Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
2. feb 2010

gari, prines aj mneee 😵

katina2209
2. feb 2010

ja som sa akurat vratila z poradne od mamy mama robila parene buchty 🙂 na poradni celkom fajn cakala som iba tristvrte hodinu a tlak 140/80 moc negativny a krcok este drzi, mam sa objednat na ultrazvuk tiez sa doktorovi nepacilo preco mi spravili iba prietoky minule ,ze chce komplet ultrazvuk tak mam prist 9.2. a uz aj utekam s malym na plavanie zatial pa 🙂

lienka2
2. feb 2010

na mna teda tehu unava dosla.. isla som si lahnut na pol hodinku a vstala som po dvoch hodinkach 😅 som zvedava co budem v noci robit 😠

zucana
2. feb 2010

cafte baby tak my sme celkom dobre opat v noci spinkali....
teraz sme boli od pol druhej hore a teraz sme zahajali tak idem trochu poriadit nech neni bordel....
mala mi zas pri prebalovani vsetko okakala....a taku supu dala....inak som skusila dat puder pre zmenu lebo ten krem je strasne husty a zanechava jej tam stopy....dufam,ze sa moze...
inak hajdy petus gratulujem..ja uz chcem vidiet foto babatiek...v januarovkach maju pekne ze babatka a vzdy foto...a ze koho to babatko je...my si take nedame?
inak od kedy babatka uz dobre vidia?
jani a neboj za chvilku to pride 😉 mam tusaka 😅

olifcek
2. feb 2010

zuci, jo, moze. mne vraveli, nech pouzivam sudocrem, tiez husty, ze puder az keby mala mokvance, nech jej zadocek zbytocne nevysusuem

zucana
2. feb 2010

no praveze tam ma take mokvanceky sa mi zda lebo ta jej kaka je taka vodova....tak skusim...vo stvrtok idem k lekarke tak popytam... 😉

zucana
2. feb 2010

baby mozem udenu slaninku?taku nemastnu taliansku...speck?

olifcek
2. feb 2010

ja udene nepapam 😉

lenica81
2. feb 2010

lienka, mna chytila tiez, ale na 3 hodky... joj, ale dobre mi to padlo... a teraz som hladna, ale davam susene jabka a idem si spravit polievku, nemozem furt iba sladke... 😅

zucana
2. feb 2010

olif a co papas?lebo ja uz neviem....a to kojim len 2 tyzdne....

lenica81
2. feb 2010

zuci, olif, tak to sa mame na co tesit, ako vidim... 😖 musim este teda dalej studovat, ze co budem moct... 🙄

olifcek
2. feb 2010

zuci nemam to moc pestre...zemiaky, ryzu, masko, rybky, vajicka na tvrdo, krupicku, puding, celozrnny chlieb, sunku, joguty, tvaroh, hrozienka, keksik milu, bounty, kinder

zucana
2. feb 2010

😉 olif no tak podobne...az na tie sladkosti...
inak davam nove foto ako teraz spinka...

olifcek
2. feb 2010

jo a este soju papam x;O)

olifcek
2. feb 2010

hehe, vzdava sa? x;o)

i ja by som moju zlatunku odfotila, ale nechcem s bleskom a je tam teraz uz tma...x;O) lezi na boku a rucky ma tak pekne pri tvaricke...x;O)

olifcek
2. feb 2010

zuci a jo, beriem nadalej centrum materna s DHL zlozenim x;O)

olifcek
2. feb 2010

chi, boli sme s olivkou dnes vonku 45minut x;o))

lenica81
2. feb 2010

zuci, jo, vzdava sa... 😀

olif a malej sa pacilo na cerstvom vzduchu... si ju aj otuzovala pri okne predtym...

zucana
2. feb 2010

aj ja uz sa tesim ked pojdeme vonku...
a opytam sa aj ja pediatricky ci mam brat vitaminy...tebe kto odporucil?

janielah
2. feb 2010

ahojte, ja som si veru nepospala...ja sa stale ucim... 🙄

zuzik a fakt mas na mna tusaka? na kedy ?

teuska
2. feb 2010

ahojte babenky 😅
No tak ja som malinko na dne ☹ Dnes som uplne zbytocne sla do nemocnice,a mam to asi 25km, lebo akurat v utorok neordinuju na rizikovom, , co mi ale vobec sestricka nepovedala a vraj to musela vediet, urobili mi akurat ctg. Vraj je to o.k. A potom som sla k mojmu lekarovi, ale ordinoval tam iny a ten mi povedal, ze aj ked je maly otoceny stale KP, tak mozem rodit spontanne. Vraj ma len 3140g a ten moj ma strasil ovela vacsim babom, ale teraz komu verit. Sa velmi bojim toho spontanneho porodu, ked je maly takto otoceny, aby som mu neublizila. Co ked nebudem vladat tlacit? A vraj CS musi schvalit primar a mam z toho vsetkeho zly pocit. Aj som si poplakala, ked som prisla domov, lebo sa citim strasne unavena zo vsetkeho a hlavne z toho, ze stale neviem na com som. Tak ak ani zajtra nic nevybavim asi ma porazi. A zistil mi malo zeleza, takze aj tam moze byt pricina mojej neskutocnej unavy 😖

olifcek
2. feb 2010

zuci odporucil? este ked som tehu bola, tak som si vybrala take, co je bre brat aj ako dojcacia, kedze moc toho teraz nesmieme...

leni no jo, ale malinko...ale keby si videla jak ju s maminou stale zababusime...ani ju nie je vidiet...len nech dycha vzdusik...

olifcek
2. feb 2010

teus nizke zelezo ma skoro kazda tehula a aj potom, pocas 600nedelia, to nic...

ale to, ako Ti je kvoli pristupu lekarov a porodu... 😔

martinaj
2. feb 2010

hello 😎

alex
2. feb 2010

hello 😀

alex
2. feb 2010

zuci inak tu máš prehľad o už narodených bábätkách:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

vevoncek
2. feb 2010

ahojte tak už som tu aj ja aj so mvás stihla už dočítať

a gratulujem čerstvým maminkám a prajem veľa zdravia a dobré detičky a spokojné maminky

ja som doobeda upratovala a potom som bola psa venčiť a dnes ma celý deň bolí brucho ako cez krámy a až kríže a konečník že by sa to už blížilo ale najhoršie je to keď sedím alebo som pokrčená ako keby som tlačila na malého a on potom tlačí mne na niečo a to spôsobuje túto bolesť ja som si už myslela ráno že dnes ma to chytí a pôjdem rodiť ale vizerá že zatiaľ nič

inak tie čo študujete obdivujem, lebo ja by som sa teraz vôbec učiť nemohla demencia robí svoje minule som sestričke zahlásila že vážim 39 kg no chápete? 😀

alex
2. feb 2010

možno tam nie sú úplne všetky, záleží aj od infošiek, ktoré mám, ale aspoň zhruba... 😉

vevoncek
2. feb 2010

inak čo tak pozerám tak celkom dobrú váhu majú narodené bábätká sú také akurát ja som zvedavá aký bude maj malý, lebo mne doktorka nepovedala odhad a asi mi už ani nepovie

martinaj
2. feb 2010

sranda, ze nikto neprenasal zatial..... iba nedockava 1 den 😉
dufam, ze nebudem jedina co bude urcite tyzden prenasat 🙄 ja chcem ist rodit !!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre