Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

kakatka1
10. aug 2009

Ahojte! Ja uz zarezavam v praci, ale vobec sa neviem rozhybat. 😠 Domka bolo o mooooooc lip. Tak pekny den!

olifcek
10. aug 2009

jo veru, ani mne sa nejde rozbehnut, tak velmi by som spala....aaaa...normalne uvazuem, ze sa necham aspon na tyzden vypisat...ved toto ma dorazi...brrr

vevoncek
10. aug 2009

olif ale ja mám gmail, tak potom neviem prečo mi to nešlo

dnes je aké divné počasie ja som si zobrala okuliare do roboty, lebo svietilo slnko a teraz je zamračené

olifcek
10. aug 2009

vevon skusis znova? cosi menili, tak mozno budem musiet poslat link znova, hm? 😉

blumka
10. aug 2009

ahojteeeeeeee....my sme dnes vyspinkani az moc...terezka nas nechala do osmej 😀 som zvedava ako bude spat cez obed, asi to bude boj 😀 😀

zoska
10. aug 2009

ahojte,
mne dnes rano volala sestricka od dr. ze mi menia poradnu a ze mam prist uz tento stvrtok a nie az buduci.... som bola prekvapena, ze co je to za cislo, skoro som to nezdvihla 😕
ale vyhovuje mi to viac, lebo takto sa s nou porozpravam o tom NT, keby bola poradna az bud. tzyden, tak by som sla na NT bez jej vedomia....

blumi, tak to je super ze do osmej... teraz ju musis nejak znicit aby sla aj poobede 😀 trochu mi to pripomina moju neter na dovolenke- vecer zaspala v kociku v meste, rano vstavala neskoro, a cez den sme ju zabavali v mori, na pieskovisku... a spala vzdy, ale aj my sme boli unavení 😀

zucana
10. aug 2009

dobre ranko tak uz mi odisli....som plakala a muz ich viezol nakoniec a vravi mi z auta zlaticko ale neplac za mnou ved ja sa vratim idem iba ich oviest....no velmi vtipny opat raz... ☹
my by sme mali odchadzat zajtra na dovcu ... tak uvidime ako bude....sa mi snivalo ze sme sa skoro utopili... 😕
blumi a ked ta tu citam tak sa mi strasne vybavi ta hrdinka z tej knihy akoze iba v zmysle ze terezka a NY 😎
zosi tak to je supis takto aspon stihas to NT a vevoncek ja som na tom s videnim baba rovnako....

ivka79
10. aug 2009

Ahojte, takže aj ja už budem februárovka 🙂 termín 25.2.2010. Môžem sa k vám pridať? 😉

mmaarrttiinnaa
10. aug 2009

vitaj ivka jasne ze sa mozes pridat len si uprav nastavenia 🙂

alex
10. aug 2009

Ahojte, tak som bola dnes na poradni, sme ok, presne 12tt, tak ako mi to tu na koníku píše, NT 1mm, takže super. Tak sa strašne teším 😵

zusika
autor
10. aug 2009

ahojte tehulky...
skor ako vas letecky precitam vas chce pozdravit...aky ste mali vikend??

zucana
10. aug 2009

alex gratuluje 😉
zusika zdravim aj ja uz som cakala kedy napises 🙂
marti no tak budes mat aj ty prazdiny bez dcerky?

zusika
autor
10. aug 2009

aaale....este som sa k vam nedostala... 🙂
aky ste mali vikend?
ja sa musim pochvalit uspesnymi nakupmi.... v piatok som si kupila 3x tehu nohavice.... spolu za cca 40€ ...
tmanomodre rifle, blede rifle - ktore mi mami skratila na capri (lebo capri som uz nevedela zohnat) a este jedny take cierne nohavice - ze do prace.... + vcera este jedno take cerveno tricko.... 🙂
v BA a v TT je obchod 4mama ... maju 70% zlavy!!! ze uplne super... hned ma tam zasobili brozurkami a letakmi + som dostala aj zakaznicku kartu na zlavy od 10% - 3% na rozny tovar

a v piatok a sobotu som bola na festivale v Cerveniku... zabava, hudba a tak.... bolo dobre, ale
ale poviem vam, ze v sobotu som sa prvy krat strasne bala o babo....teda aby mu nikto neublizil....lebo na tom koncerte bol jeden taky strasne opity chlap ze stale rozhadzoval rukami a nemal smer, len chodil hore dole a bol divny....a mangel ma tak strasne ochranoval ked bol ten blbec blizko nas...drzal mi ruku cez brucho a bolo to take pekny.... dokonca do mna vrazil ten chlap zozadu do chrbta ze ma skoro odhodilo...naco sme musel prejst na opacny koniec hladiska..... a mm sa tvaril, ze ho asi zabije....

vevoncek
10. aug 2009

ja vís budem môcť prečítať asi až večer, lebo musím ísť von do terénu tak sa zatiaľ majte

zusika
autor
10. aug 2009

jeeeej, kocky a este nieco vam musim povedat...mali sme cez vikend uz taku meninovu party..no a dostala som knihu o matke a dietati...ale hlavne: nocnu koselu pre tehulky so zupanom....kosielka je cyklamenova a tyrkisovou a zupan je opacne farebne ladeny... je to cele take funny vesele.... obe maju obrazok: ze bocian, ktory nesie dievcatko, druhy nesie chlapca a treti ma dvojicky.... a su tam aj take strasne schovane otvory na kojenie ....vyzera to ako bocne vrecna na nohaviciach 😀 uplne rozkosne a mile....budem funny mamina... milujem blaznive obrazkove pyzama 😀
no ale uz sa nejdem chvalit.... teraz sa chvalte a prehanajte vy....

zucana
10. aug 2009

zusi no ja sa nemam cim chvalit lebosom smutna odisla mi sestricka dnes...ale mam aj ja nove veci...bohuzial nie za 40eur ale za viac...ale uz sa mi na to rodinka poskladala k meninam... 😉
a este som objavila obchod vola sa PRENATAL http://www.prenatal.it/
tiez mali zlavy 80% cize sede rifle mam za 14 eur a mam aj karticku, dali mi knizku, robia sedenia a mam zlavy a zbieram body 😀

zusika
autor
10. aug 2009

zuci, ale ved sestru este uvidis... viem, ze malo....ale je to len par km...nie je to cez cely svet... 😉
inak ze su tie tehu gate strasne pohodlne? ja si neviem vynachvalit..... normalne ked si chcem kupit na seba nieco, musim vyskusat veeela kusov a veela obchodov, ale teraz..ktore so, obliekla, tie sedeli..a dokonca ma zostihluju na mojich problemovych partiach - stehna a zadok.... a na brusku je to, akoby som mala teplaky... ze paraaada 😀

zoska
10. aug 2009

caute,
ja sa idem teda tiez pochvalit... 19.9. ideme na svadbu a cez vikend som objavila super saty, kde sa zmesti aj brusko a ani ho nebude asi vidiet 😉 su pokolena, striborne s bordovymi a ciernymi machulkami a zavazuju sa okolo krku... neskor ked sa mi bude dat tak hodim foto.... mam z nich radost, nie su moc nobl, takze ich hadam aj vynosim inde, ale su elegantne.... a super je ze mam aj strieborne sandalky este od svadby, co som mala obute k popolnocnym...tak sa vytesujem a stali 30 eur 🙂

blumka
10. aug 2009

zusika, ja mam tiez pocit, ze s tehu vecami som vobec nemala probelm pri vybere velkosti...asi sme vsetky tehu rovnake 😀 ...a ja uz tiez nosim tehu veci..teda hlavne nohavice..uz ma vsetky moje zacali tlacit ...
terezka sa teraz tvari ze akoze akeee spanie? 😀 😀 no uvidime, snad ju zlomim aspon na hodinku

zucana
10. aug 2009

blumi normalne si viem tu sinterku predstavit 😀
zusika ved hej ...ved uz mam letenku pre maminu a segra pride zaciatkom novembra...a ja sa nechystam na slovensko lebo ja sa bojim teraz cestovat...
zoska supis 😉
inak supis fakt tie gate a ked si tu gumu stiahneme mozne to potom nosit aj normalne a v zime aspon neprechladneme na krize 😀

blumka
10. aug 2009

mna o dve hodinky caka cesta do KE 😝 ale ideme bez Terezky, takze keby naaahodou mi bolo zle, zastavime...a zajtra zasa naspat na Oravu...kedy vymyslia teleport? 😅
zuci, no ona je taky sinter...a akosi sa nam rozkecala, rano sa posadi v postielke a krici, mama stavaj, najkrajsia je ked, roztiahne rucky a povie mama pod a objime ma 😵

zucana
10. aug 2009

juj blumi uz po tom tuzim aj ja 🙂

blumka
10. aug 2009

zuci, no ked budes mat take ukecane decko ako mam ja tak sa mas veruze na co tesit 😀 ...mimochodom uz spiiiiii 😵

olifcek
10. aug 2009

zusika wow, uzasne, takto vystihnut obchodik, wow, wow, wow..my tu mame babetkovo.sk ale su drahi x;o(

wow, nadherny darcek si dostala, asi som sa nechala inspirovat 😉

zucana juuuj, zavidim ten obchodiiiiiik...ia ja chcem takeeee

blum my tu nemame nejake tehu obchody so zlavami? x;O)

zoska gratulujem i Tebe k satickam x;O)

nebyt jednej uzasnej baby, ktora mi o par dni urobi radost nadhernymi sandalkami, pripadala by som si uboho, pri vasich skvelych nakupoch...hech...

blum nezaspi terezka pri nejakej rozpravke? x;O) preco idete do KE a potom zase spat? wow...co ste zabudli? hehe x;O) alebo nebodaj predavate bytik a musite sa vratit ukazat ho zaujemcom? lebo ak ano, tak sa dnes stretneme, hehe

zuci ja som dne sna nete citala, ze v druhom trimestri je dobre cestovat, hech...tak neviem, co na tom bolo pravdy....x;o)

ja mam take dvoje tehu gate, ze gumu z nich nevytiahnem, hech...x;O)

zusika
autor
10. aug 2009

teraz uplne mimo..... zachytili ste hot news?? Dnes približne o 08.30 h v Bani Handlová v ťažobnom úseku Hornonitrianskych uhoľných baní Prievidza došlo pravdepodobne k výbuchu horľavých plynov. Mimoriadna udalosť sa stala pri hasení požiaru starej banskej štôlne, kde zasahovali dve čaty banských záchranárov. Spojenie zatiaľ nemôžu nadviazať s 18 baníkmi.

olifcek
10. aug 2009

zusi ee, necitala som to este veru

blumka
10. aug 2009

olif, zajtra idem na NT, tak kvoli tomu sa vraciam do KE...a este aj sa rozlucit so svagrovcami, vracaju sa do USA...
a o obchodoch ti ja vela nepoviem, ja som v KE len rok a poznam tak akurat to babetkovo ale aj tak som tam v zivote nic nekupila, lebo vsetko pre Terezku mam z USA

lienka2
10. aug 2009

ahojte 🙂 niektora ste tu davali link na hodnoty NT, nechce sa mi hladat 😅 neviete niekto ake hodnoty su ok? resp. ake vysli vam..

zoska
10. aug 2009

olif aj ja som citala, ze pokial chcete dovolenkovat alebo cestovat pocas tehu tak 2.trimester je najlepsi...
takze vy dnes idete kuknut bytik? drzim palce 😉
inak baby ja mam strasnu chut na zykysanku uz 2.den, asi si idem skocit do obchodu po acidko 🙂

teda o tych banikoch- to je strasne, idem si pustit ta3

blumka
10. aug 2009

lienka do 2,5 su ok
zoska, ja kazdy den pijem acidko...mnam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre