Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

ewelyne
28. okt 2009

juuuj baby ,

gratulujemk supis vysledkom,
zoska k nelinke 🙂

jani, 😔 nebojaj bude dobre, je to tazke, ja si neviem predstavit co by s nami bolo, keby muzik nemal pracu...ach jo, ta dnesna doba... inak kociarik je prekrasny 🙂

zzuci, som sa smiala, na tej foto kde varis po sediacky, ja tak zehlim sem tam 🙂

lenica, inak my sme stahovali nie s ciernymi ale modrymi vreciami na odpad 😀

ewelyne
28. okt 2009

no a ten glukozovy test sa nerobi vsade a vzdy ako som uz pisala, my so zusik chodime k tej istej a ta mi to pri prvom nerobila a teraz to tieztak vyzera,.... hm uvidime, zusik maskor poradnu, tak sa bude pytat. ja som ani do tohto tehu nevedala, ze taky test je... 😕 no asi tak.

inak petuska, som dnes normalne pisala mail, tej firme co sa tyka tych bylink. kvapiek a jednemu lekarovi do prahy 🙂 lebo som sa fakt pytala v lekrniach dnes a vsade mi povedali inak... tak vraj su to predpisy a ak to obsahuje alkohol, tak to tam musia pisat... ale ze to neskodi, len to tam musi byt napisane... a lepsie ako normalne Atb a aj ten lekar mi odpisal , ze etanolove vytazky rastlin odporucuje viac ako tie "sladke sirupy" lebo ze tie vraj sposobuje v tele nejake procesy a nieco pisal s plesnami... no to je jedno, ved ked si da niekto deci vinka a par hltov piva, tak mu nemoze uskodit 15 kvapiek dvakrat denne. 😉 ja som taky sherlock, pisem a avolam kde sa da 😀 aj malemu davam teraz na to usko, nech to ryhclo prejde.... ☹

ewelyne
28. okt 2009

hmmm olif, s tym zariadovanim... ja mam z toho nocne mory.... 😖

petuskaxfun
28. okt 2009

ewe 🙂 dakujem ti si zalata ak ja pojdem zajtra si ich kupit,dufam,ze pomoze fakt som furt choraa a chudacik maly drzim prsteky nech mu to rychlo prejde,viem co to je aj moj maly to mal ☹

petuskaxfun
28. okt 2009

kokso no teda mi to pisanie dnes ide 😀

ewelyne
28. okt 2009

petus a vies kam? lebo ich nemaju vsade. na ich stranke je zoznam predajnych miest. aj ja dufam m ze to zaberie, normalne mu to davam po konzultacii teraz kazde 4 hodky... uvidim . inak tu kapucinku mu davam.

ewelyne
28. okt 2009

petus ja pisem dnes ako hotentrotenboten uuuplne ze mimo a pismenka mi lietaju....

petuskaxfun
28. okt 2009

kaaaam porad kde budu mat 100 pro 😉 inak citalasom si co napisala komarik,boooze tlacia sa mi slzy do ocii 😢

olifcek
28. okt 2009

ewe jj, citala som vsetko, co som zmeskala...

oo, komarik? co co? jak?

olifcek
28. okt 2009

ewe veru, uz aby bolo po zariadovani a stahovani 🙂

idem ja spinkat, nech zajtra v praci v pohode vladzem...musim tam ist skor, lebo k vodarovi paq idem...drahy ide po nabytok, co sme dnes kupili...

bru noc babykupili

info o komarikovi dajte...ma to velmi zaujima x;o(

olifcek
28. okt 2009

tak dnes vyhravam x;o) idem odtialto posledna 😅

petuskaxfun
28. okt 2009

jaajaaaj ☹ dobru noc

petuskaxfun
28. okt 2009

nie nevyhrala si hehe 😀

kakatka1
29. okt 2009

Dobre ranko! Ewe, Simkovi prajeme skore uzdravenie. Deticky by mali choroby len obchadzat. 😠 Olif, pri citani tvojich riadkov si predstavujem uz ten zmatok u nas. Tiez nas caka nakupovanie nabytku, male prerabky v bytiku. Musime vymysliet ako z 2 izieb urobit 3. 😅 Najradsej by som to mala vsetko vybavene do vianoc a stromcek nech uz je v Simkovej izbicke. 😵

supi
29. okt 2009

Dobre rano, ja len na skok, sa vam chcem pochvalit 😅 vcera sme kupili kocik a uz ho mame aj doma (foto v albume)
Neskutocne velky kamen mi padol zo srdca, som ani neverila aka veda je vybrat jeden kocik.
Najskor sme riesili tako,babysmile, potom X-lander ale nakoniec sme vcera skoncili u teutonie.
Tak len tolko, drzte sa a at ste vsetky a aj vase ratolesti zdrave. papa

olifcek
29. okt 2009

bre ranko 😉

petuska ts 😉

kakatka jj, uz nech to mame zasebou celeeee....

supi super

andrea2603
29. okt 2009

Dobré ránko 🙂 .
u nás prší ☹ .
Naše cvičiteľky zo včerajška, kde ste? Ako bolo?
ewelyn, to mi je ľúto tvojho synčeka, môj mal uško zapálené, keď mal 5 týždňov, že asi mu tam niečo ostalo z plodovej vody a tak. Ráno začal plakať, nevedel zaspinkať, myslela som že ho bruško bolí, ale keď už poobede až vrieskal , 😢 tak sme išli na pohotovosť, dali mu nejaké kv.,ktoré som mu mala cvrknúť na vatu a vložiť do uška. Našťastia hneď zabrali a noc už bola pokojná. Prajem skoré uzdravenie.

olifcek
29. okt 2009

ewe drzte sa...pamatam, ze i ja ako decko som take mala, mamka mi davala do ucha vyvar z cibule..neprijemne

olifcek
29. okt 2009

adi tak je super, ze je uz lepsie veru

andrea2603
29. okt 2009

olif, lepšie veru je, veď to bolo pred 11timi rokmi 😉

olifcek
29. okt 2009

andrea jaj, az teraz, ked som si to este raz precitala, tak mi neuslo info o tych 5 tyzdnoch, chi

petuskaxfun
29. okt 2009

Dobre ranko 🙂 ako ste sa dnes vyspali

olifcek
29. okt 2009

petus fajne, len ....som v praci hodinu a cosi a uz chcem byt doma a balit, chi

alex
29. okt 2009

Dobré ránko,

cvičenie včera bolo super. Nič náročné, taký príjemný relax a trošku sme si rozhýbali telá. Najskôr sme len dýchali a potom postupne od rúk sme prešli k nohám. A aj s fit loptami sme cvičili.

lenica81
29. okt 2009

ranko... teda ako pre koho... 😉

mne sa vstavalo nie barz dobre... kedze leje... ale su prazdniny a aspon MHD nebola narvana...

inak... od rana ma picha v oblasti slepaku... a ten uz nemam... ☹ tak uvidim, ci to prejde...

maculik
29. okt 2009

dobre ranko, bruchajdy 😀

lenica81
29. okt 2009

cvicenie je fajn... aspon si clovek uvolni chrbat a klby... i ked cviciaca nema bambuch, tak to pre nas s bambuchom niekedy nie je najlahsie... 😠

dnes mam poslednu session na pilatesa, ale od pondelka som si dala gravid jogu, co som chcela aj predtym, tak dufam, ze to bude stat za to... 😀

lolka
29. okt 2009

dobre ranko 😉
jani, supi, kraaaasne kociariky mate 😉

cvicenie bolo veeelmi fajn, preddychali sme sa, ponatahovali a rozhybali. babetka na to tiez reaguju (podla mna), lebo ta moja cvicila so mnou 😀 a aj doma bola dost aktivna, len sa mi brucho vlnilo. zaplatila som si rovno dalsie 4 hodiny 😉

maculik
29. okt 2009

ewe, tak prajem malemu skore uzdravenie, bolest uska musi byt hrozna, hlavne pre takych drobcekov ☹
jani, supi, pekne kociky, tak uz mate po starostiach s vyberom 😉

ja idem akurat sediet s kolegom a sefom a odovzdat vsetky moje projekty, kedze zajtra som posledny den. Tak som zvedava, ci ma pochvalia, kolko som toho stihla dokoncit, alebo sprdnu, kolko som toho nestihla 😀

lenica81
29. okt 2009

a ta bolest uska... ja som na to nachylna, takze boli to jak das... tak si neviem ani predstavit, ako to musi boliet take dietatko... ☹
maculik, nesprdnu ta... teda sak si tehotna nie... 😀 tak sa potom ozvi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre