Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katka888
9. jún 2011

@andrea2603
dakujem 😀

laxity
9. jún 2011

@teuska ďakujem, tie katastrofy sa dejú v okolitých dedinách, nás to našťastie nepostihlo...len zosun zeme bol, ale to nič vážne 😕 mám sa skvele, Natálka krásne rastie, vymýšľa, sem-tam neposlúcha 😉 verím, že aj vy sa máte dobre 🙂 a ste zdraví 🙂

svetlankat
9. jún 2011

@laxity som rada

lenica81
9. jún 2011

@teuska @andrea2603 Vilko je teraz zavisly na piskotach... normalne sa postavi pred skrinku a reve, ze chce... dnes jedol obed, po 10 lyziciach zacal mi daco ukazovat, no co chcel myslite... jasne, ze som mu nedala... az ked zjedol tolko, co som uznala za vhodne... nech si nezvyka... my coko zatial len v jogurte, ked uz iny nebol... 😅 teda alebo o tom neviem... 😅

teuska
14. jún 2011

baby, mozem mat letnu unavu? 😝 Nejaka som zmorena v poslednej dobe, nic nestiham a nic sa mi nechce. Rozmyslam, ze idem do postele, ale Liv tu este svieti a neviem, ci ju nazeniem skor ako o 21.00 😒 Citam dobru knihu, asi sa natiahnem. Snazime sa mat len jeden spanok a tak je maly obcas mrzuty a musim ho zabavat, a vacsinou od 19.00 uz spi. Ale o 6.00 sme uz hore 😨

mimisash
14. jún 2011

@teuska
ahoj to bude unava z toho tepla....ja som z toho tiez zmagorena 😝
jeej a ty mas novu foto 🙂
my mame len 1 spanok a maly zaspi cca do 20:30 o 05 papa a potom este potiahne do cca 8:00.
ale vcera sme mali tak trochu rodeo maly ma soplik museli sme odsavat....tak to bol cirkus 😕 a aj malo v noci spal som mu musela podlozit vankusiky aby mu tie hlieny stekali..tak cca o 02:00 v noci zaspal...ale dnes mu bolo uz lepsie aj dospal vcerajsok...
aj vase deticky sa tak potia?? maly nosi klobuk lebo ved je cely bleducky a aj na hlave ma 5 vlasov ale hned ako sme v tieni tak klobuk davam dole a aj tak ma vlhku hlavu. 😒

kika58
15. jún 2011

@mimisash aj Ivka sa tak poti ale co pozorujem tak to vsetky deticky, niekedy nechce klobucik mat na hlavke ale uz ma dost vlaskov a je cekovo taky tmavsi typ
ozaj kocky davate este Vigantol? my sme uz davno neboli u dr. som sa nepytala, tak neviem ci treba stale davat 2 kvapky alebo v lete postaci jedna...

katka888
15. jún 2011

@kika58
odkedy je nove balenie doki kazala adavat jednu kvapku... a kvapkame jednu, sporadicky zabudneme...

mimisash
15. jún 2011

@kika58
@katka888
ahojte tak mi kvapkame az 3 kvapky cca od 12 mesiaca 😒 doktorka povedala ze mame podla jej nazoru vacsiu fonatnelu...tak ale tiez nedavam kazdy den ved sme dost na slnku......a teda lekarnicka ked mi vydavala posledne vigantol zagulala ocami ze 3 kvapky???
ale nechavam to na doktorku predsa ona je odbornik....

katka888
15. jún 2011

@mimisash
to fakt zavisi od babatka, napriklad my sme mali predpisany kanavit: 1 kvapka jeden krat na 6 tyzdnov a druha kvapka jeden krat na 6 mes. cize za cele obdobie 2 kvapky.... tak to hold mala "naznacene" ci co v sprave z prodnice doktorka, ked som citala tu spravu z prodnice

teuska
15. jún 2011

@kika58 my tiez kvapkame z noveho balenia jednu kvapku a tiez veeeeeeelmi sporadicky
Baby maly mi uz nechce na veceru tie kase, co davate na veceru?

katka888
15. jún 2011

@teuska
nasa nikdy nechcela kase na veceru, takze jedla najprv pecivo, potom polievocky, potom co na obed a teraz pomaly uz papa to co my. nase jedlo menej korenim , menej solim a na obed ma zvacsa svoje no vecer chce jest s ockom, co ma ocko, takze varim dietnejsie

teuska
15. jún 2011

@katka888 dakujem. Ako sa citis?

katka888
15. jún 2011

@teuska
celkom fajn, uzivam si este posledne dni s bruskom, zachvilu to bude 🙂

teuska
15. jún 2011

@katka888 tak to je super, uzivaj si to este, myslim na vas a drzim palce 😉

svetlankat
15. jún 2011

@katka888 drzim paste a potom mi aspon prezvon ked to uz bude.

svetlankat
15. jún 2011

@teuska my mavame na veceru polievocky, alebo biely jogurt, alebo minule som varila kukuricnu kasu taku domacu, ale vy mate polievocku naobed, my nie

mimisash
15. jún 2011

@teuska
my mame pred spanim polievku ked sa zobudi tak mame druhe jedlo...a potom vonku ovocie a jogurt alebo lipanek alebo pribinak alebo rohlik a pred spanim mlieko.
kasu jedol jeden krat na veceru a to len 3 susta. 😒 aj moju krupicovu domacu odmietol 😒 ale tato zjedol 😉
@katka888
a som zvedava ako bude reagovat tvoja mala na surodenca, potom napis 😉

mykky
15. jún 2011

Ahojte....No ledva som malú uspala. Večer zaspí bez vystrájania aj sama v postielke, ale cez deň mi zaspí len na rukách aj to s revom. Neviem ako to budem riešiť, keď ju už nebudem môcť vláčiť na rukách. Ani teraz by som už veľmi nemala, normálne ma rozbolelo bruško a to som v 10 týždni... ☹ Ach jaj... 😢

mykky
15. jún 2011

@kika58 Ahoj, my sme boli teraz v štvrtok a doki nám povedala, že teraz keď svieti slniečko tak mám vynechať až do septembra a potom nasadiť po 3 kvapky, ale moja malá je tmavšej pokožky, tak s D-čkom nemá problém... 😉

mimisash
15. jún 2011

@mykky
ahoj
gratulujem k tehu 🙂
maly cez obed zaspi sam ale vecer je veselo 😝

katka888
15. jún 2011

@svetlankat
dakujem, urcite sa ozvem,
termin mam 23.6, zavreta som poriadne zatial a dnes mi rosakova vravela, ze bude v praci az 22.6. den rped nasim terminom, takze ak do utorka neporodim, tak v stredu ma kukne, spravi ult a na 80% asi aj budeme rodit, ked uz to bude na porod, lebo sice zavreta som, ale maly je tak nizucko, ze nalieha.
@mimisash
dam vediet, co na maleho "povie" vikuska 🙂

lenica81
15. jún 2011

@teuska tvoj Petko zaspi o 7mej a vstava o 6tej... no moj zaspi okolo pol 9-9 a vstava rovnako... 😉 😀

lenica81
15. jún 2011

@mimisash moj sa tiez poti, normalne aj fliacky na klobuciku ma... a to je uplne tenucky, plateny... 😔

@kika58 mne doc povedala na leto vysadit... a v jeseni opat davat... 😉

@teuska chlebik, polievku... co dum da... 😀

@katka888 ano, daj vediet, ked to pride, nech sa vsetky potesime... 😵 drz sa...

@mykky waaaaaaaaaaw... tesim sa... 😵 my pri malom lezime a tak zaspinka... tiez sme ho na rukach uspavali, ale uz teraz v pohode zalomi... a ja maleho este dviham... este brusko pusti, len nevladzem tolko, takze na prechadzky vzdy s kociarom... 😉

teuska
15. jún 2011

jaj dakujem za odpovede, dnes sme zaspali neskor, ale neverim, ze potiahneme dlhsie 😝
Babenky vy uz normalne, ze druhe kolo? No nezavidim vam, ale pri jednom dietati bude aj druhe, aj ja som tak planovala pri Livke a moj plan celkom nevysiel 🙂

svetlankat
16. jún 2011

@mykky Aj my gratulujeme

mykky
16. jún 2011

Ďakujem za rady dievčatá. Už som ju skúšala uspávať po ležiačky a hoci s protestami, ale zaspala. No nejaký spôsob si už nájdem.... 😉

lenica81
16. jún 2011

@mykky aj nas Vilko protestoval, teraz ked este nie je uplne unaveny, tak cestuje skor akoby protestoval... tak drzim palce... 😉

selyma
17. jún 2011

@mykky Klaudia spi cez den jedine v kociku, postielka nehrozi. A vecer ju nakojim, to jenoducho zaspi

teuska
23. jún 2011

caute babenky 😀 Co u vas nove? Petko mal v utorok teplotu, poobede mu stupla az na 39 a vcera cely den 37.7, ani som mu nic nedala a vecer sama od seba klesla a dnes je v pohode. Mohlo to byt od zubov?
Inak mu nic nie je. Len vcera bol ospaly. Konecne nam prisla trampolina, je trosku mensia ako sme chceli, ale nevadi. Uz som ju vyskusala, je to parada. Od kedy mozu male deti skakat? Inak velmi sa netesim na prazdniny, lebo okrem maleho s ktorym uz mame ako, taky rezim vytvoreny, pribudne aj Liv a ta bude chciet pozornost a program a cele dni som s nimi sama, tak mam celkom obavy. Musim nieco vymysliet.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre