Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
19. júl 2010

@blumka ak pockas dve hodiny, pozriem sa doma, co vsetko mam a s cim som bola spokojna, hmm?

blumka
19. júl 2010

@maminnka oki 😉

zusika
autor
19. júl 2010

ahojte!
ako sa mate? dovolenkujete?
ja ma pre vas prekvapkooooo!! - cakame babatko 🙂 - som v 7tt+2 a krasne nam uz bije srdiecko
Som stastna, hoci stale tomu nejako neverim. Drzte silno palceky!
cmuky!

lienka2
19. júl 2010

@zusika to je krasne 😵 velmi velmi drzim palceky 😵 az mam zimomriavky co som si to precitala.. drzte sa 😵

laxity
19. júl 2010

@zusika gratuľujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂

laxity
19. júl 2010

to sú zimomriavky po celom tele 😀

laxity
19. júl 2010

@zusika akurát dnes som si čítala tvoj úvodný príspevok....takže verím, že to všetko dobre dopadne 😉

selyma
19. júl 2010

@zusika blahozelaaaaam, a velmi prevelmi sa vytesujem, nech ti to zbehne rychlo a nech uz bambucha mas v rukach. Ty budes super maminka

selyma
19. júl 2010

Ahoj babeny. Tak sme boli rano na tu krv. Btala z ruky. Ale co biedacik, Klaudika nemala tam nijaku zilku, tak jej pychla len cisto ihlu a zacala hladat, ci natrafi. A podarilo sa nakoniec. Fuuuj, to musel byt pre Klaudiku sok. Takto sa jej sparat v malilinkej rucicke. Ale sestricka ju pochvalila, lebo pekne sedela, nemykala sa, drzala rucku a placka. Ten pohlad na mna. Tak mi jej prislo luto. Sedela mi na rukach a pozerala cez tie slzy do oci. Moja laska. A ked jej vytiahla ihlu, bolo po placi. Zlatunka. Zmakli sme to. Teraz uz najblizsie nas nic necaka, nijaka ihla. Este zajtra mam volat ohladom vysledkov mocu. Dufam, ze bude Ok.

zoska
19. júl 2010

@zusika 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
krásna správa 😉
hned mám lepší deň, držím ti veľmi palce a urcite sa príd pochválit po kazdej poradni minimalne 🙂

zusika
autor
19. júl 2010

@zoska - minimalne...

dakujem vam! 😉 uz teraz viem, ze to bude take opatrne tehu ale verim ze az do stastneho konca... malo by to byt zaciatkom marca, a ak sa poponahla...mozno aj februar...hoci o rok neskor... 😉

Drzte sa aj vy a vase babatka! nech krasne rastu!

garonka
19. júl 2010

kuk tak si vas neskôr prečítam 🙂
@zusika zo srdiečka blahoželám a nech si ta najkrajšia a najšťastnejšia maminka na svete 😵

zucana
19. júl 2010

@zusika to je uzasne moooooooc sa tesim a strasne drzkam palcey cakam na spravicky 😵

blumka
19. júl 2010

@zusika to je uzasne...veeeeeeeeeeeelmi veeeeeeeeeeeelmi drzim palce...davaj na vas oboch pozor...ja verim, ze tentokrat sa budes tesit zo zdraveho babatka. 😵

zusika
autor
19. júl 2010

maculik
19. júl 2010

jeeeej som len tak narychlo nakukla, @zusika drzim palce aj ja, nech je vsetko v poriadku, ved doktori hadam daju na teba pozor (ak si dobre pamatam, tak ti vtedy nieco aj zistili, ze?) a vela oddychuj, rozmaznavaj sa, aby sme buduci rok mohli byt medzi prvymi, komu ukazes svoje drobciatko 😵

maculik
19. júl 2010

inak, Petik od 12 buva, prvykrat sa zobudil az o pol2, dala som prso a spi dalej. Ja som sa najedla, trosku upratala a kedze nechcem buchotat, pozeram Zufalky, inak by som este viac upratovala, ale nechcem ho zobudit, takze to vlastne kvoli nemu 😀

blumka
19. júl 2010

Juli zjedla mrkvu...primiesala som jej tam trosinku mliecka, tak jej celkom chutilo..uz ked ma videla s miskou, tak sa zacala tak smiat...asi od radosti ze konecne aj ona ide jest ako clovek 😀 a dopila mlieckom 😉 ale dala som jej o 30 ml menej ako zvycajne a asi jej staci lebo sa nehlasi

zoska
19. júl 2010

@maculik 😀
neli sa tiez zobudila, dala som prso a spi dalej, ale s prsom v pusa, na mne na vankusi... kazdy pokus o prelozenie pripadne vymenu prs z cumel zlyhal, tak som zakliesnena na gauci a vypisujem recepty, ktore si pamatam 😅

blumka
19. júl 2010

a terezkina hlaska..jedla hovadzinu a sa jej pytam, ze vies od koho mame take masko? ze ne..tak ja vravim od kravicky a ona..to kravicka varila, ne ty? 😀 😀 😀

maculik
19. júl 2010

kocky, ktorym vam drobci zaspavaju cez obed na prse (ak take su), ako budete riesit papanie? Date im mrkvicku a este dopit alebo ako? A ked uz budu bez obedneho mliecka, tak ako naucit spat? Boze, ja uz neviem, ako som to riesila pri Adelke, ale tam to bolo jednoduchsie, lebo od 9mes bola v jasliach, tak tam sa naucila spat bezomna.

zoska
19. júl 2010

@blumka 😀 😀 😀 😀

zoska
19. júl 2010

@maculik mne nezaspava na prse iba dospava...ale daj papat prikrm a potom este nakoj a bude spinkat, nie?

laxity
19. júl 2010

@blumka 😀

laxity
19. júl 2010

ja som malú práve uspinkala, tiež v podstate na prse, ale prebrala sa, tak sme ležkali....samozrejme na manželskej 😀 a hladkala som ju a pekne zaspinkala, tak sa idem rýchlo okúpať a hlavne umyť vlasy 🙂

laxity
19. júl 2010

@blumka a koľko si jej urobila tej mrkvičky? 😕

blumka
19. júl 2010

mne napr juli spava od jedenastej, dvanastej, do druhej tretej, ale mrkvu som jej dala az teraz ked sa zobudila o druhej...predtym papala o desiatej, tak by nebola este hladna...a tiez by som to asi tak robila, ze dala papat a potom dokojit

blumka
19. júl 2010

@laxity 50g..ale vcera z nej jedla 4 lyzicky, dnes dojedla zvysok a dnes som jej tam dala trosku mliecka mozno 5 ml

zucana
19. júl 2010

@maculik aj ja tak upratujem 😀
mne mala papa rano 7-8 potom o 11.00 trochu mlieka a zaspi a tiez az ked sa zobudi resp.13.30 dam dneska dynu a 120 ml zjedla...neni to moc?mlieko nechcela
a viete ako mi vypila trosku vody?normalne z pohara....ako dospelak
a o tyzden mozem zacat davat poobede ovocie?alebo kedy?

blumka
19. júl 2010

@zucana fajne papkoska 😉 neni moc..neboj, ona keby nechcela tak nepapa...a sa nemusis bat ze zbytocne bude priberat alebo tak, kebyze tak jedla cokoladu to je ine, ale zeleninky sa neboj 😉
uz si davala masko? najprv zaved masko a podla mna viac druhov zeleniny, nech si viki zvykne ze proste v ten denny cas sa jedava uz zelenina...ja by som tak mesiac od prvej zeleniny dala ovocie...hore dole par dni jasne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre