Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

vevoncek
26. jan 2010

ahojte tak konečne sa hlásim včera som bola na poradni všetko je o.k. ale stále mi nepovedala ako to so mnou vizerá ani aký je malý veľký takže neviem ale pýtala som sa na epidurálku a doktorka povedala že malý je taký šikovný že by som si ju ani nemusela dávať ale že ak si ju chcem pre istotu rezervovať tak že nie je problém. Tak aspoň to ma potešilo.no a budúci týždeň idem posledný krát do poradne(ak ma to skôr nechytí) a potom sa uvidí že čo a ako takže za možno za chvíľu aj rozdvojím 😀

a dnes som bola u doktorky, lebo tá choroba mi stále neprechádza tak mi nasadila antibiotiká a dúfam že malý ešte vydrží v brušku kým nevydzraviem, lebo normálne v noci nemôžem spávať čo mám strach že ma to chytí a ja nebudem vládať kôli chorobe tlačiť a ak keby sa mi podarilo porodiť tak mi ho určite nedajú aby odo mňa neochorel tak som teraz z toho v strese ale hádam tie antibiotiká rýchlo zaberú

inak ešte som vás ani nestihla prečítať včera sme boli vyberať fotky čo nám dajú spraviť a budúci týždeň by mali byž hotové tak keď budú hotové a ja nebudem ešte rodiť tak ich hodím do albumu a môžete si ich potom pozrieť

martinaj
26. jan 2010

inak nasa mala vcera ako sa kupala, tak si rozpravala a som ju zapocula ako hovori, ze maminka je popojuska a tanino je pjinc 😀

martinaj
26. jan 2010

tatino 😀

martinaj
26. jan 2010

no nejake jedlo so skoricou zjest alebo tak 😀 alebo skoricovy olej do eterickej lampy.... ale neviem, ci to niesu len keci.... 😖

jja
26. jan 2010

Aano?? tak to si idem spravit krupicu a na to veeeeela skorice 🙂

martinaj
26. jan 2010

dobru chut 😀

jja
26. jan 2010

Dievcence, neviem ci ste to tu uz mali ale nasla som vybornu vec...vsak posudte sami..http://www.contractionmaster.com/

lenica81
26. jan 2010

pekny den dievcata... ja som po poradni, vsetko je super, podla doktora, ja sa citim tiez fajn, takze ja este urcite nerodim... 😎

inak martula... 😵 vela zdravicka a sil... 😉

dokupila som si podlozky na postel... 😀

matka331
26. jan 2010

ahojtee .....tak ja sa hlasim som este 2 v1 😀 😀 tie kontrakcie na monitore ma vylakali ale som dohovorila barborke nech vydrzii do 4.2 ze sa nema kde ponahlat a asi ma posluchla je zlatuckaa.....martuuuu gratulujem k sycekovi ....prajem skoree zotavenie z porodu a vela mliecka .... 🙂 🙂 a samozrejme nech ste zdravuckyyy

vevoncek
26. jan 2010

aj ja prajem marti všetko len to naj veľa mliečka a žiadne komplikácie

vevoncek
26. jan 2010

jej matka aj ja by som chcela rodiť4.2.

garonka
26. jan 2010

jaj baby ja chcem 3.2 😅

matka331
26. jan 2010

baby tak musite dohovarat svojiim babetkaam ze kedyy maju sa patat na svet ..baby ja som celu noc malatvrde brucho ako kamen,,,,aj teraz mi tvrdne ale uz som zobrala magnezko alei myslim ze to vobec nepomaha na tvrdnutie bruska

garonka
26. jan 2010

matka i mne tvrdne bruško a hlavne keď sa postavím alebo dlhšie stojím a mne lekar povie, že mam viac ležať no hej a riť mam pomaly ako kufor 😠 😠 😠

i ja beriem magnezko a nejak nezabera ale my sme vo finale tak to tvrdnutie je vraj normalka no lepšie akoby sme boli v polke tehu a vtedy by tvrdlo

alex
26. jan 2010

Ahojky, jeeeeej mame dalsie babatko, super!
Maminke aj malickemu vela zdravicka! 🙂

supi
26. jan 2010

juchu tak sa to rozbieha 😀 martul velka gratulacia a vela mlieka 🙂
ja uz mam metlu tiez nachystanu a nic 😀 ja by som kludne isla hned, takze tu urcite budem este dlho tvrdnut
no nic bezim na poradnu...

matka331
26. jan 2010

garonka le vcera mi v nemonici povedali ze mi nema tak tvrdnut brusko...

garonka
26. jan 2010

mati tak ber magnezko a odychuj vylož nožky a relaxuj 😉

deda
26. jan 2010

ahojte,marti gratulujem k Lukáškovi,vela zdravíčka....matka aj mne asto tvrdne brucho aj v noci, aj cez den, je jedno či stojim, sedim alebo ležím, zajtra idem na poradnu do nemocky a na monitor tak som zvedava čo povedia a opytam sa ich na to tvrdnutie bruška.....

martinaj
26. jan 2010

baby tvrdnutie bruska je uz v nasom stadiu tehu uplne normalne 🙂

deda
26. jan 2010

Marti ja viem že je normalne že tvrdne bruško ale mne naozaj moc často a niekedy aj dost bolestivo až do krížou mi to vystreluje,a o lonových kostiach ani nehovorim ako boli, hlavne v noci ked sa pretačam na druhu stranu, čo je posledne noci dosť často, už toho moc nenaspim

katina2209
26. jan 2010

no ja zase dostavam nadranom krce do lytok uz by to mohlo prejst to je ina bolest ked tak pekne stiahne sval a ked nemam muza po ruke a rozmasirovat to cez to brucho je ina svanda 🙂

martinaj
26. jan 2010

deda aj ja mam take bolesti, ze poriadne nespim ale mala som to aj v 1.tehu a je to OK, ono lonove kosti sa roztahuju....
kati, tak krce nastastie mam zriedka 😀 a to masirovanie si viem predstavit 😀 mne staci, ked si vecer natieram nohy 😀 alebo obliekam pancuchy alebo ponozky, je to sranda 😀

mamamima
26. jan 2010

Ahojte maminky, zabludila som da vasej temy a vidim, ze finisujete, trosku som si zaspominala ako som sa pred rokom rovnako "trapila" a nevedela sa dockat konca 😅 drzim vam palce, nech to mate cim skor bezproblemovo za sebou a drzite si zdrave babatka...a verte, babske rady moc nepomahaju, ja som umyvala, upratovala jak blazniva ... no babatko vie samo kedy sa ma vypytat, kedy je jeho cas 😉 ale sexik vraj zabera 😎

katina2209
26. jan 2010

deda,marti ja som na tom podobne vsak som vcera muzovi hovorila,ze som zvedava ako budem rodit ked ani nohy neviem roztiahnut co ma tie lonove kosti tak bolia

ivkamuro
26. jan 2010

..ahojte babule...

pripájam sa k tým, čo tvrdne bruško!!! A nehovoriac o brutalnej žaludočnej kyseline... V noci tažko spím a veru, už aby malinká bola na svete! 🙂

Držím všetkým palce!!!!!! 😉

jja
26. jan 2010

tak dievcence, neostava nam nic ine iba sa presexovat k porodu 😀 😀 😀

lolka
26. jan 2010

tak uz mame dalsie babatko, super 😉 martu, gratulujem, prajem vela mliecka a nech ste coskoro domenko 🙂
kto bude dalsi ? 😕

andrea2603
26. jan 2010

ahojte.
martu, gratulujem 🙂 , veľa zdravia obom.

dievčatá, ja vám aj trocha "závidím", že vás niečo pobolieva a tvrdne brucho,aspoň máte pocit,že to za chvíľku príde. Ja sa mám čím dalej tým lepšie, ani len to brucho netvrdne, snáď ja pôjdem do pôrodnice až v marci 😖

lenica81
26. jan 2010

adi, napodobne... i ked vcera vecer, ked som si lahla, tak som myslela, ze ma klepne, co na mna dosli take bolesti ako prio kramoch... ale preslo to... 😔
a este mam pocit tazkych lytok... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre