Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
25. jan 2010

ja zo všetkeho v nemocnici nenavidím tie trapne vizity rano a večer 😠

alex
25. jan 2010

lenica inak čo zaujímavé hovorili o pôrode na tej prednáške, ako to prebieha?

lolka
25. jan 2010

alex, tiez uz nechodim na cvicenia, ale po kazdej prednaske este cca 10-15 min. cvicime 😉

no, idem do sprchy. muzik zapija kamosovho syna, tak ma nema kto hnad do postele 😅

alex
25. jan 2010

môj mužík je na nočnej, tak som slamená vdova.

katina2209
25. jan 2010

a môj pozera nejaky film a uz ma vola nech idem ku nemu tak zatial sovicky 🙂

alex
25. jan 2010

pa pa kati, lolka 🙂

lenica81
25. jan 2010

alex, ani nie... vraj to uz urcite mame nastudovane... takze to tak zhrnula a dala priestor na otazky... takze nic konkretne nehovorila... kazdy pripad je individualny... zacala, ze kedy ist do nemocnice, kam a ako prebieha priprava a vysetrenia... a potom klasika - 1. a 2. doba porodna...

hajdylca
25. jan 2010

lolka my sme s kurzami uz skoncili... my sme chodili od decembra, teda v decembri sme mali mat 4, a potom v januari 2, ale tusim sa tam malovalo v decembri a tam sme mali len 3, a ked som pisala p. Hrabcakovej ze kedy mame ten dalsi v januari tak mi povedala iny den- teda s inou skupinou sme isli- ale mali tu istu prednasku takze to bolo uplne jedno, a potom sme chodili uz tak halabala, bud s tou, alebo s tou...
maly sa nepyta, minimalne sa pohne... no som zvedava co bude v stredu na poradni...
lebo ked som bola minuly tyzden tak mi lekar kazal prist na druhy den na kontrolny monitor, po kontrolnom monitore som isla k uplne inemu dokymu skontrolovat vysledok si dat a on ze vsetko je ok, objednajte sa do dalsej poradne,a ja truba som mu nepovedala, ze vsak halo som bola v nemocnici, lebo som pohyby necitila, a v knizke to nikde nie je napisane.. tak len sestricka rozhodla ze mam prist o tyzden... ani krv nemam kvoli epi este vzatu- a to mam v knizke uz 15.1. poznacene ze prosim o KO kvoli epi...

mami 😀 ja si to ani neviem predstavit, kamoska co rodila pred dvoma mesiacmi, ze jej to stehna neudrzali, ale ze jej spolubyvajucej hej, ja mam sice dobre stehniska, ale neviem si to predstavit

alex
25. jan 2010

a čo tá príprava a vyšetrenia, to asi vtedy manžel nemôže tam byť, či ako?

lenica81
25. jan 2010

pocas pripravy a vysetrenia nie, ale po tej hodinke tam moze byt az do konca... 🙂 tesim sa... hadam vsetko bude ok a bude tam moj... 😵

alex
25. jan 2010

takže to takú hoďku trvá... tak to zvládne aj na chodbe a potom si ho budem pýtať k sebe.

hajdylca
25. jan 2010

alex to som pocula tiez sa jej pytala ze aky mala porod a ze na 3krat bola vonku, tak som len tak tuzobne pozrela ze aj ja chcem 😵 teda Vy inak udrzujete porodnost 🙂 🙂
ja som doteraz nechodila cvicit, teda tiez ked sme chodili na ten kurz tak sme iba sem tam ponom na fitloptach pohupali a ja som si myslela, ze i cvicenie bude take lazoplazo, ale prd, normalne som sa spotila 🙂 ale hlavne chcem ist este vyskusat s nou tlacit, lebo mam pocit, ze ked som minule tlacila, tak mi brusko troska kleslo, i ona hovorila, ze tak sa moze posunut dole, ale samej doma mi to tlacenie veru nejde...

alex
25. jan 2010

no so švagrinkou nám to trvalo dlhšie, kým sa nám podarili bábätká, ale vyšlo to tak super, že sme nakoniec všetky tri spolu s odstupom 2-3 mesiacov 🙂

hajdylca
25. jan 2010

alex ale perfektne Vam to vyslo, ako keby ste to mali dopredu naplanovane 🙂
ja ani v rodine, a ani ziadnu kamosku v sirokom okoli co babenko by mala... nuz budem musiet nejake na koniku najst 🙂 🙂

lenica81
25. jan 2010

idem ja do perinoch... prudko sa vyspat... 😀 dobru...

alex
25. jan 2010

leni dobrúúúú 🙂

alex
25. jan 2010

jéééj ešte ani polnoc nie je, a už mi naskočil 37tt 🙂

blumka
25. jan 2010

ja som tuuuuuuuuuu aby ste si nemysleli ze rodim, ked som nenastupila na nocnu, len sa mi nechce sediet pri pc velmi...idem uz aj spinkat, zajtra mame narocny den, okrem ineho ma caka monitor, som zvedava ci sa niekto vyjadri k terminu porodu ..potom vam dam vediet..papa bru nocku 😉

alex
25. jan 2010

blumi dobrú nocku aj tebe 🙂

ewelyne
25. jan 2010

alex, lenka, ked ste boli na antolskej na poradni, tak to mam proste prist rano a sadnut si pred hocijake dvere? ci sa objednat ??? dikesko..

ewelyne
25. jan 2010

lenka a to bola nejaka speci prednaska na antolskej? ako casto to robia? 😉

alex
25. jan 2010

ewe, ja som ešte nebola. Ale áno, tak to tam funguje, ráno prídeš a sadneš pred ambulanciu. Nezabudni moč zobrať so sebou.

ewelyne
25. jan 2010

jaaaaj taksom vas nestihla, isli ste haji vsetky? dobruuuu.idem vas docitat...

ewelyne
25. jan 2010

dikesko alex 😉 mam ist tento tyzden niekedy... len neviem, ci bude mat kto prist k malemu.... ak nie,
tak az buduci.... to je tak na h.... ked nemate poruke blizkych..... ☹

hajdylca
25. jan 2010

kam sme ?

kupujete si, alebo planujete kupit vankus na kojenie? respektive vyuzijem to pri kojeni? viem, ze teraz pocas tehu by to bolo super- pre mna naspanie, ale mne stacil i druhy paplon...
a ak ano, taky mensi, ci taky vacsi- dlhsi?

ewelyne
25. jan 2010

hajdy, ja som vyuzila... nieco take urcite vyuzijes, ked budes kojit, podpora... bud to hniezdo pre mimi al . koj vankus.. a potom v tom kojeneckom nam maly sedel 😉

hajdylca
25. jan 2010
ewelyne
25. jan 2010

hajdy, skor ten prvy, aby si mala aj za chrbatik, ale aj pod ruku dopredu 😉

hajdylca
25. jan 2010

mne sa tiez zdal praktickejsi 🙂 dakujemmmm 🙂

idem asi ja hajat, ak odlepim draheho od PC...
aj Ty by si mala ist, ci si spinkala cez den?

ewelyne
25. jan 2010

hajdy, nespala som cez den, ved maly je chorkos ☹
a teraz tiez nemozem zaspat.... chjooooooooo
idem si asi pozriet nejaky filmiq...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre