Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

hribikana
1. máj 2011

@aaahoy - no nastastie ste fsetko vyslopkali 🙂 a bez partie aj tak nechuti taka dobrotka 😀 😀 😀 ...

blumka
1. máj 2011

@aaahoy 😀 😀 😀

avaka
1. máj 2011

caute 🙂 ,
potvrzujem superstretko,az na to,ze ja som si prvy vecer velmi neuzila,lebo som lezala s migrenou... 😅 ,ale potom som vsetko dohnala 🙂
myslim,ze sme si to uzili vsetky,aj deti a samozrejme aj muzi+medvede 😀
@svetlankat ,ani sa nedivim,ved Lenka mu fakt davala zabrat,ten sa dnes cosi naaportoval ,chudacik... 😅 😀
ak stihnem dnes,budu aj fotky,pripadne zajtraa aj aj prosim foto
@hribikana ,aj ostatni,co mate 🙂
a samozrejme aj moj medved pozdravuje
...tusim ich ten hokej nejako nudi 😀

svetlankat
1. máj 2011

@avaka to hej, aj Lenka a aj Ninka, ale on to ma rad a my mame teraz klud

aaahoy
1. máj 2011

OK, cafte baby, bolo s vami a vasimi mm super, na dalsiu akciu sa urcite zapisujem 🙂

hribikana
1. máj 2011

@svetlankat @avaka - no mna z tohto neobvinujte, ja mam hafinov Ninu a Tomasa... mne dali zabrat oni,ja uz ineho hafina netrapila 🙂
ozaj baby moj mail je moj nick + gmail.com - tiez si prosim foto ... dakujem

hribikana
1. máj 2011

@aaahoy - moj mm vola svojmu otcovi, ze nema s kym pokecat o hokeji ... ta mu idem, ze sa nudis ty, nech zavola tebe ... a predstav si, nema na teba cislo ☹

teuska
1. máj 2011

@svetlankat ja mam jednu super fotku, kde deti sedia na zemi a havino v kresle 😀
fotky urcite poposielam, ale prosim trpezlivost, musi mi pomoct moj ladovy medved a neviem kedy si najde cas 😅

teuska
1. máj 2011

opravujem mm vraj nie je ladovy medved, ale medved suchozemsky 😅 on sa nekupal, lebo mu bola zima, vraj malo slivky 😀

lenica81
1. máj 2011

@teuska medved ako medved... 😉 😅

ja idem fuc, pekny vecer este prajem... a ak budete posielat foto, tak dam vam takto mail, lebo idem na 2 tyzdne na vychod, a asi tu budem len sporadicky, ak vobec... 😅 lenka.cernicka@gmail.com dakujem za fotos a ked dojdem spat, poposielam aj ja...

tesilo ma byt s vami a drzte sa zatim...

aaahoy
1. máj 2011

@hribikana cislo mas uz na dzimejly, ze cakam 😎

hribikana
1. máj 2011

@teuska - no to je skoda... nabuduce sa postarame,aby slifky bolo dost 😀 😀 😀

andrea2603
1. máj 2011

kočky, Lele plakala, keď sme sedeli v autobuse a prechádzali pred penzionom a mne tiež sa slzy tisli do očí, bolo fakt super ... opakovaaaaaaaaaaaaaať 😵 😵 😵 😉

teuska
1. máj 2011

lucim sa a idem aj ja spinkat, majte sa krasne a ozaj bozkali ste sa dnes pod ceresnou, mne mm nasiel obrazok na nete a dal bozk, inu sme nenasli 😀

hribikana
1. máj 2011

@teuska - my sediac v aute ... po ceste vytrcala jedna ceresna az nad cestou 😀 😀 😀

svetlankat
1. máj 2011

@teuska a to ked si nedame co sa stane?

hribikana
1. máj 2011

@svetlankat - ani neviem, ale po 8 rokoch uz treba pouzivat aj nejake tie cary 🙂

teuska
1. máj 2011

@hribikana 😀 😀 😀
@svetlankat urcite nic 😅 ale ked ja tak rada prvomajovy bozk 😀

alex
1. máj 2011

@aaahoy aj môj ľadový medveď zdravý 🙂
Baby, fakt bolo super a tiež sa mi domov nechcelo. Nabudúce na dlhšie treba 😉

svetlankat
1. máj 2011

@hribikana jaj, tak aby sme zacali, ale po 8 rokoch coho? spoluzitia alebo manzelstva? 😉

hribikana
1. máj 2011

@svetlankat - ani neviem, ale po 8 rokoch uz treba pouzivat aj nejake tie cary 🙂
ozaj baby, btw. v lidli maju akciu 2+1 zadarmo pelusky toujours,tie co ich mate rady ... mne velmi vyhovuju ... balenie vychadza na 6€

alex
1. máj 2011

no v tomto úžasnom počasí, sme si s mm mohli dať bozk akurát tak pod dáždnikom 🙂

hribikana
1. máj 2011

@svetlankat -mi to 2 krat dalo ... hm ... spoluzitia ... a tiez sa uz len tak hocikedy nepusinkujeme, tak tato padla fajn,obe deti spali vzadu,nik nevyrusoval,🙂 potom este jedna vytrcala, tak sme opat zastavili 😀 😀 😀

svetlankat
1. máj 2011

@hribikana 🙂 🙂 🙂

avaka
1. máj 2011

@hribikana 😀 ,nam by po tolkych rokoch uz veru nejaku magiu bolo treba... 😀
a vy ste sa o slivku postarali,mm len pivo,ze naco slivku,ze kto to tam bude pit? 😅 😀 a pozri..

svetlankat
1. máj 2011

boze baby ako moj mm peni

svetlankat
1. máj 2011

juj baby tri nula, tu uz aj vulgarizmi padaju

olifcek
1. máj 2011

baby ak mate zaujem

https://www.youtube.com/watch?v=iMLNKJy0Zu4

neviem, ci je moja oliv fotena, ak jo, pls olifcek@gmail.com

skoda, ye niesme na spol.fotke....
@aaahoy vtiaaaj

olifcek
1. máj 2011

@svetlankat prehravame? smola 😒

svetlankat
1. máj 2011

@olifcek tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, uzasna je, ako sa sama zo seba tesi, waw

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre