Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
29. jan 2010

adi len rozmyslam, ci malicku z toho dnes brusko kusok nezlosti...lebo som tu polievocku papala i vcera...tam je cibula tak narezana, nie v celku...a uz jej bolo bre, nepucila sa vobec...tak teraz tu cibulu vynecham a uvidim x;o)

andrea2603
29. jan 2010

dojčiaca mamička by mala vylúčiť zo stravovania kopu potravín, ale ja som to nejak netriedila, ale vždy s takými novými opatrne a v malom množstve. Niekedy som mala pocit, že to sa nesmie, hento sa nesmie, tak to zrovna pásť by som sa mohla ísť. 😉

olifcek
29. jan 2010

deda ale ved parada, uz mas vysoke ciiislo x;O)

baby, uz vsetky mate tak krasne cisla tt...

olifcek
29. jan 2010

adi jo, to je fakt...nic sa nesmie...ale odkial potom brat ziviny, ze jo? 😠

andrea2603
29. jan 2010

olif, správne. Dnes ju vynechaj, poprípade si takú polievku uvar tak o týždeň a uvidíš, či bude bruško zlostiť.

katina2209
29. jan 2010

olifcek neboj skusaj vsetko v malom mnozstve ti to neublizi a cibulu som davala v pohode do polievky a maly nemaval koliky 🙂

sisiska
29. jan 2010

ahojte, tehulky,

ja som dnes bola na monitore a mala bola nejaka prispata, doktor sa tvaril tak neurcito, vam vase babatka tiez musia na monitoroch stale budit?

olifcek
29. jan 2010

ako rychlo sa vlastne do mliecka distane co spapame?

olifcek
29. jan 2010

sisi moja bola na monitore vzdy prilis aktivna, hehe...kym zmerali co potrebovali to trvalo, lebo niekedy fakt potrebovali, aby sa chvilku nehybala, no...neslo to x;O)

zoska
29. jan 2010

matka to je fajn , ze je lepsie 😉 len ridne oddychuj...
ozaj co ten kocik? kupila uz svokra??

kati...ze postihnuty tulen 😀 to si zabila...ale ked si to vezmem, tiez sa tak niekedy citim

olifcek
29. jan 2010

sisi ale to ja som nemala velke babatka ako vy v brusku...

andrea2603
29. jan 2010

to presne neviem. Ale nové potraviny že treba jesť ráno, doobeda, aby bruško náhodou v noci netrápilo, tak asi to netrvá dlho, kým sa to dostane do mliečka.

katina2209
29. jan 2010

Zosi no hlavne ked sa neviem pohnut ani na jednu stranu a maly mi tlaci vajecnik ze mi ide prasknut tak to sa ani inak neda nazvat 🙂

zoska
29. jan 2010

no moja tiez bola aktivna na ctg...trepala so sebou ridne...baba co lezala vedla sa normalne smila na mne ako mi brucho nadhadzuje..ale aspon som tam nemusela dlho lezat...

olifcek
29. jan 2010

adi dakujem...

boze, dufam, ze budete mat cas chodit sem i po porode...lebo bez vasich rad to bude tazke..

andrea2603
29. jan 2010

deda, kríže ma dnes pobolievajú od rána a včera poobede ma tak rezalo v krčku 😒 . Tak si hovorím, aby som vôbec do februára vydržala, lebo mne 2 predošlé porody začali bolesťami krížov.

zoska
29. jan 2010

kati..no ja som pribrala sice len 10kg, ale citim sa tiež jak vorvaň...v noci sa odrážam od manžel, ked sa potrebujem otocit...chudáčik...ale uz si zvykol, niekedy sa ani nezobudi 😅 😀

lienka2
29. jan 2010

ahojte 🙂
ja mavam uz cely tyzden kazdy vecer take kramove bolesti 😖 par minut a potom to prejde.. ale dnes ich mam aj cez den.. brucho mi tvrdne kazdu chvilu.. to uz sa maly chysta von? zajtra idem do poradne, tak som zvedava velmi co doki povie..

sisiska
29. jan 2010

som z toho trochu nervozna, lebo doktor mi kazal sledovat pohyby a v utorok idem na monitor znovu pre istotu...mozno som sa mala rano najest alebo co, neviem...

andrea2603
29. jan 2010

lienka, taká krámové bolesti môžeš aj celý mesiac pred pôrodom a malý sa určite chystá von, len to môže byť až v deň termínu. Ja som také bolesti nikdy predtým nemala, mňa vždy tie kríže začali bolieť v deň pôrodu.

katina2209
29. jan 2010

zoska 😀 ja idem za chvilku pre marka do skoly dnes je to vysvedcko mala by som ho niecim prekvapit bude mat same jednotky tak sa tesime...
moj manzel sa obcas zobudi ked idem v noci na zachod ze ci uz a ja ze nech kludne spi no jemu uz tiez riadne pracuje podvedomie...

maculik
29. jan 2010

no, tak auticko je doma, idem teraz papat fazulu a citat.
adka, ze by sa to rozbiehalo? 🙂
ja mam uz tvrdnutie takmer stale, aj bolesti krizov a dost casto aj kontrakcie. No zatial sa to nerozbieha, a to zajtra zacinam 40tt...
Ach jo, ja uz chcem baaaaaaaabo malinkeeeeeeeee 😵

katina2209
29. jan 2010

A uz si bol zaplatit v nemocnici osoba pri porode tak mi to ukazoval 😉

sisiska
29. jan 2010

lienka, ja mavam tiez take bolesti, niekedy viac, inokedy menej, a brusko tiez tvrdne pri tom...

andrea2603
29. jan 2010

macu, zatiaľ si to nepripúšťam, lebo ešte mi nevypadla hlien.zátka a tá mi zároveň s tými bolesťami vypadla. A manželovi to tiež dnes nevyhovuje, lebo za chvíľu ide na poobednú a že už keď tam bude, tak by si rád tých 8hod. odrobil 😀 , tak nech ho nepreháňam.

lienka2
29. jan 2010

sisika, a hovorila si dokimu?

maculik
29. jan 2010

adka, tak malej dohovor, ze nech este tych 8h pocka, ze ocko nakazuje 😀
no mne hlienova asi tentokrat neodide, dr povedala, ze tam uz takmer nic nemam, tak nemam byt prekvapena, ak sa to len tak spusti.
A uz mate meno vybrane?

lienka2
29. jan 2010

maculik, to ako myslela tvoja doki ze tam uz takmer nic nemas? kedy ti odisla?

andrea2603
29. jan 2010

macu a kde ti zmizla ta zátka? či si si to nevšimla, že vypadla?
Ja chcem Líviu alebo Melániu, Lenka chce Nikoletku, manžel Andreu a Brankovi sa páči Barborka.

andrea2603
29. jan 2010

a srandička by bola, kebyže porodím chlapčeka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre