Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jja
3. sep 2010

@rivatha JA SA NEHNEVAM NA TEBA 🙂 vsak aj mala viki z italy je sikulka...aj ine babenka 🙂 len mi to tak prislo...ale uz je ok. prave vstala moja princezna a popapala asi 10 lyziciek zeleninky s maskom. tak som rada. a ide na prechadzku so starsou prineznou a ja si idem nachystat cosi na varenie na zajtra, lebo budeme mat brigadu na stavbe.
prajem vam pekny den. vecer mozno zas trosku nakuknem,,,

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
3. sep 2010

cafte baby mna vcera vecer tak bolela hlava az som si vecer musela dat paracetamol...vika v noci samoska parkrat hore na mlieko cucnutie dnes sme boli u tej konzultantky co sme k nej chodili sa spytat kam plavat a mimo to ze akoze mala by mala od 6.mesiacov spat celu noc a ze jej nemam davat v noci jest a ani cez den tolko mlieka akoze cau cau jak mozem povedat pojej malej reptacke ze nedam ti mlieko a musis spat celu nos 😀 😅
inak som zistila ze my nemame pyzamko ziadne tak som jej dala 9-12 mesiacov a trochu sa v tom topila 😀 tak svokra hned ze ide kupit....
inak pekny den a @jja to je zivot ked stara princezna moze malu povozit co? ja som vraj moju segru raz z kocika vykotila ale to som mala 7 rokov 😀
a nebojte vsetky dietky nieco dokazu a su nase silkulky ved my sme na 4roch uz mesiac a ziadne stvornozkovanie este ....

maminnka
3. sep 2010

@jja pasi sa mi, ako malej hovoris "buchtoška", ja tu nasu volam rovnako 😀 😀 , aj ked to teda nema u nas zaidny fyzikalny zaklad (ma 7 kg) ale proste mi to na nu sedi

lienka2
3. sep 2010

ahojte 🙂
no ked citam co dokaze @rivatha malicky, tak tiez mam pocit, ze ten nas maly je lenivec.. ale tak ma este kopec casu, len som zvedava co nam potom koncom mesiaca povedia na rehabilitacii, ked este nebude sediet ani lozit.. zatial sa iba kyve dopredu-dozadu a plazi sa, otaca sa jedna radost.. teraz uz len cakam kedy mu konecne vylezie zubok, v noci s takym krikom vstal ze urcite zobudil cely blok 😅

jja
3. sep 2010

@zucana to ano, zuci, aspon v tom je to dobre ze mi pomoze ked potrebujem cosi porobit, ze ju postrazi, povozi...cez leto moc nepomohla lebo bola doma posledny tyzden, inac stale kdesi behala..babky, tabory, sustredeni a tak...a pocas skoly ma kopec kruzkov a zaujmov tak aspon cez vikendy pomoze....
ja som tiez brata vykotila z kocika 🙂
aj ja idem dnes kupit pyzamko, lebo su nam vsetky dlhe overaly male. a to idem kupit 86 aby sme mali apson na dva mesiace, lbeo vsak pred letom som kupila 74 a teraz ju tam nenapracem 🙂
Zuci, mne moja mamina stale huci, ze to uz musi prespat celu noc, naco jej davam mlieko v noci a tak....trosku ma stve ze to moja mamina tak ale nenecham predsa kajku plakat v noci kvoli tomu ze mas uz spat...blbost... 😠

jja
3. sep 2010

@maminnka no tak my mame o kusok vacsi viac...(10,5 ). 🙂

olifcek
3. sep 2010

@jja i ja som citala a tesila sa s babami, ked ich bababtka robili pokroky....ale mmoja oliv zo dna na den sa zacala pretacat vsemozne a uz asi dva, ci tri? dni nadherne lozi, plazi sa a aj vzad vie, dokonca sem tam uz skusa na 4 sa dat 😵 😵 prekvapila ako baby vraveli, ze urobiii 😵 😵
@zucana i ja som segru vykotila 😀

my tiez papame stale vela mliecka, ci den, ci noc, prikrmy tiez....nemienim spomalit 😉

maminnka
3. sep 2010

@jja prespat celu noc ze musi?! ale kdeze... moj syn prespal celu noc az v 2,5 roku.

blumka
3. sep 2010

mne dnes juli zjedla 250g brokolice s mrkvou 😕 a to som akoze urobila na dva dni ze ak nahodou, ale som jej to davala s malou dusickou, lebo Tete brokolicu plula a ja ju tiez nemusim...a keby ste ju poculi ako si hmkala pri tom, normalne ze dobrota 😀 😵

a vazi 9 kg 😀 😅

blumka
3. sep 2010

keby sa to tak dalo povedat a spis celu noc, kto by to nepovedal, ze? 😀 mne to niekedy tak pripada ze akoze nam to robi radost v noci vstavat a davat babatkam jest 😅

garonka
3. sep 2010

kuk

mňa dnes šľahne o zem, doma som sama , Tobi od rana vymyšľa, havo sa pyta furt vonku a aby mi nebolo malo tak kurier doniesol autosedačku ale debil debilsky bol taky sprosty, že ja som si musela urobiť ľadovu kavu na ukľudnenie 😠

@blumka aj vy toho veľa pojete? 😀 my dnes sme spraskali 240g cukety so zemiakom a mrkvou 😅 tie deti maju take mini žaludky ale pojedia toho dosť 😅

garonka
3. sep 2010

@jja netrap sa ani my nelozíme, nič nič ale zo začiatku to vyzeralo, že začne štvornožkovať tak smiešne dvihal riťulu hore ale teraz len sa tak posuva 😅

blumka
3. sep 2010

@garonka juli poje tak okolo 150 -180 g dnes jej asi extra chutilo 😉

garonka
3. sep 2010

@blumka a my bežne tak od 200 jaj to neje veľa?

blumka
3. sep 2010

@garonka nie je..ked chce nech papa...ja juli davam tolko kolkko pyta..dnes som jej dala klasika co davam vzdy tych 160 zjedla a otvorila pusu a divala sa na mna..potom zacala kricat tak som rychlo sla este nalozit zvysok a to dopapala, poslednu lyzicku uz viac menej nasilu, takze stacilo 😉

jja
3. sep 2010

🙂 🙂 fiiiha....tak to pekne papate...my ani v tom niesme ukazkovi 🙂 ak ma dobry den tak tych 40...ale zvycajne do tych 10 lyziciek 😝

zucana
3. sep 2010

tak mne vika zje max 180 gramov ale dnes na obed iba 100 ale moznoze lebo ma sytejsie?? 😅 a uz treti krat kakala uz ma nebvi furt chodit hore a prebalovat 🙄

olifcek
3. sep 2010

@zucana vezmi plienky dolu 😀

jaja32
3. sep 2010

@garonka @blumka juj ako pekne papkate...u nas bolo raz 150g, dnes 140g a vcera napr. 40g ale ovocie 150. Nejako nam nechuti. Dnes zjedla malo ovocia. Nevadi, ved nehladuje. Ani mliecka dnes vela nespapkala. Teraz bojuje s kobercom. Ideme radsej von.

raa2
3. sep 2010

ahojte dievcata, ja som tu par dni nebola, nejako mi cas nevysiel, stale nieco bolo, asi vas ani nestihnem docitat...matko sa zacina pomalicky plazit 🙂 vcera som mu kupila uz zimnu bundicku, tak pripajam obrazok 🙂

lolka
3. sep 2010

baby, idem dat Vikim druhy den ovocie - slivky, kolko kej mam dat? vcera jej chutila. a mozem dat aj jablcko ci je lepsi po jednom zacinat? dik

lolka
3. sep 2010

vam teda pekn papaju drobci.....my sme dns zjedli 20 ml cukina+mrkva 😅
@raa2 pekna bundicka, kde si kupovala ?

raa2
3. sep 2010

@lolka kupila soom v HMku v auparku. ja by som pridala v pohode jablcko...

zucana
3. sep 2010

@lolka 3 dni odskusaj ako u zeleninky 😉

lenica81
3. sep 2010

vy mate ale papkacov... Vilko da tak 100 ml, ale na 2x... nejako naraz mi viac nezje, ale ked to dopapavame, tak otvara vrucnejsie papulku a kuka potom, ci uz vsetko... takze kvoli tomu zatial viac nevarim... ale maso stale po kuskoch, k zeleninke nechcel velmi, tak som skusila k ovociu, a daco spraskal... 😅 asi bude mat rad netradicne kombinacie... a stale vela mliecka... 😉

aj ja musim okukat nejaku zimnu bundu... 😔

garonka
3. sep 2010

no papame ako by zadara bolo ale na začiatku to bolo desne nechcel jesť ani za svet a teraz? by sa zblazniť za tym išiel 😅

garonka
3. sep 2010

@raa2 aj ja som včera v H&M nakupila renty plesla som sa 60 € lebo ma ruky svrbeli ale tu zimnu bundičku nemali a aka je krasna 😵

ja som kupila toto

ešte toto bolo ale už sa mi nechcelo cvaknuť 😅

blumka
3. sep 2010

ahojte..tak sme spat zo skolky...
tete vraj je velmi mudra a sikovna, ze im tam vyspievala cely repertoar pesniciek a ona vie toho teda dost, ale ze plakala pred spanim. ucitelka mi povedala ze ci ju nechcem bravat domov pred spanim. velmi sa mi nechce, lebo skolka je dost daleko, kym vychystam seba aj juli aj ju, kym tam zajdeme a kym sa vratim naspat, to mozem ist znova do skolky...
Akoze tete je ok, aj sa hrala pekne ked som dosla, som ju pozorovala chvilocku, vraj si pytala duplu na obed a na olovratn ze zjedla 2 chlebiky, len to spanie..
no ale tak ucitelky su tam od toho aby to zvladli nie?
co by ste robili vy?

raa2
3. sep 2010

@garonka ja ked som ju videla hned som ju musela a potrebovala kupit, stala 25, kupila som taku vacsiu na 12-18 mesiacov, tak hadam bude fajn. ty si to co je na obrazku kupila? lebo nejako sa z toho neviem vysomarit. je to velmi pekne..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre