Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
28. júl 2010

@maminnka jojo my 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dorotka2
28. júl 2010

@maminnka ani ja nedavam, az od 6 mesiacov, od 18.8

maminnka
28. júl 2010

tak fajn, aj ja este vydrzim, aj ked nasa Nataly nie je cisto kojena.

dorotka2
28. júl 2010

inak kamoska ma o pat tyzdnov mensieho chlapceka a dcera jej nechcela prikrmy a ze jej povedala doktorka, nech maleho zacne skor prikrmovat, ze ked sa zacne v 6 mesiaci, deti lepsie znasaju prikrmy, no ja asi pockam do ukonceneho 6. Aj svokra hovorila, ze v 81 sa prikmy davali uz v 4 mesiaci a zacinalo sa polievockami 🙂

jja
28. júl 2010

@maminnka ani ja zatial nedavam...ale asi od 1.8 zacnem..este pouvazujem ci vydrzat tych 9 dni....a zacat a presne v 6 mes. 🙂

laxity
28. júl 2010

ja by som už najradšej začala teraz...keď vidím Natálku ako papá so mnou očami 😀

lenica81
28. júl 2010

@laxity moj mi do ruk bucha... minule do kelimku s jogurtom... 😀

maminnka
28. júl 2010

@laxity hehe, aj u nas je to tak 🙂

jja
28. júl 2010

@laxity to aj u nas...dokonca si rucky k nam natahuje aby sme jej dali....minule jej svokra dala suchu korku z chleba aby si hryzkala a takto dopadla....

teuska
28. júl 2010

Caute babulky.

Som tu dlho nebola, lebo sme boli na prazdninach u nasich......... Nemam sancu vsetko precitat, nejake novinky?
Dnes sme boli na poradni a kazala doktorka zacat s prikrmami, lebo maly pribral iba 300g za mesiac.

laxity
28. júl 2010

@teuska myslím, že veľmi nové tu nemáme nič...@zucana zavítala opäť na Slovensko pozrieť 😀 , @olifcek robí zbierku pre svojho brata, ktorý mal nehodu a je na tom s rodinou zle 😔 ale inak Olivka sa má super, niektoré babule tu začali s príkrmami, Bratislavčanky máme zajtra stretko 🙂 a inak všetci pomaly rastieme

fúha to je asi málo...ja vôbec neviem ako by sa malo priberať 😕 ale príkrmy budú Petríkovi určite chutiť 😉

laxity
28. júl 2010

@jja šikulka 😀 , ja som minule skúšala a bála som sa či mi neodkusne z tej kôrky 😕

teuska
28. júl 2010

@laxity dakujem ti za novinky 😀 aj ja chcem byt Bratislavcanka a mat s vami stretko 😉
maly vazi 7300g a meria vraj 70cm a pred mesiacom namerala sestricka 72cm, asi sa scvrkol 😅 Neviem ci je to malo, ale nevyzera nejaky chuducky a je celkom spokojny, este som chcela s tymi prikrmami pockat.
Rozmyslam zacat s mrkvickou alebo zemiakom. Len to uvarim vo vode a rozpucim?

teuska
28. júl 2010

@jja no ja sa tej korky tiez bojim, az sa nezacne drhnut s nou, ale mala je sikulka, baby su proste sikovnejsie 😅

laxity
28. júl 2010

@teuska uvaríš vo vode prevarenej, alebo v parnom hrnci a potom rozmixuješ 🙂 baby tiež všetky začínali mrkvičkou myslím...teda okrem @olifcek 😀

teuska
28. júl 2010

@laxity len neviem ako budem mixovat tu jednu mrkvu 😕 da sa to?

laxity
28. júl 2010

@teuska baby ti napíšu ja netuším 😕

lienka2
28. júl 2010

@teuska da 😀 je to pre mixer trocha problem, ale da sa 🙂

teuska
28. júl 2010

a mam mu ju davat aspon 3 dni po sebe? mozem aj dlhsie a potom zmenim napr. zemiak? asi musim niekde kuknut na internete, nevies nejaku stranku o prikrmoch?

lenica81
28. júl 2010

@teuska sak moj Vilko ma cca o kilko menej, a doc, ze ak chcem mozem pomaly zacat... sak tvoj je veliky... ale pravda, my sme pribrali skoro kilo ale za 10 tyzdnov... 😅

lenica81
28. júl 2010

@teuska mozes aj vidlickou rozpucit... 😕 prikrmy najdes napr. aj tu...

http://www.kojeni.net/prikrmy.php

inak, skus blumke napisat IP tvoj mail, rozosielala nam scan z mama a ja... 😉

teuska
28. júl 2010

@lenica81 ani mne sa nezda, ze by bol nejaky maly 😕 ale neva, pomaly asi zacnem, len sa bojim, ze potom nebude chciet mliecko a budem ho mat malo

lienka2
28. júl 2010

@teuska tri dni po sebe, potom skusis zemiak samostatne alebo pridas do mrkvy.. ja riedim vodou v ktorej to varim a dobre je pridat aj trocha mlieka.. aspon u nas to pomohlo.. a Blumka rozposielala mail o prikrmoch, tak jej skus napisat nech aj tee posle 🙂

lienka2
28. júl 2010

@lienka2 a mliecko bude chciet, moj zjedol zo zaciatku par lyziciek, teraz uz viac ale stale este za tym pyta mlieko..

lienka2
28. júl 2010

@teuska vidis sebe odpovedam.. to tebe malo byt.. 🙂

cukruska1920
28. júl 2010

Ahojte....tak som doma z poradne... neviem dokopy nic lebo ma nepozeral takze neviem...ale dufam ze sa neotvaram 😨 o tri tyzdne idem na velky UTZ a v 32tt nastup na matersku...boooze ale to leti pomoooc

😅

teuska
28. júl 2010

@lienka2 dakujem ti pekne za rady aj za tu adresu, len je toho vela, ale musim si najst cas a precitat to

teuska
28. júl 2010

@lienka2 ja som pochopila 😀

@cukruska1920 gratulujem a naozaj to leti, ani sa nenazdas a budes mat maly uzlicek radosti pri sebe, este si uzivaj pokojneho nocneho spanku a vela oddychuj

moj maly sa stale otoca na brusko a potom sa hneva, mam ho otacat spat na chrbatik, alebo ho necham potrapit 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre