Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
26. okt 2010

baby k tym zimnym bundičkam, Tobi nosi teraz 80 to by nam trebalo 86 ?

našla som jednu celkom sa mi ľubi ale veľkosť 74/80 mu bude mala a 86/92 už veľka nie?

http://www.babybazar.sk/Termo-bundicka-7480-id3...

garonka
26. okt 2010

@avaka aj my sa pripajame ku krasnym 9 mesiačikom 😵 😵 😵

olifcek
26. okt 2010

@garonka ked vies, ze to takto tazko...kazda znacka ma svoje cislovanie a stava sa, ze jedno cislo hore dole x;((( my nosime 68 alebo 74..

olifcek
26. okt 2010

@garonka ale ta vetrovka je uzasna...a ma super zapinanie 🙂

garonka
26. okt 2010

@olifcek no veď to ☹ ale maju aj v H & M ale tu v košicoch je všetko vypredane len menšie čísla maju

tak treba asi 86 😕

olifcek
26. okt 2010

@garonka no ham by napriklad stacila 80, podla mna...vo vseobecnosti sa predsa vetrovky a mikinky daju nosit dlhsie, nie?

zucana
26. okt 2010

babce tak my sme spali od 7mej do 8.30 kazde 3 hhodky mliecko...vstala vystrajala (ja som bola u zubara....) moc nepapala az ked som dosla mliecko a teraz zaspala....idem na manikuru a pedikuru....snad bdue dobra lebo ona je na mne strasne zavisla a ked zisti ze nie som doma tak reve...a maminu moc nechce.... 😒 segru este ako tak....tak mamina je smutna ze lebo nie je s nou casto a tak teraz mam zas vycitky ze som sla prec.....ale to viac v inej teme ☹

maculik
26. okt 2010

ahote kocky 🙂
ja som si hodku pospala s malym, teraz reorganizujem kuchynu, kym sa mama s nim hra, resp.on sa hra sam a ona cita, napapame sa a pojdeme trosku do mesta. A o pol4 pre Adelku, dnes je dlhsie, lebo maju nejaku akciu.
Je krasne, slniecko, ale rano uz bola namraza, riadna kosa, ked som o 9 viedla malu do skolky.

@avaka aj ja prajem krasny 9mesiacikovy dnik 😵

@maminnka idem aj ja kuknut, juuj, tesim sa s tebou 😵

garonka
26. okt 2010

@olifcek ja neviem myslim, že daju no tu čo mame je 80tka a je akurat ach joj ja mam problemy s vyberanim vetrovky

svetlankat
26. okt 2010

@garonka nechaj si zmerat rozmery a podla toho sa riad nie velkostou
@avaka vsetko naj naj naj

baby tak my mame teplot 38,2, soplov na rozdavanie, boli sme u dr a ta vravela, ze je to prechladnutie, a ze to kludne moze byt aj zo zubkov, ze niekedy to moze mat aj taky priebeh. Aspon ze nam chuti papat a pit mliecko

svetlankat
26. okt 2010

@maminnka to je super sprava sa tesim s vami

garonka
26. okt 2010

@svetlankat asi tak lepšie pomerať lebo nam su aj niektore veci 74 dobre 😕

Miške veľa zdravíčka nech vyzdravie čím skôr aby sopliky netrapili

svetlankat
26. okt 2010

@garonka dakujeme

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
26. okt 2010

@rivatha dakujem, fakt dufam, ze to skoro prejde, myslela som si ze nas to obide, ale houby

lenica81
26. okt 2010

caute kocky...

my sme boli dnes na kontrolu u ortopeda, jadierka vyvinute a maly moze chodit... 😀 len keby aspon plazil... 😅

@maculik fuha, ze namraza... ale tu rano teda tiez riadne pofukovalo... brr...

@garonka krasna bundicka...

myslite, ze ked mam overal, mam este kupit nieco do zalohy, ked bude opraty... 😕

@svetlankat nech to miske co najskor prejde.... 😔 a to tvoje "ale houby" ma pobavilo... 😀

maculik
26. okt 2010

@lenica81 ja mam tiez overal pre maleho a pre istotu som este jednu bundu kupila, ale to skor kvoli tomu, ze ked bude vo fusaku, tak dam dolu len pancusky a papucky a navrch bundu.

@olifcek vyzera ten kryt dobre, ale vonku som ho este nemala, kedze bolo teraz slniecko a von sme chodili len cez obeed (maly je trochu chory, tak v tej zime nie). Ale chystam sa vyskusat cez vikend, tak potom poviem.

boli sme teraz v meste, obj.som sa na stvrtok na manikuru a pedikuru, boze, sa zhrozia, ved som 100r nebola a doma si to robim len tak flakacsky. Ja som na toto lajdak, mala by som chodit aspon raz mesacne,a le chodim tak 2x za rok 😅 A na piatok som ku kadernicke, ale len na farbu, lebo naposledy ma dost na kratko ostrihala, tak si to trosku nechavam dorast. Aspon budem trosku "vynovena", ked mm v piatok v noci dojde 😉 😀

maculik
26. okt 2010

@svetlankat aj ja prajem skore uzdravenie, nech sa to uz len lepsi, hadam je to fakt zo zubkov... Idu Miske nejake?

lienka2
26. okt 2010

ahojte 🙂
s cim ste varili tu cervenu sosovicu? a ako dlho sa asi vari? 🙂

laxity
26. okt 2010

@garonka bunda mooooc pekná fakt 🙂

@svetlankat Miške skoré uzdravenie 😉

@lenica81 super, že sú jadierka vyvinuté...tak načo plaziť keď môže chodiť 😀

@zucana ti verím, že to maminu trápi...je s ňou málo, Viki ju tak nepozná...ale ty si už nič prosím ťa nevyčítaj 🙂

My sme boli na cvičení, bolo super, Natálka sa krásne predviedla...podliezali sme cez taký tunel a Natálka na prvý krát bez akých koľvek problémov...bolo fajn máme super zmenu zase 🙂

cez toto: http://pojdmesihrat.cz/detail/Detsky_tunel_na_h...

cukruska1920
26. okt 2010

Ahojte...dievcata mali vase babatka ,,zabu" v ustach??? take biele...my to mame a uz sme aj dostali lieciky aby mu to zmizlo

blumka
26. okt 2010

@cukruska1920 ahoj cukrus, juli to mala, dostala fialovu vodicku, tym som jej to vytierala par dni a odvtedy uz nikdy

laxity
26. okt 2010

@cukruska1920 Naty to nemala...

a všetko naj k prvému týždňu 😵

cukruska1920
26. okt 2010

@blumka mi sme dostali nejaku ,,pomarancovu" vodicku...mam mu to davat striekackou...dnes bola u nas detska doktorka...

laxity
26. okt 2010

kedy sa dáva dieťa už to overalu? 😕

svetlankat
26. okt 2010

dakujeme baby,
@maculik zatial nevidim ziadne, ale ma bolave dasienka
@cukruska1920 ja neporadim, my sme to nemali

svetlankat
26. okt 2010

@laxity mate super zmenu,Natalka aka sikulka

laxity
26. okt 2010

@svetlankat je to super, kontakt s inými detičkami...je to fajn a Natálku to baví a tým, že už štvornožkuje tak behala po celej miestnosti za loptičkami 😵

zucana
26. okt 2010

@cukruska1920 jedna baba to mala....ale ta tu uz veeelmi dlho nebola.......
inak boli sme na prechadzke na to zachripnutie ze oliv.obklad z oleja teda oliv. a kalciovy sirup ale nedam sirup uz jej je trosku lepsie aj vela papala.... 😵

lenica81
26. okt 2010

@cukruska1920 my sme mali, dostali sme nejake antimykotikum... ale vraj je dobry pripravok z grepovych kostok... ty mas malinke, tak preto asi to prirodne... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre