Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lucia411
15. okt 2010

cafte baby....erika vitaj....daj malej radsej nutrilon, alebo ine UM 😉 docitala som 😀 my sme dnes mali strasne uplakany den...doobedu spinkala v kociku vyse hodiny a poobede uz nic..len 15 min...neviem co to ale ja som k.o..este sme mali navstevu tak som varila s malou na rukach...ani najest som sa nemohla poriadne chuda moje len ku mne chcela....zajtra tu u nas hlasia sneh prosim pekne....brrrrr......takze vikendik bude domasediaci... 😝

erika0802
15. okt 2010

@lucia411 no ten som jej davala ale ona mi ho vypluva tak bohuzial .....jej davam normalne...🙂

olifcek
15. okt 2010

@erika0802 nedavas jej ale snad papat korenene veci???

zoska
15. okt 2010

@erika0802 oki, neviem coby som robila keby mi mala nechela mlieko ... neviem ci je nejaka hrozba alergie v neskorsom veku, alebo preco az od roka sa moze, len to isto povedz doktorke, ze uz davas kravske mlieko
inak snad je to v pohode ked nema problemy ziadne z neho, ja ale niesom odbornik

olifcek
15. okt 2010

a my sa stale hraaaame, hehe..vcera sla haji az okolo 23.30..a to som uz polhodku bola s nou po tme x;oD

olifcek
15. okt 2010

@erika0802 ja bych urcite pediatricke neutajila mlieko...je to lekarka, mozno staci, keby si malej davala mensiu davku mlieka na ale nezmenene mnozstvo vody...

dieta inak nema dovod vypluvat...ved ono toho este vela nejedlo...ci???

erika0802
15. okt 2010

@olifcek nie. ja nesolim vobec doma a nasi si solia sami..takze nie nie.....
@zoska nema ziadne praveze sa jej upravila aj stolica a vobec nema zapchy..pred tym z toho umeleho mala stale sme museli kakat rektalkou takze teraz kadzy den krasne sama....bez problemov...

zoska
15. okt 2010

baby, ved som aj zabudla napisat, ze ideme n Myjavu cez víkend, ideme na hroby, mama mm je odtial, takze je tam aj pochovana plus babicka a ostatní, a kedze mm ide cez dušicky na služobku 🙄 tak ideme teraz, a celkom mi to vyhovuje lebo je pekne 🙂

takze see you v nedelu 😀
krasny vikend prajem
a teraz uz idem spinkat 😀 u mna relativny pojem, teda u Nelky 😅

olifcek
15. okt 2010

kupili sme olivke od fisher price totoooo

olifcek
15. okt 2010

chceme i toto x;o)

olifcek
15. okt 2010

@erika0802 no nediv, ze z kravskeho kaka kazdy den...to moze az prehanat...

okrem soli ale i ine koreniny som mala na mysli...peper, paprika a pod.

@zoska bruuuu nockuuuu a stastnu cestu a prijemny pobyt...az na ten cintorin, no

erika0802
15. okt 2010

@olifcek no pila viac mmliek lebo jej dobre nerobili...takze ja som jej to nezatajila...lebo som tam od vtedy ako ho pije este nebola ....tak preto to nevie a idem tam v utorok k lekarke tak sa jej popytam co a ako...

erika0802
15. okt 2010

@olifcek ja malej varim osobitne....a ked davam tak troska vegetky ale to iba trosicka bez glutamanu sodneho...
no ju teda neprehana...kaka normalne nie ako pred tym ze sa nemohla vykakat..

olifcek
15. okt 2010

http://www.topky.sk/cl/10/817479/Mladika-zrejme...

bojiiiiim, Olivka tiez v KE nemocnici mala transfuziu krvi a to 11.01.2010....keby cosi, uz by sa to bolo ukazalo, ze? komplet rozbor mala naposledy pred operaciou, ktora bola 30.06.2010... 😢

olifcek
15. okt 2010

@erika0802 jemine, korenie ale nedavaj vobec...hm? my nedavame korenie, ani sladkosti...

erika0802
15. okt 2010

@olifcek ja davam iba troska a to malokedy....takze skoro vobec...a sladkosti nedavam vobec...

olifcek
15. okt 2010

@erika0802 aku zeleninku ux malej davas?

erika0802
15. okt 2010

@olifcek mrkvicku ,zemiaciky ,mala uz raz aj karfiol a brokolicku ale to iba troska...

lucia411
15. okt 2010

erika vyskusaj jej davat lyzickou nejake UM....ja som kojila do 6 mes teraz davam Nutrilon..mala sa mi chytila hned..mozno sme mali stastie

olifcek
15. okt 2010

@erika0802 😉 tekvicku, cuketku, patizon, kludne pridaj....aaaa cestovinky, bezvajecne x;o) i ryzu 😉

lucia411
15. okt 2010

olifcek aj my mame tie kocky!!!!

matesl
15. okt 2010

baby dakujem vam za podporu, idem si lahnut, skor sa mi aj tak neoplatilo, rano malewho strcim mm a ja spim dalej 😅 😅 😅 dufam

so stolickou nieco vymyslim, asi navonam, alebo co

a malemu som vecer dobre odsala, tak snad bude lepsia noc aj ked uz sa mu to tam zbiera, ale uz to bude 3 dni co berie lieky, snad sa to uz zlomi

a moj syn asi nikdy dopredu chodit nebude, este sa neplazil ani nelozi, ale uz sa zo 4 dava na nohy, robi siesteho tybetana, ci ktory to je...proste ritu hore vypuci a nic viac 😀 😀 😀 a smiesny je ked mi to robi nahy po kupani 😀

dobru nocku vam vsetkym

erika0802
15. okt 2010

@olifcek no tak tekvicku som este ani ja v zivote nejedla a ani patizon no..tak pytala si sa na zeleninku tak som ryzu a cestoviny nepisala ale vajecny zltok moze raz do tyzdna takze aj vajecne cestoviny moze to som sa informovala...
@lucia411 no tak uz jej to nejdem menit....ked sa jej nic z toho nerobi..tak uz nejdem ...

matesl
15. okt 2010

@zoska jeej aj my sme chceli ist na Myjavu ale maly je chory tak sme to zrusili 😅

erika0802
15. okt 2010

no nic idem si ja pospat na chvilku...kym sa mi drobcek nezobudi tak dobru nocku..vsetkym

olifcek
15. okt 2010

@erika0802 nedavaj vajecne, je tam cele vajicko x;oDD

a jo, prepac, jasne, pytala som sa na zeleninku x;o) uz je asi dost hodin, hehe, a spehujem kameru letiska, a konecne pristalo lietadlo s mm x;o)) ja zltok nedavam, malicka z neho mala zadocek kusok cerveny..ale pediatricka to odobrila, tent vikendik skusim dat ale menej x;o)

olifcek
15. okt 2010

vypinam sa uz na dnes x;o)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
16. okt 2010

ahojte,
@olifcek tie kocky mame aj my 😉
baby, ja mam doma skripta uvod do pediatrie pre nemedicinske odbory a tam je o mlieku kadeco, kravske odporucaju od troch rokov, vo vareni od roka...je to samozrejme kazdeho vec, len velmi ohanat sa argumentom ze my sme pili a nic nam nie je, nie je v dnesnej dobe, ked uz medicina pokrocila, velmi mudre. ja som pripad ze mi to uskodilo, moja mama je taky pripad...ak mate septembrove mama a ja precitajte si kolko ludi na sk trpi len intoleranciou laktozy, kolko alergiou na bielkovinu kr. mlieka a nemusi sa to prejavit hned.... orechy, ryby, huby a kravske mlieko je nieco s cim by som teda urcite neriskovala...

lienka2
16. okt 2010

ahojte 🙂
dlho som tu nebola.. teda citam vas cez mobil, ale pisat odtial je dost blbe.. a aj tak uz dost neaktualne, kym docitam vsetko.. my po starom, stale sa staviame kde pride, lozime hore-dole.. zuby nic, len nervy obcas z nich 😅
ozaj citala som ze uz niektore davate hrasok.. aj s tou supkou ked mixnete ci to pasirujete? a moze sa uz nejaka nova zelenina? ruzickovy kel napr.?
@olifcek kde ste kupovali tie kocky?
@blumka, @garonka, @olifcek, @svetlankat - neviete kde sa da v KE kupit telacie masko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre