zoo, Vilkovi sa zvery pacia... a konecne by si uvedomil, co je macka... 😀

no idem ja... pekny vecer a zajtra si to uzite... mnam, ja sa tak tesim na ranajky... 😝

olifcek
23. apr 2011

@lenica81 😀 ja tento sviatok nemusim, nastastie ani mm nie... teda zvyklosti, sviatok sam o sebe mi nevadi, samozrejme...

tak si to uzi naplno a rano bru chut 😉

zoska
23. apr 2011

caute,
tak moje ocakavania sa splnili je mi fajn konecne som fit, este sice slaba a na bananoch a rozkoch ale aj to je uspech
u nas to moc velkonocne nevyzera, tam ze bla neli chora a potom hned aj ja tak je akurat tak trochu upratane, a mam vo vaze tulipany a pri nich je zajacik a v miske vajicka, napecene nieje nic, zemiakovy salat mm pomaly dojeda...

@rivatha mm si berie na piatok dovcu tak by vam zobral nejake tie veci stvrtok poobede, este ti zavolam cez tyzden ze co a ako,jo?

zoska
23. apr 2011

@olifcek robis velky meeting? kym som dopisala tak mi to tu vyhodilo, som sa zlakla co sa deje...
ale myslim ze vacsina asi sviatkuje...mm sa sprchuje tak vyuzivam cas volny 😝

zoska
23. apr 2011

no asi ste uz vsetky fuc, tak pekny vecer, idem sa venovat 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
23. apr 2011

@zoska super ze je ti lepsie

blumka
23. apr 2011

ahojte...tak juli uz spi a Tete este bojuje s mm 😀
@zoska super, ze sa citis lepsie 😉
ja mam vyzdobu doma uz snad od marca...vedela som ze nebudeme doma na Velku noc tak som si urobila vyzdobu uz davnejsie.
Ale aby ste si nemysleli ze nic nerobim, s maminou pecieme a varime 😉 mm robil hrudku, ja muffinky, salat na zajtra atd 😉
@lenica81 aj ja sa tesim na zajtrajsie ranajky..len skoda ze tu na orave sa neposvacuju kosiky ako na vychode...to sa mi velmi paci. minuly rok si bola dat svoj posvatit aj Terezka 😉

svetlankat
23. apr 2011

@blumka muffiny frcia 😉

blumka
23. apr 2011

@svetlankat sveti ti poviem....v stredu vecer som robila dva plechy, doniesla som ich v stvrtok k nasim, padli ze jeden vecer, no a dnes poobede som robila dalsie dva a uz tam ostalo asi len 5ks 😅
ale su vynikajuce...stale robim podla tvojho receptu ale dnes sa mi akosi extra podarili, aj mm povedal..dala som viac sody bikarbony, mozno preto..a aj viac cokolady 😉

svetlankat
23. apr 2011

@blumka to je super ze vam chutia, my ich mame tiez velmi radi a hlavne je to rychle, no nie? take recepty su najlepsie. a este jedna vyhoda, s malymi obmenami mas stale nieco nove, myslim prichute.

blumka
23. apr 2011

@svetlankat ved to...rychlo su urobene, dobre su, rozne su, nemusis ich krajat ako ine kolace, hned to pacnes na tacku a servirujes...mnam...a chutia aj Terezke, co ona kolace neje 😉

olifcek
23. apr 2011

@zoska noooo, tak nejak 😉 a super, ze je uz lepsie 🙂 😵
@rivatha my sme nevarili vobec, maminka ale volala, ze zajtra posiela, tak predsa budeme mat... my si urobime kacicku s cervenou kapustou a parenym knedlikom, mnam, snad sa vydari. zatial som ju len papala, ale nerobila

@blumka salat? zemiakovy? normalne nepamatam, ci i nasi salat robia 😕
@svetlankat asi budem musiet i ja urobit, tu mlaskam teraz nad maffinami od Teba 🙂

blumka
23. apr 2011

VSETKY FEBRUAROVKY prajem vam krasnu Velku noc 😉 majte sa a uzite si sviatocnu pohodu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre