Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
13. sep 2010

@lenica81 vy z prechadzky a my na prechadzku...dnes je krasne, juli sa prave zobudila tak sa ideme napapkat, vychystat a hajde von 😉

zoska
13. sep 2010

cafte baby 🙂
víkend ubehol, bolo fajnovo, chcem dat aj nejake video, ale kamera akosi strajkuje 😒
v sobotu sme boli v Sahach na tej sutazi, vratili sme sa az vecer, mala bola super 🙂
vcera mal svokor narodky, takze sme boli u neho, celkom sa dalo 😅

aj my sa chystame n prechadzku, pekne je aj tu 🙂
inak v noci s mala budila kazdu hodinu presne ☹
bud. tyzden mame poradnu, snad nam dr. nieco poradi 😕 😅
@olifcek prajem pekne stretko, dufam ze budu aj fotkos
a myslela som dnes aj na @zucana ako sa má dobre na Sardínii 😉

lenica81
13. sep 2010

@zoska to s tym vstavanim ti nezavidim... 😔

inak baby, prikrm brokoli s ryzou... mozem zamrazit... ci nie... nejako mu nechutilo a nechcem to vysmarit... 😕

cukruska1920
13. sep 2010

Ahojte...tak dnes som mala poradnu...vsetko je ok... o 10 dni idem na krv ale neviem koli comu a ze potom sa uz budeme vydat kazdy tyzden 😅 doky mi povedal ze aby som vydrzala este 3 tyzdne a keby sa spusti porod ze uz by to nevadilo 😎

blumka
13. sep 2010

@cukruska1920 super 😉 tak sa drzte, uz sa ti to krati 😉

cukruska1920
13. sep 2010

@blumka no sa zacinam trosku bat... maly bude asi velky tak mam bobky uz teraz

blumka
13. sep 2010

@cukruska1920 neboj sa zbytocne dopredu 😉 utz dost skresluje 😉

jja
13. sep 2010

ahojte baby, uz sme spat zo stretka, bolo supeeeeeeeeeeeer 🙂 dufam ze aj ostatne baby to potvrdia. su aj nejake foto, neskor dohodime 🙂

cukruska1920
13. sep 2010

@blumka no ved uvidim ale pcham od zaciatku do seba magne B6 a ze z toho su velke deti

lenica81
13. sep 2010

@cukruska1920 taaaaaaaaaaaaak drz... 😉 a neboj, dako bude... 😅 pozri kolko nas tu je... 😀

cukruska1920
13. sep 2010

@lenica81 este nerodim....ale dam vediet 😀

lenica81
13. sep 2010

Vilko furt len prska... uz aj pocas jedenia aj dojcenia... teda po chvili, ked uz sa zjavne nudi... 😠 dnes som bola obrokolicovana... a aj dlazka...

lenica81
13. sep 2010

@cukruska1920 myslela som, ze nech sa ta este Simon drzi ako kliest... 😅

cukruska1920
13. sep 2010

@lenica81 no to hej...aspon tie 3 tyzdne....booze aby som este neprenasala 😅

lienka2
13. sep 2010

@cukruska1920 aj ja som brala magne b6 a velke dieta som teda nemala.. 🙂

lienka2
13. sep 2010

@lenica81 to poznam.. u nas to ide najlepsie ked mame mrkvu 😀

cukruska1920
13. sep 2010

@lienka2 hej? tak fajn.... sa plasim lebo pred tyzdnom mi rodila kamoska a mala mala 3800g a 51cm 😨

lienka2
13. sep 2010

@cukruska1920 zalezi aj od tvojej a manzelovej stavby tela.. mne doki po porode povedal, ze maly je taky akurat na mna.. tak sa neboj, hlavne aby bol zdravy 🙂 a zvladnes to ako kazda z nas..

ideme vonku, dnes uz tretikrat 🙂

lenica81
13. sep 2010

@cukruska1920 to bolo aj u mna... tie miery... ale ze je taky velky som sa dozvedela to rano, ako sa narodil... som bola blahova, posledny mesiac mi nechceli povedat, aky cca je... 😖 tak prekvaaaaaaaaaaaapko... 😨

lenica81
13. sep 2010

to vsetky pozerate bez servitky... 😕 😀

sympatak ten tvoj kamos, @blumka... 😎

svetlankat
13. sep 2010

baby ja viem ze je este priskoro, ale pozerali ste uz nocniky, alebo mate nejake?

svetlankat
13. sep 2010

@cukruska1920 neboj, mne dr tiez vravela, ze Miska bude velka a nakonie 3220g mala

blumka
13. sep 2010

@lenica81 ze? 😀 jeho zena je vlastne moja kamoska od zakladky, a on je spoluziak mojho brata 😀 to ked ideme na oravu na chatu tak s nimi 😉 a ten chlapik v kroji co im nukal cucoriedkovicu tak to je tiez kamos...to je dalsej kamaratky zo zs muz a tiez on je spoluziak mojho brata 😀 😀 a tam kde pili tu cucoriedkovicu a hrali na fujare to tam sme boli na chate naposledy, co som aj fotky pridavala 😉
a toho Mariana co bude varit tiez poznam teda jeho len z videnia ale jeho zenu poznam ale ona nem moja spoluziacka 😀

mmaarrttiinnaa
13. sep 2010

@cukruska1920 nechcem plasit ja som brala magne a malicky mal rovne 4 kila a 52 cm

@svetlankat my uz nocnik mame aj donho kakame kazdy den uz cca 3 tyzdne

svetlankat
13. sep 2010

@mmaarrttiinnaa a aky mate? ja sa rozhodujem aky kupit tak preto sa pytam

mmaarrttiinnaa
13. sep 2010

@svetlankat taky a idem ho odfotit a hodim foto o chvilku to bude

svetlankat
13. sep 2010

@mmaarrttiinnaa aj ja som brala magne b6 aj zelezo, fraxiparin a duphaston a Miska nebola velka. to je fakt individualne. A neda sa spoliehat na usg, nie je vzdy presny. U mna nebol. Kamoske zase naopak vraveli ze maly bude maly ze okolo 2,5 kg a mal 3600 g

svetlankat
13. sep 2010
mmaarrttiinnaa
13. sep 2010

@svetlankat na fotkach sa pracuje
k tej vahe ja netvrdim ze od magnezia bol Matthyasko velky on sa narodil aj po termine a mne v den porodu robili usg a povedali mi ze babo take standardne tak 3000-3500 g a mal 4000 tak len tolko k usg

svetlankat
13. sep 2010

@mmaarrttiinnaa ok stale cakam 🙂 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre