Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

suzon78
2. nov 2010

baby teraz trochu od veci...podarilo sa už niektorej dostať sa na pôvodnú váhu ,ako ste mali pred tehu? Ja mám stále 5 kg navyše a dosť to vidieť, stále mám dosť veľké brucho a nič neoblečiem, nosím tehu rifle čo som nosila na začiatku tehotenstva. Katastrofa. Do ďalšieho tehu by som sa chcela dať do laty, lebo potom by som už len veľmi ťažko zhodila. Len keď človek nestíha popri dieťaťu venovať sa športu, snažím sa aj menej jesť, ale nič nepomáha, stále tých okrúhlich 60kg na váhe... 😠 a to mám len 161cm...

suzon78
2. nov 2010

@lienka2 ale tak to už ste lepšie na tom, my len stále na hladko 😉

lienka2
2. nov 2010

@suzon78 ja uz som na povodnej 😅 bez sportu ci obmedzovania sa v jedle.. ono to jedlo akosi vyriesil Luky, som rada ak stihnem ranajky obed a veceru, mimo toho obcas jogurt.. ked aj on papa..

katka888
2. nov 2010

@lienka2
ja som jej banan nikdy nepucila, od zaciatku som jej davala kusky, najprv take miniaturne, teraz uz vacsie

katka888
2. nov 2010

@suzon78
ja som mala min tyzden len kilo navyse, ale uz mam dva 🙂 ale som rada, ze aspon do tehu som stihla dat dole vsetko okrem toho kila

katka888
2. nov 2010

@suzon78
len sa neobmedzuj v jedeni, to ti bude vahu drzat a nepohne dole.

andrea2603
2. nov 2010

ahojte
@katka888 🙂 krásne tehulkovanie

@suzon78 ja som v piatok na poradni sa sťažovala, že Liv iné nezje, len rozmixované a MUDr. že to vôbec nevadí, príde čas keď jej kúsky nebudú vadiť, tak len dúfam, že to nebude, keď pôjde do škôlky 😅

andrea2603
2. nov 2010

a ja mám späť svojich 54 kg 😵 , bez cvičenia a diét, len na 4.poschodí bez výťahu bývam, tak pohybu ajajaj 😀

olifcek
2. nov 2010

@dorotka2 si tyuuuu?

olifcek
2. nov 2010

@suzon78 ja nejem vela, uz i sladke som obmedzila a stale mam 8kg navyse...ale okrem nich chcem este 4 dat dolu, takze 12kg potrebujem zhodit...asi sa zadari az oliv zacne behat...

@lienka2 ja jem casto ako Ty a itak nechudnem...

ja som predtym veelmi vela sportovala, takze asi to je u mna tym, ze je moje telo nastavene na pohyb, aktivny, doslova makat na sebe, co sa teraz neda, fnuk

@andrea2603 my len na druhom byvame, he he, jaaaj

raa2
2. nov 2010

caute baby, som tu dlhsie nebola, nejako som nestihala a boli sme u rodicov a tak.
riesime akurat autosedacku a chcela by som poradit ci nemate skusenost s touto auto sedackou : http://www.najnakup.sk/Porovnaj_autosedacky-9-1...

idem vas pocitat chvilu, maly mi uz zaspal, uvidime ci sa este zobudi alebo uz bude do rana spinkat....mame s tym posunom problem, od 1245 bol hore, uz nevladal ani dopit mliecko...

raa2
2. nov 2010

@suzon78 ja mam uz dole a este som dala minus 5 kil od vahy pred tehu a ani neviem ako...nikdy sa mi nedarilo chudnut. takze sa dobre citim..uz viac dole nechcem dat...nejako sa neobmedzujem, vela spalim...

raa2
2. nov 2010

my tiez mixujeme, ked dam puceny banan, tak poje, ale potom mi to vsetko vyvrati..kaslem zatial na to, ked bude mat viac zubov, tak zacnem pucit. prehltat vie, ked mu dam chlebik, alebo kusok piskoty tak papa pekne..no ale co uz narobim 😉

suzon78
2. nov 2010

baby tak vy ste iné herečky 😉 😀 asi zmením jedálniček, ja sladké moc nejem ani sa dáko neprejedám, tak neviem prečo to nechce ísť dole...a tak by som už chcela nosiť svoje pôvodné veci. Ja som tiež rada športovala a pred tehu mi výdatne pomohlo pravidelné bežkovanie v zime, vtedy som pekne schudla...takže túto zimu hor sa na Skalku 🙂 malú dám na sane , dúfam, že bude snehu, tak ako minulý rok, bežkovali sme až do februára...

suzon78
2. nov 2010

a ešte k tomu mix. príkrmu, tiež si myslím, že niet sa kam ponáhlať, tak asi kašlem na Dr. pridám ešte piškóty a chlebík do ruky a nech sa učí. A inak my ešte nemáme zubyyyy? Je tu ešte niekto kto nemá? 😕

zucana
2. nov 2010

baby teraz su u nas zaplavy asi take ako na SK...aj v nasom meste su mosty zavrete...aj pri nasom dome ...ale ze tu je to bezpecne....

lienka2
2. nov 2010

@suzon78 my tiez este nemame 😅

blumka
2. nov 2010

ahojky 😉
@suzon78 zaujimavy nazor tvojej pediatricky..podla mna tie deti co ich spominala ze aj velke vygracju jedlo, ho negrcaju preto ze nie su nan zvyknute ale preto ze ich niekto nutil jest to co nechceli. Zaklad pri detoch je nenutit, lebo sa lahko zatnu a potom im mozes vies co 😉 a neviem co riesi, ved su to 9. mesacny drobcovia a navyse ako pises Timka nema zuby...ved necho ona skusi jest kusky bez zubov 😀 najlahsie sa hryzie so stolickami, a tie vyjdu detom posledne, jasne ze nebudes do 2ch rokov cakat a mixovat jej jedlo ale podla mna nic netreba silit 😉
a ja mam este 5kg naviac na sebe ale rada by som zhodila 7...ale aj ked tych 5 dam dolu budem happy 😀

zoska
2. nov 2010

baby ako si zamknem fotoblog len pre priatelov??? ked kliknem na tu ikonku,tak mi to zmeni ale neulozi

maculik
2. nov 2010

@zoska tiez som nevedela ako a nahodou som citala otazky pre adminov a tam sa to jedna baba pytala, no a zatial to funguje len na novovytvorene fotoblogy. Tzn, tento by si musela zrusit a pri zakladani noveho si to nastavit a potom to funguje.

zoska
2. nov 2010

@maculik dakujem Maci

maculik
2. nov 2010

co sa tyka vahy, tak ja som za tych 10dni, co tu bola mama, pribrala 2kg 😝

a nam popucene jedlo nevadi, ale zase nevie papat chlebik a pod, vzdy sa tym zacne dusit. Akurat vcera mu mama dala do ruky cestovinu penne a to papal pekne, tak mozno sa uz uci 🙂

@olifcek s mm sa bavime, ale este je tam citit napatie ☹

lenica81
2. nov 2010

@suzon78 ja uz som mala aj menej ako teraz, ale tak ci tak mam menej ako pred tehu cca 3 kila... 😅 😵 ale este by som chcela dat dole, lebo som dost oplacana oproti minulosti... a neviem, ci v tom druhom tehu sa udrzim tak na uzde ako pri prvom... 😅

avaka
2. nov 2010

@lenica81,aj ja som zrovna dnes kupila kel,ako si ho robila?lebo ja pravdupovediac kel nerobievam,tak by som aj malej chcela...
@blumka,ale aka pevna som ja bola z fit lopty,uz neskacem a kondicka v pr... li😀 ,ale aspon vahu mam uz svoju,dokonca aj pod uz som bola,ale neviem dokedy,ked ladujem sladke jedno cez druhe,posledne 2 vecery som zjedla taakto---------------------------------------dlhu bonbonieru
@olifcek,zaujimavy pozdrav ma Olivka 😀 😵 ,nasa uz zdokonalila tapkanie,tak si teraz stale tlieska.. 😀 a pri uspavani stale vymysla,tiez na 4 beha a chodi si cucnut a potom si uklada hlavu na barikadu a skusa spat,ritka vypucena... 😅 ...a neviem,ci som vravela,ale na puzzlach a paplone 4-nozkuje a na podlahe plazi...a prepina to automaticky,uz vie kde je klzko 😀
@lienka2,ja nasu ucim,len ked vidim,ze ma vnima,ked ma stale nieco na robote.to nema vyznam..a niekedy urobi nieco nahodou,ja ju na to upozornim(pomenujem a je to 🙂 )a ona sleduje...teraz sa tak naucila ako funi jezko.asi mala nieco v nose,tak funela a segra ze ,to ako jezko 😀 a vravi,ze neuc ju to,lebo je smiesna pri tom,ja ze o.k a o tyzden na navsteve segra vravi,ze urob jezka a E to urobila 😕 a robi to uz stale(ona si hned vsimla,ze sa na nej smejeme,tak sa predvadza)
@katka888 ,tak krasne tehulkovanie 🙂

zucana
2. nov 2010

@raa2 ja som kupila tuto autosedacku 😉 aj kiddy
a mam 8 kil navyse este....a jem dost...lebo som hladna a kojim a ked dokojim a nebudem tehu tak schudnem a budem svicit 😝
a gratulujem @katke k tehu a drzim palce...
a my len mixujeme...ale uz berieme minikusky chlebika mezdi prstocky a davame do pusinky 😵

zucana
2. nov 2010

tu sa asi uspava....ja pozeram panelak a mm je hore s malou isto ju neuspi ale aspon su v posteli a hraju sa 😵
a este k tej vahe....mne moj znamy povedal ked ma uvidel ze som dobra gula a kedy mienim schudnut....

raa2
2. nov 2010

@zucana si spokojna? chceme ju ist zajtra kupit...

zucana
2. nov 2010

@raa2 viki v nej len sedela v obchode....zatial sme pouzili len kiddy....a my mame priorifix

lienka2
2. nov 2010

tak moje dieta konecne spi.. od obeda od poljednej bol hore a zaspal az o pol deviatej 😔 uz nervozny, ukricany.. ale poobede proste odmietol spat.. tak som zvedava na noc..
inak ja ked mu natrham rohlik tak nevie co s tym.. aj ked nahodou sa mu podari zobrat do ruky tak na to pozera a akosi mu nedochadza ze to je na papanie..
@zucana to bol co za exemplar ten tvoj znamy? 😖

lenica81
2. nov 2010

@avaka iba som uvarila a popucila... ale ako hovorili baby v prikrmoch, treba potom ochutnat, ci nie je horky... 😉

@zucana blbec... 🙄

ja chodim na pilates... aspon na hodku sa sustredim na nieco ine... na centrum... 😀 😎

idem ja spat... alebo mozno aj nieco ine, uvidime... 😀 dobru...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre