Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
16. apr 2010

mňa porazí dala som maleho na balkon nech spi a prídu si smetiari tak trepali s tymi bedňami až som do spalne na druhom konci bytu počula 😠
no ešteže slonik spi 😝

garonka
16. apr 2010

cukruš držkam silno prstíky aby si mala obrovske bruško a v ňom najkrajší poklad 😉

cukruska1920
16. apr 2010

dakujem vsetkym... ohlasim sa aj nabuduce ked budem moct lebo mam pokazeny notebook tak na net idem ked sa k nemu dostanem...tak sa majte zatial...stale na vas myslim 😵

zoska
16. apr 2010

cukrus uff, chuda- nabuduce pojdes do nemocky z rodit, suhlas? 😉
drzkaj sa, aj my myslime na teba a ked budes moct tak sa ukaz zase 🙂

zucana
16. apr 2010

baby ja cas pak docitam...ale moja uz papka skoro kazde 4 hodiny...aj cez den...
aolif ano veru maminka je uz prec
ideme sa fotit na pas...som zvedava jak mi ju odfotia ale musim jej prezliect tu skaredu teplackovu od tej skaredej dvojice co som tu uz spominala 😀

zoska
16. apr 2010

dačo nové 🙂

zoska
16. apr 2010

dostali dme od segry bobynko, na ktorom je nápis: "sorry dámy, moj ocko je zadaný" 😀

zuci, jasne, preclec malu, nech je kočica 🙂

lucia411
16. apr 2010

ahoj cukruska...cakas babo presne babo na moje narodeniny 😉 drzim palceky, nech vsetko ide ako ma, a 4 je stastne cislo 🙂

lienka2
16. apr 2010

mate niektora monitor dychu nanny? ci vam niekedy spustil plany poplach.. lebo my sme dnes v noci poplach mali, ale neviem ci plany.. kedze som najprv zacala triast postielkou az potom som zasvietila svetlo a vtedy uz bol maly hore.. v zivote som sa tak nezklakla 😖

lucia411
16. apr 2010

2x som napisala babo 😀

garonka
16. apr 2010

de ste všetky? hajate? my hajame ale ja sa dnes zazračne nudím 😅 😅 😅

garonka
16. apr 2010

zosi aka je Nelka už veľka prekrasny ma kukuč 😵 😵 😵 😵

lenica81
16. apr 2010

my mame angel care a pipa, iba ked ho zabudnem vypnut a vyberiem maleho... 🙄 som sikovnica...

inak garo , tymi pudingami si ma tak naspikovala pocas tehu, ze aj teraz casto robim a uz aj mm je zavisly... 😉

zoska
16. apr 2010

gari vdaka, odkazem malej 🙂 akurat krmim

lienka- ja nemam nanny, ale aj my sme raz mali poplach...v tomobdobi ked mala cez den dva razy stratila dych, co jej mliecko vybehlo, tak v noci nam pustil alarm, tiez neviem ci plany ppoplach alebo ozajstny, ale mala bola o.k,

olifcek
16. apr 2010

gari ne kolacikyyy, ale kokos v coko, take kocky, 1mcx1cm 🙂

cukru videla sooom, vzdy ked sem pises,kukam Tvoj album, ci cosi new nenaaajdem 😵

garonka
16. apr 2010

leni to fakt? ja som včera rano varila 😅 😅 😅 mandľovy a karamelovy mňam tak to potom zato priberame a ja so svojim kufrom ledva vojdem do oblečka 😅

a chutia mi aj krupice ale nie vždy sa mi podarí urobiť taku normalnu, naposledy taka riedka bola až ma prehnalo tak pudingy su naj naj naj 😵 😵 😵

zoska
16. apr 2010

olif ten kokos v coko milujem mnaam

garonka
16. apr 2010

olif mňam mňam a ja som minuly mesiac jedla fajne maslove sušienky že vyrobene v Škotsku ale drahe ako diabol 3 €
no tak som si povedala že oki raz za mesiac si ich so slonikom doprajeme take maslove mňamky 😝

olifcek
16. apr 2010

gari ne kolacikyyy, ale kokos v coko, take kocky, 1mcx1cm 🙂

cukru videla sooom, vzdy ked sem pises,kukam Tvoj album, ci cosi new nenaaajdem 😵

zuciii, kde to bodynko kupila? boze, mala je peknuckaaa

lienka my mame, ale ked sme pouzivali, plany poplach nebol..

zosi i ja veru, mlask

garonka
16. apr 2010

jaj olif ja už viem viem čo to vlastne papaš mňam i ja chcem ale akurat tlačím do seba tiramisu 😅

zoska
16. apr 2010

olif..to asi na mna bola ta otazka o bodynku,ze?
kupila to v nejakom obchodiku maom na sidlisku, ale uz som videla aj podobne v predajni Drobček

olifcek
16. apr 2010

zosi jo, plepaac...i ja chcem take bodynkooo 😵

garonka
16. apr 2010

olif zosi pisala že v predajni Drobček to maju šak i my mame v KE totu predajňu by som tam zabehla kuknuť lebo i ja chcem take bodynkooooooooooo 😅 😅 😅

zoska
16. apr 2010

v tom drobceku maju biele a namiesto sorry, je tam napisane prepacte a su tam este nejake obrazky
taketo zlte tam nevidela

zoska
16. apr 2010

🙂

olifcek
16. apr 2010

gari ale ked ja sa tam nedostanem ☹ budem Ta otravovat? abo kupim cez net? 😉

zosiii, diiikeees

olifcek
16. apr 2010

zoska uuuzas 😉 aku velkost maaaa na sebe malicka?

inak, moja malicka ma vlatne len 2.5 mes. hech....tak uz som pokojna, na to nie je taka prtavaaa 😵 😵

garonka
16. apr 2010

olif tak sorry je krajšie jak prepačte nie? no šak kuknem tu v Drobčeku čo tam majuuuuuuuu jo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre