Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lolka
11. jan 2010

maminka, presne tie iste noze od Berghoffu mam aj ja, kupila som si ich k narodkam a su supeeeeer 😉
kupila som si 5 ks a staci mi.....mozno casom dokupim, ale zatial mi stacia.
a mas na ne stojan? ja som si kupila tu magneticku listu, som raz niekde citala o profi kucharovi, ktory ju viac
odporuca ako stojan (netupia sa na nom )

zucana
11. jan 2010

mami praveze take nie...pozri ten link fissler co som poslala... 😉

blumka
11. jan 2010

my mame tieto http://www.bedbathandbeyond.com/product.asp?sku... vraj tieto keramicke noze ostanu ostre 10x dlhsie ako obyc. noze...dam vam vediet po rokoch 😀

hajdylca
11. jan 2010

ahojte,

mami a Ty dokedy si v praci? ja som s tym bojovala tiez v robote, ja som na klavesnicu nedociahla, nenormalne zle sa mi sedelo...

bambule kupuje dopredu si odsavacku?

zucana
11. jan 2010

inak mami ved nie su take drahe tie noze...

zucana
11. jan 2010

hajdy dopredu nie....v nemocke ju maju keby daco a tu ju aj poziciavaju v obchodoch ked mas kartu ... a az pak uvidime ci bude treba 😉

deda
11. jan 2010

ahojte maminky,dnes som bola na poslednej poradni u svojej dortorky,krček zatvoreny,vysledky z vyteru na toho bacila su o.k.,zajtra idem na ekg lebo dnes tam bolo vela ludi tak pojdem zajtra hned rano,pribrala som dokopy necelych 12kg,a vo štvrtok sa mam objednať do poradne v porodnici.....pozeram, že riešite tlakove hrnce, to je vyborna vec,mame...a teraz sme distali od svokry aj parny hrniec ,len ho ešte nebolo kedy vyskušať, som zvedava aky bude, že pre maleho a pre nas na zeleninku a tak.......

zoska
11. jan 2010

hajdy ja nekupujem dopredu tiez...
vyhliadla som si kde maju taku co by som po pripade chcela a ak bude treba tak manzel vybehne kupit...

blumka
11. jan 2010

netreba kupovat dopredu, len tak urobte ako zosi, vyhliadnite si kde maju keby nahodou bolo treba aby manzel skocil kupit...a v nemocke ked bude treba si pytajte pozicat

lenica81
11. jan 2010

my mame tiez nejake molibdeno - vanadio noze, na nom pisu... a znacka je arcos, nejaka spanielska, ked to dobre citam... 😅 inak je perfektne vyvazeny... co sa tyka tych keramickych, tak na ne treba vraj davat vacsi pozor, lebo su samo krehkejsie... 😒

odsavacku az neskor, ked ju bude treba... dufam, ze nebude...

deda, a to sa ti treba objednat... mne bolo povedane, ze na antolskej dojdem, sadnem si pred dvere a pockam... teda dufam, inak budem zajtra volat, ze co a ako... 😕

maminnka
11. jan 2010

Zuci, toto su tie, co sme kupili: http://www.berghoff.sk/?lid=1&sid=1 niektore stoja tisicku (samozrejme, v korucnach 🙂 ), niektore menej, samozrejme podla velkosti.

lenica81
11. jan 2010

inak, mam nejake divne stavy... placlive, ale musim s tym prestat, aby babo bolo pokojne... a sup, idem opat zehlit... tie pidi mini satocky... pocujte, aj tie ponozticky ste prebehli...

inak zoska, tvoj vcerajsi prispevok na margo svokra ma rano brutalne rozrehotal... 😀 😀 😀

maminnka
11. jan 2010

Loli, stojan mame tiez, ale ten sme kupovali samostatne, lebo v tych hotovych sadach neboli presne tie noze, co sme potrebovali.

blumka
11. jan 2010

leni, to mas pravdu s tymi nozami...uz mi ale asi dvakrat spadli a nic, chvalabohu...ale taku ostrost som este nezazila a najlepsie je ze oni akoby rezali len potraviny a nie prsty...ja som taky krajac prstov, vzdy ked mame naostrene noze sa porezem ale na tychto ani raz 😉

zucana
11. jan 2010

mami napis mi nazov...lebos a to neukazalo....mne sa paci ta sada v sade nozov na strane 5 a vola sa
Nože sada Concavo 8ks

maminnka
11. jan 2010

Hajdy,
myslis odsacvacku na mlieko alebo sopliky? Ja mam oboje este od prveho porodu, takze nekupujem, ale tiez som tu na mliecko dopredu nemala, az ked boli problemy, tak mi muz utekal kupit.
No a v robote som, dokedy budem vladat. Mam tu jeden velky pruser, zienka, ktoru som priajala na svoje zastupovanie, tak dala vypoved v skusobnej dobe (ze musi ostat doma s dietatom..., lebo je chronicky chore), takze nemam nikoho. Som z toho dost mimo, ale co narobim, nejako to budem musiet zvladnut. A ostatni ludia tiez.

Zuci,
diky za tu linku na hrniec, vyzera fakt dobre...! Hodime vecer doma debatu a asi kupime :()

deda
11. jan 2010

leni ano musim sa tam objednať aj to mam volať vo štvrtok, že len vo štvrtok sa objednava talefonicky a oni mi daju termin a hodinu presnu aj to maju pondelky, stredy a piatky.....tak som zvedava či sa tam vo štvrtok dovolam,tak mto tam funguje....v tt ale neviem či je to tak aj v ba...inak baby v poslednej dobe ma maly tak tlači dole asi už klesol do panvy lebo niekedy je to na nevydržanie ako to tlači až boli...aj v sede aj ked ležim a tak mi tvrdne brucho že to až boli a aj v noci...potom sa neviem ani prehodiť na druhy bok...strach a hrôza....o nočnom cikani ani nehovorim....a lonove kosti mi ide rozhodiť od bolesti...

maminnka
11. jan 2010

Zuci,
vyzeraju dobre, tie, co sa Ti pacia, aj sme ich skusali, su cele ocelove, ale bez tej rucky mki to prislo take studene, bala som sa, ze sa mi to bude smykat.

tie nase najdes, ak si das vyhladavat noze gourmet, lebo nejako im to tam blbne s linkami... nie su na jednej strane podla toho cislovania, takze najlepsie si dat vyhladat.

tinuska123
11. jan 2010

Ahojte, dúfam, že som v dobrej téme, 😲
moja sestra loginka Vás pozdravuje a spolu s ňou aj detičky Laurinka a Dominik, ktorí sa narodili trošku skôr ako mali , bolo to 2.1.2010 cisárskym. Váha 1,80 kg a 1,70 kg. Držia sa všetci výborne.

maminnka
11. jan 2010

Tinuska, a ako sa maju deticky a mamicka? Stale tu na nich myslime!!! POzdrav ich vsetkych od nas!

zoska
11. jan 2010

jej akurat som dnes myslela ako je na tom logi... asi este v nemocke...tak snad su zdravučkí všetci 🙂

leni tak to som rada ze ťa to pobavilo... 😀 ja sa na tom bavim tiež ale az s odstupom casu...ked sa to aktualne deje tak ma ide roztrhnut 😝

inak co sa nozov tyka...ja som dostala taku velku sadu nejakych vraj drahych nozov z FRC od starkeho, ale podla mna sa rychlo otupili a su dosť ťazke...kupila som si 2 z tescomy, tie s tou odrou ruckou a tie su super...asi postupne vymenim vsetky...alebo sa poohliadnem za nejakymi takymi ako pisete vy 😉

blumka
11. jan 2010

tinuska, dakujeme za odkaz...a nech sa maminka s detickami drzkaju 😉

raa2
11. jan 2010

zuci, ja to mam od zaciatku 8 mesiaca ☹ to trpnutie je neznesitelne, nech ti skusi muzicek premasirovat krcne stavce pred spanim, mne to celkom pomaha, mavam noci ze od druhej uz poriadne nespim co mam ruku tak strpnutu ze ma to neznesitelne boli, nic prijemne a ani za otca to nejde uvolnit, to strpnutie aj pol hodiny mi to trva, nepomaha ani ruka v ladovej vode, nic...uz len vydrzat musim 😉

lenica81
11. jan 2010

waw... tak tu mame dalsich malych drobcov... tinka, dakujeme za info a ze pozdravujeme a drzime palce... 😀

raa2
11. jan 2010

zuci na tu plodovu vodu vraj existuje nejaky test, v lekarnach by to mohli mat, skus sa opytat...ja som to nezhanala ale kamaratka to zohnala ale tu v rakusku 🙂 na slovensku o nicom nevedeli, je to take nieco ako teho test...

maminnka
11. jan 2010

jaaaj, tak som prave muzovi cela nadsena pisala o tom hrnic... a on ma hned schladil, ako na tom bude varit, ked to sa neda stale otvarat a ochutnavat... 😒

ywonnee
11. jan 2010

ahoj diavcata tak asi po 2 mesiacoch sa ku Vam opet pridavam.... este si Vas musim najprv precitat aby som vedela asi ako tak ako zijete....

zucana
11. jan 2010

my taketo mame a sa mi s nimi celkom oki robi 😉
idem kuknut tie gourment
inak svokra obehala 3 lekarne a ze to tu nemaju...ze od roku 2008 stiahnute z trhu lebo nebol dopyt...tak ja to mozem viete co....idem avolat mame nech mi to posle...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre