Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
23. sep 2010

von ideme okolo obeda az, okolo 13tej

lienka2
23. sep 2010

ahojte 🙂
posledne dni velmi nestiham, uzivame si babie leto a chodime vonku aj 3x denne 🙂 ked sme doma, tak len beham za malym.. lozi po celom byte, hracky ho uz vooobec nezaujimaju 😀 zato vsetko co nesmie tak to az velmi 😀
@alex, na rehabilitaciu sme chodili aj my, a tiez mi usi aj srdce trhalo, ked mi maly pri cviceni plakal.. no viem, ze to bolo nie od bolesti, ale preto ze som ho znehybnila a on si nemohol robit co chcel.. takze nebolelo, len mu to bolo neprijemne.. treba iba vydrzat a stale si pri tom kriku opakovat, ze je to pre jeho dobro 🙂 my uz cvicit teraz nastastie nemusime, no o dva mesiace ideme zase na kontrolu..
a vitam nove mamicky 🙂
pomaly sa ideme chystat von, na rannu prechadzku.. aspon sa vyhnem uspavaniu.. 😅

olifcek
23. sep 2010

@alex ja bych necvicila, skus plavanie x;o)

lienka2
23. sep 2010

@olifcek ja davam dlhy a kebyze je velmi teplo tak mu vyhrniem.. teraz pojdeme body s dlhym a tenka bundicka.. lebo v tieni je chladno.. ale na obed uz len tricko s dlhym 🙂

olifcek
23. sep 2010

@lienka2 uz ani ja tu tolko niesom, uz to nie je mozne moc...preto bych sa radsej osobne stretavala, nech sme v kontakte x;o) aspon KE teda

lienka2
23. sep 2010

@olifcek vsimla som si 🙂 myslim ze ked sa trocha pokazi pocasie tak tu budeme mozno viac.. deti budu doma spinkat a bude viac casu .. snad 😀

blumka
23. sep 2010

@olifcek ja uz kratky rukav na vonku nedavam, je sice teplo, slnko svieti ale podla mna to je zradne slnko, zubate 😉 a v tieni je chladno...teraz je najlepsie obdobie nachytat chorobu 😉

ja dnes do meste ne..ale uz som rozmyslala ze ked mi tete chodi do skolky ze mam vacsiu volnost tak sa mozme na niektory den dohodnut 😉 len tento tyzden uz nie..buduci moze byt? len o tretej musim byt spat 😉

blumka
23. sep 2010

@olifcek preco si ty tak zaryto proti cviceniu? 😉 cisto zvedava otazka

olifcek
23. sep 2010

@blumka super, baby, @svetlankat @garonka @lienka2 takze stretko bud. tyzden? hoc i na jazero dojdem, verd i tam je krasne x;o)

niesom uplne proti cviceniu...ale vojtovku neuznavam, pokial to nie je nevyhnutne, len tak, preventivne ju neuznavam...radsej plavat paq, ci bobath, co je cvicenie formou zabavy 😵

laxity
23. sep 2010

@hajdylca super vyskúšam mne teraz mm kúpil Latte Macchiato a Espresso Macchiato nabudúce skúsim to druhé čo si poslala 🙂

a Vigantol nedávam...doktorka povedala, že nie 😕

@palculienkastellka zo Senca to kúsok odo mňa, ja som z Modry 😉

@garonka aj ja by som si dala vínko, si mohla prísť ku mne na balkónik by sme posedeli a pokecali 🙂

@loginka skoré uzdravenie prajem 😉

laxity
23. sep 2010

a ahojte samozrejme 😀

laxity
23. sep 2010

@alex ale krásne miery máte...lenivejší ale vidím, že papať mu chutí 🙂 ...neboj on sa rozhýbe 🙂

laxity
23. sep 2010

@loginka šikovné máš veľmi detičky 😵 a chcem sa spýtať ako to zvládaš s dvomi? Ja len zo zaujímavosti...keď chce spinkať napríklad Dominik chce aj Laura? Obdivujem maminky 🙂

@olifcek ja sa chystám do mesta kde sa stretneme? 😀 😀 😀

laxity
23. sep 2010

@svetlankat skús v lekárni 🙂 , ja som ich kúpila v BIO potravinách 😕

olifcek
23. sep 2010

@laxity joj s Tebou bych rada stretko dala veruuuuuuuuuuu a aj Natalku bych rada uz videla nazivo

laxity
23. sep 2010

a inak včera klasika u nás Naty zase zaspala o 17.00 ale som si povedala, že takto to nemôže byť, tak som ju pomaly o siedmej zobudila, potom síce taká nijaká ale nevadí a potom zaspinkala krásne o 20.30 a zobudila sa mi o 3.00 a potom o 6.15 a už sme hore...tak to mi to vyhovuje viac 😀

a ja rozmýšľam nad tým, že na desiatu budem dávať ovocie a potom či už keď prídeme z plávania alebo aj iné dni budem dávať obed a potom ďalší tretí príkrm neskôr a medzi tým chrumky bo jej šmakujúúúúú 😀

laxity
23. sep 2010

@olifcek ja o Oliv ani nehovorím 😵 😵 😵

garonka
23. sep 2010

bre rankooo

@olifcek ja sa rada stretnem lebo aj darček vyzdvihnem a skoro som na neho zabudla 😅

garonka
23. sep 2010

@laxity vidíš a nemohla som? a sama som vypila 4dcl vínka nemala som s kym 😅

garonka
23. sep 2010

baby už davate aj bezvaječne cestovinky? ja dam dnes Tobimu ale čo sa k nim hodi? tekvica vraj ee tak čo?

olifcek
23. sep 2010

@garonka jeemine, ja i zabudla 😵

svetlankat
23. sep 2010

@olifcek super moze byt

olifcek
23. sep 2010

@garonka ja som dala s cestovinkami mrkvicku a cuketu, myslim x;o)))

inak my papame rano ovocie, obed zeleninka poobede-vecer ovocie x;o)

garonka
23. sep 2010

@alex alebo keby ti odporučili cvičenie na fit lopte je to v podstate v rami hry, na lopte si babo posilňuje chrbatik
my už na neurologiu nechodíme ale doktorka vravela ak mam fitloptu môžem na nej s Tobim cvičiť lebo mal zo začiatku svalovy tonus neviem či som dobre napisala.

olifcek
23. sep 2010

@garonka jeeeeeeej, nova foto? jaka peknaaa

garonka
23. sep 2010

@olifcek no šak i ja 😀 lebo mm poznačil do kalendara že ma meniny 😀

olifcek
23. sep 2010

@garonka 😅

garonka
23. sep 2010

@olifcek aj my tak papame len doobeda mliečko, obed zeleninky a poobede ovocie a malo mu a na noc kaša tu si doslova pyta 🙂

garonka
23. sep 2010

@svetlankat ja som chrumky tu po košicoch hľadala a ešte zajdem do toho bio obchodu ak budu mať Ti kupiť?

garonka
23. sep 2010

@olifcek nova foto daki, ja furt menim profilovku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre