Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
26. jan 2010

granado, siel 1.triedou? ak ee, tak jutre az 😵 ale neviem ,kuknem v schranke na listocek...nefunguje totiz dolu zvoncek a postarka to teda vsetko dava na oznamenku 😕

olifcek
26. jan 2010

suzi, smutne...chjo

sisiska
26. jan 2010

olif, diky za povzbudenie, snad to naozaj bude ok...ale aj tak som z toho dost vykolajena, lebo mi to zistili az dnes...asi sa este objednam k endokrinologovi...

olif, inak, pozerala som si fotky vasej malej, je rozkosna 🙂

granado
26. jan 2010

vôbec netušim ako išiel, len viem že išiel 🙂 a máme prírastok? ešte som vás neprečítala

maculik
26. jan 2010

olif, ewe diky, no ja som mala stastie, ze tych 16kg bolo do konca 600nedelia prec... Aj ked kludne mi mohli 2-3 ostat, no ale co uz..

granado hej, martula porodila dnes rano chlapceka 😵

garonka
26. jan 2010

ja idem zajtra na poradňu a mam tušaka že ma doki v nemocke necha, mam jednu hodnotu z pečeň.testov zvyšenu ah jaj 😒

lenica81
26. jan 2010

suzon, to je smutne... ☹ mojej mamine pre istotu zomrela dnes teta... nieco s pecenou... ale zas uz mala svoj vek...

takze nesetri sa... 😉

matka331
26. jan 2010

suzon tak drzim palceky aby to bolo dobreee---
baby pisete tu o sexe a ja mam dbes takuu chut ....myslite si ze ekby sme to len skusili neublizili by sme malickej??albo by sme neprivoalali porod???hmmky???

garonka
26. jan 2010

suzon tvojmu svokrovi veľa zdravíčka želam aby bolo všetko dobre

suzon78
26. jan 2010

leni, veď práve, že on ešte ani 60 nemá, tak o to ťažšie sa to nesie, trošičku to zanedbal aj on sám, lebo bol tuhý fajčiar a pred 2 rokmi, keď mu zobrali ľadvinu mu lekár zakázal fajčiť, vydržal pol roka a keď boli výsledky OK, tak sa znovu rozfajčil, stále som ho napomínala a nedal si povedať, svokra tiež fajčí aj manžel kedysi, ale som mu to zakázala, nechápem ,ako si niekto môže takto vedome ničiť zdravie...manžel už 10 rokov nefajčí, našťastie poslúchol a vydržal...

granado
26. jan 2010

hladala som si príspevok posledný od martule a mám rovnaké príznaky ako ona mala a manžel na nočnej no supiš. Ale mám ešte nachystanú huspeninu v chlade tak idem na ňu a zajtra mám ísť na výtery a CTG tak uvidím. Ozaj teraz ma napadlo že to si musím ísť aj povinnú generálku tela do vane spraviť a to sa mi už vonkoncom nechce ☹

olifcek
26. jan 2010

sisi neboj, vsetko bude oookk

a dakujeme 😵 Nové Kedy odoslané
matesl Re: Re:

suzon78
26. jan 2010

babky ďakujem, dúfam, že to nebude až také zlé..

alex
26. jan 2010

kočky, ja som dnes vstávala o 15:30, čo ja zase budem v noci robiť? O pol jedenástej som bola hore a potom som zase zaspala.

granado
26. jan 2010

no v noci budeš alex tu húhu robiť. 😀

suzon78
26. jan 2010

ozaj Garonka blíži sa ti strana 1000, vieš čo to znamená 😉

garonka
26. jan 2010

granado aj ja idem zajtra na CTG a vytery a nechce sa mi do sprchy a inač dvere už mame nove 😀 😀 😀 😀
ale na chrbatiku modrina no keby mi v pôrodke pichali epidural sa budu čudovať čo tam mam za modru machuľu 😀

zoska
26. jan 2010

caute 😉

som doma z kurzu... akurat sa preberalo sestonededelie, kojenie atd. takzeee zuci do nemocky nam vraveli ze len naj, naj, najblizsia rodina- mama, manzel dieta... a domov pocas 600nedelia tiez len najblizsi a len na chvilu...
ja to tak aj planujem...v porodke bude so mnou manzel ak sa podari nadstandard...a na navstevu len mama, segra a otec..... svokor by nemusel chodit...ale uvidime

suzon, to je mi luto ☹ dufam, ze sa mu v tatrach polepsi

garonka
26. jan 2010

suzon nie nie neviem to znamena že v tom čase budeme v pôrodke že jo? 😉

garonka
26. jan 2010

ja nechcem na navštevu nikoho len maminu a draheho a svokru pustím len na chvíľu aby som nepočuvala tie jej trapne rady spred 28 rokov kedy ona prvykrat rodila 😕

suzon78
26. jan 2010

zosi, pevne verím aj ja 😔

gari, dobre si pamätám, že si hovorila, že rodiť pôjdeš, keď bude strana 1000? Že? Tak pozor, pozor, aby sa takt nevyplnilo 😉

granado
26. jan 2010

garon ideme spolu na ctg, máme rovn.týždeň aj keď iný termín, blíži sa tisíca strana tak podme už rodiť, čo ty na to? No a dnes keď pojdeš do vane nezabudni mazať, mazať, mazať 😀 😀 😀 😀

alex
26. jan 2010

no čo sa návštev týka... my nebývame sami, ale so svokrovcami. A to je to najhoršie, lebo svokra a aj svokor sú fajčiari, svokra kašle ako tuberák, svokor tiež nie je úplne zdravý, umývanie rúk po záchode im nič nehovorí, no budú to galeje... A už vidím ten uvítací výbor, čo ma bude čakať, keď prídem z pôrodnice, svokrovci na čele so psom určite na balkóne budú kukať. Ja to tak neznášam.
My sme dosť veľká rodinka z mojej strany, ja mám ešte 4-roch súrodencov. Veľa sesterníc. Všetci sú na malého zvedavý, takže rátam s tým, že do nemocnice príde nával.

garonka
26. jan 2010

suzi joooooooooooo už pamätam no tak baby musia čmarať toho čo najmenej 😅

alex
26. jan 2010

suzon, to janileah sa chystala na 1000 strane rodiť 🙂

garonka
26. jan 2010

granado ja sa z teba šuľam od smiechu 😀 😀 😀 😀
už chceš rodiť? ja ešte nieeeeeeee ale môžme sa dohodnuť a pôjdeme obe jo?

granado
26. jan 2010

inak my máme zákaz návštev v pôrodnici a najskôr som nadávala ale pre zdravie bábetka je to lepšie. 4 dni sa dá . Slušný ludia pochopia že sa nepatrí tak skoro ísť na návštevu a zaostalejším to treba polopatisticky povedať že ich pozveš keď sa na to budeš cítiť 😉

granado
26. jan 2010

ok tak ja sa s tebou už dohadujem že poďme už 😠

garonka
26. jan 2010

granado no ešte zajtra na vytery a CTG pôjdeme hej? a potom sa dohodneme čo a ako ako pôrod privolať 😀 len sexík a škoricu nem 😎

lenica81
26. jan 2010

dievcata, nestihate porodit... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre