Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

janielah
29. okt 2009

boze, to je otrasne, ani neviem, co k tomu dodat....fakt sa to da az do 25 ntt? sa mi to zda neskoro, nie? ved to uz ma vsetko a hybe sa a pozna tvoj hlas... ☹ hrozne, fakt hrozne...

andrea2603
29. okt 2009

dočítané.
komarik, veľmi mi je ľúto, takéto by sa nemalo stávať - nikdy a nikomu.

jani, naozaj ťažké rozhodnutie v tom 25 t.t. 😢

zoska
29. okt 2009

ahojte,
hlásim návrat z Ostravy 🙂 misia bola uspesna, tehotenske leginy som zohnala 😀 + nejake veci som si pokupila a od znamych mam zapozicane nejake vecicky na Nelku 😉

jani gratulujem ku kociku
alex super tie vysledky 😵

dodatocne dakujem za vase gratulacie 🙂

zoska
29. okt 2009

komarik 😢 slova tu nepomozu ziadne...
prajem vela sil tebe aj mazelovi

olifcek
29. okt 2009

jani jj, je toho nejak moc...dnes som bola normalne neprijemna na draheho x;o((( a ked sme sli z bytika, dosiel tam moj ote,c ktory ma kluc, lebo tam mal cosi porobit, bol opity a rozhodol sa, ze ide robit wc...skoro ma slak trafil...chcela som ho vyhodit odtial, ale draheho pritomnost mi to nedovolila...teraz mam strach, ci vodu vypne, ci zamkne....predsa len, triezva hlava je triezvou, opita je nevyspitatelna ☹

olifcek
29. okt 2009

ja viem tak, ze sa da rozhodnut najneskor do 24tt

andrea2603
29. okt 2009

zoska, vitaj opäť na Slovensku 🙂 . Ako čítam,tak naprázdno si neobišla 😉
olifcek, bohužial sa to tým naším ockom stáva a potom akoby všetku múdrosť sveta zjedli 😠.

zucana
29. okt 2009

olif to je mi luto...moc na to nemysli...ak je zvyknuty tak sa vie ovladat.... 😒 a nezabudne nic...

petuskaxfun
29. okt 2009

spite????

zucana
29. okt 2009

ja ne ale uz pojdem od compu o chvilu lebo ma boli chrbatik...
ja stale neviem co s tym kocarom...mne sa paci....ma na obe strany...je jednoducho skladatelny...
ale som nasla na talianskom fore ze je tazky v porovnani s inglesinou napr. (ktora sa mi vobec ale nepaci) ma 11 kg a mne sa dnes nezdal az tak tazky...no a ze nema dobru vanicku ci co...
no ja uz fakt neviem..a to som chcela zajtra objednat...

olifcek
29. okt 2009

Adi, zuci, dakujem za povzbudive slova. Ten moj otec uz bol nacengany a dalsiu flasu som zbadala v jeho taske, tak snad som zle videla. Nastval ma ale. Dosiel i s jednym mladym opilcom zo sidliska, ktory uz mal tiez pod klobukom, fnuk. Uz aby bola sobota. Vezmem mu kluc a papa...ponaucenie? Nabuduce si zaplatime robotnikov. Vsetko bude nacas a urobene ako ma...idem ja hajat. Bru nocku baby

alex
30. okt 2009

Dobré ránko,
ja som dnes ranné vtáča. O 7:00 som mala poradňu, všetko je ok. V noci som sa zobudila o tretej a malý už buntošil o pol šiestej. Ale nejako som sa dobre vyspala, takže nie som unavená.
Musím sa ísť objednať na ten glukózový test, najhoršie je, že tam musím ísť osobne sa objednať, nestačí zavolať.

lenica81
30. okt 2009

prajem tiez dobre ranko...

v noci sa mi furt sniva, ze mi treba na vecko, tak normalne musim vstat a ist... 😀

ja mam poradnu v pondelok... tak sa tesim, ze toho mojho sibala zasa uvidim... a mala by som mat aj vysledky krvi a glukozy... takze este si nejaky ten kolacik cez vikend upeciem... 😎 pokym mozem...

petus... ja tiez chodim do miracle cvicit a od buduceho tyzdna aj na ten predporodny kurz... 🙂

janielah
30. okt 2009

Dobre ranko babky. Alex, tak super, ze je vsetko ok, vdaka Bohu, lebo furt rozmyslam nad tym, ako sa to jednoducho zvrtlo z jedneho dna na druhy u Komarila...
Ja som bola vcera na tom gluk.teste a velmi, ale velmi som rada, ze to mam za sebou, mame i vysledky hned, takze je vsetko ok. Ale teplu vodu s praskovym cukrom si uz neprosim nikdy pit....bleeeeee....
a mne aj moc brali vzdycky po hodine, tak neviem, ci aj tebe olif...
zuzi, nie si nahodou vaha, ze sa nevies rozhodnut???? 😀 uplne ako keby som seba videla, stale nad tym rozmyslas a zdovodnujes si sama pred sebou, vsak 😀
zosi, vitaj a to su speci tehotenske leginy? ja nosim normalne, len som si kupila o dve cisla vacsie, nech netlacia na brusku....tehotenske mam len rifle, co mi mamina doniesla a jedny capri hose, ktore uz ani nevynosim..
A ozaj, vcera mi prisiel balik od švegri zo švajcu, a take krasne mini detske veci pre Simonku mi poslala, ze cela rodina nad nimi hiiikame...predsa len niektore kusky su tam ovela krajsie...stale je to tak..zial...

lenica81
30. okt 2009

no... mne doniesla nejake vecicky sestra z anglicka a svagrova frajerka z irska... chutnucke, makkucke... no ceny su v kazdom pripade neporovnatelne... uz teraz rozmyslam, ze ked maly bude postupne rast, tak si urobim vylet do UK na nakupy... 😀

co sa tyka tehotenskeho oblecka... hroza vam poviem... rifle som cca v pohode zohnala... ale kedze do prace musim chodit ze business casual - elegantne... tak som si kupila jedny cierne nohavice, ale tie su take tenucke, ze budem musiet investovat este do jednych... ale aspon keby bol nejaky vyber za rozumne ceny... 🙄 topy este s bruskom zvladam, tie ktore mam, ale tie potom tak mozem odlozit na dalsie tehu alebo zahodit... 😅

janielah
30. okt 2009

leni, ja nastastie do roboty nemusim, neviem si predstavit, ako by som to tam "prestriedavala" v jednych nohaviciach, max. v dvoch, nakolko tiez si nemienim nechat tieto maxi veci, co nosim teraz...tak to poleti, jedna radost 🙂 a podla toho si aj kupujem, ziadne znackove veci, len take obyc. bars kde...aby mi nahodou luto nebolo ...

maculik
30. okt 2009

dobre ranko 🙂
tak ja som dnes posledny den v praci, teda v dec.sa este vratim odovzdat papiere, karty a pod. a vybavit si nezamestn.podporu.
Takze mam toho dnes dost vela stihnut, kym pojdeme o 4 do jasli pre malu a rozlucit sa s ucitelkami (manzel si zobral pol dna volno a pride skor, aby sme isli spolu). Planujem im kupit nejaky kolac, su 4 - po 2 v kazdej skupine, co Adelka bola, tak ze by si vzdy 2 rozdelili.
Zajtra sme este tu, asi si spravime nejaky vylet, ak bude dobre pocasie, a v nedelu rano uz ideme do Bonnu. V byte mi zatial bude byvat znama, ktora tu zacala robit, ale byt si zohnala az od dec., tak som velmi rada, lebo zaplati cely novembr.najom, co mi financne velmi dobre padne 🙂

maculik
30. okt 2009

leni, ak sestra stale bude v Anglicku, tak si mozes objednavat veci aj cez net a poslat k nej, ja mam jednu super stranku s oblecenim, uz mam tolko vybratych veci, len problem je, ze to nemam dat ku komu poslat, kedze kamaratka odtial odisla ☹

mmaarrttiinnaa
30. okt 2009

ahojte jani krasny je ten kociarik
alex blahozelam k vysledkom 🙂

alex
30. okt 2009

jani a keď si bola na poradni, tak ti počúval malého takým divným prístrojom? Priložil mi k bruchu ten prístroj a normálne boli počuť ozvy a aj to ako malý kopol. Sranda... to by som aj domov chcela 😀

lenica81
30. okt 2009

maculik, posli link na tu stranku... 😀 pokukam...

a co sa tyka tych oziev... tak sa to sklonuje... 😕 mne ich doc kazdy raz pustal... a je to riadny hluk... na to male telicko riadne pumpuje... 😀

lenica81
30. okt 2009

a maculik, tebe je ako dobre... mna este cakaju cca 2 mesiace zarezavania... ale doma by som sa asi unudila... 😅

maculik
30. okt 2009

leni, no ja som pri prvom tehu tiez robila este 2.5t pred porodom, to by som doma nevydrzala, ale teraz sa urcite neunudim, Adelka mi nedovoli 😀

http://direct.asda.com/asda-babyshop/60,default...

http://direct.asda.com/george/baby-clothes/07,d...

http://www.mothercare.com/gp/search/ref=sr_expa...

maculik
30. okt 2009

tie prve dve su lepsie ceny, je to vlastne 1 stranka, ale 2 rozne obchody akoby.

alex, a super, ze na poradni vsetko ok 🙂

ja idem v utorok k novej dr, tak som zvedava, ci aj drobca pozrie.

alex
30. okt 2009

no kočky idem osobne pre tie výsledky, tak hádam nebude žiadne prekvapko, ktoré by mi chceli oznámiť osobne. Keď prídem, dám vám vedieť.

janielah
30. okt 2009

alex, ano, aj mne to pocuval, povedal, ze pocuje vsetko ako ma byt, lebo ja som skor take sustanie pocula 😀
a meral mi aj fundus. alex a teba pozera aj zospodu?
mati, dakujem 😉

zucana
30. okt 2009

babace cafte idem ja dat zalohu a dozvediet sa nieco o kocari...ked mi ho daju za cenu co chcem tak ho objednam a uz serem (s prepacenim) na vsetko....a este som sa nastvala lebo ta stolicka je 60km odtialto o 50 eur lacnejsia a teraz neviem ci sa mi oplati ist to zrusit a ist ju kupit tam ale muz povedal ze uz nemam vymyslat... 😒

maculik
30. okt 2009

zuci, uz nevymyslaj, to, co usetris na cene, tak polovicu z toho prejazdis a zvysok je cas. Radsej si miesto toho vyloz nohy a oddychuj 😉 🙂

alex, tak drzime palce, nech na papieri je to tiez v pohode 🙂

lenica81
30. okt 2009

no... my kocik tiez mame vybrany... zaciatkom decembra chceme objednat cez net... za posledny mesiac spadla cena o cca 30 ecok... tak uvidime... maju este mesiac... 😀 a to vysurfoval moj mangel... niekedy je taky zapaleny... ale co sa tyka tych ostatnych veci pre babo... ma z toho este vacsiu hlavu ako ja... 😎 ale snazi sa...
mna doc pozera aj zo spodu... vcera som bola cvicit a jedna mamina, co to uz ma za par, ze bola uz v porodnici na poradni a vysetroval ju rucne... a ze ci je to normalne... tak mna furt rucne, tak mi to prislo ako divne, ze ju doktorka pozerala nejako ze pakou... tak neviem... aky doc, take hmaty... 😀

zuci, jaky kupis, taky mas... kazdy ma nejake za a proti... a kazdy hlada nieco ine... az pri babe clovek vychyta vsetky muchy... 😨

maculik
30. okt 2009

no mna tiez doteraz vzdy pozrel aj zo spodu, ale len rukou, to asi skusal krcok, ci je pevny a neskracuje sa. Mne je teda prijemnejsie rukou, nez keby mal do mna nejake paky pchat 😝 Ale zalezi na jemnosti...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre