Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
5. nov 2010

boli sme vonku, nadherne je... asi pojdem aj poobede, ale v manduce, lebo... zas mam defekt... 😠 😠 😠 🙄

@zoska... oddychuj, v dobrom ti zavidim... 😉

samostatne krmenie, hm... ked aj chrumkami si polepi vsetko, tak neviem neviem... ale ovocie by nemuselo byt zle... ale hrasok nezabehne... 😕 😨 musim uz k stolicke aj stolcek primontovat, nech ma zabavu Viliam... 😎

svetlankat
5. nov 2010

@olifcek Miska prave zaspala,no netusim ako dlho bude tahat, ty sa o ktorej chystas vyrazit?

lenica81
5. nov 2010

@avaka @svetlankat ja ked taketo veci robim, tak ho mam v postielke a kuka na mna... kedze sam nesedi, tak inak to nejde... mycku nemame... ale sak raz... zatial nemam problem... a mm sa paci, ked rano dojde do kuchyne, ze je prazdny dres, tak vecer vsetko vyumyva, ak tam este nieco zostalo... ma z toho dobry pocit na dusi...
😀

zucana
5. nov 2010

jaaaj tak moja princezna si nechce zobrat do ruky velky kus....len omrvinky s dava do pusy ked dam kus chleba zahodi mi to na zem...skusim jablcko...ale mm ma z toho velky stress ked jej davam vacsie kusky

svetlankat
5. nov 2010

baby ja som dnes Misku nestihala krmit, dala som jej lyzicku do ust a kym som nabrala dalsie susto uz sa jedovala, ze mi to nejako dlho trva.

svetlankat
5. nov 2010

@lenica81 ved nech sa realizuje, ja tiez milujem ked rano vstanem a mam cistucku kuchynu, ale je to malokedy, ja pred spanim vsetko spracem a ked rano vstanem uz mam tanier denku nozik, no proste vsetko z mm ranajok na linke.

svetlankat
5. nov 2010

@lenica81 no a mycku mozem len doporucit, tiez som dlho vahala ale teraz je to nenahraditelni pomocnik v nasej domacnosti. teraz tak vaham nad pekarnickou, este stale sme nekupili, neviem sa nejak rozhodnut. ja si viem napiect chlieb aj bez nej akurat to chce vela casu.

lenica81
5. nov 2010

@svetlankat no, na mycku ani miesto nemam... 😅 pekarnicku mam, ale nepouzivam... akurat dnes som mm hovorila, ze ste baby tu dali nejake recepty odskusane... ale ja biely chlieb nepeciem, tak musim kuk temu o chlebikoch... ale ten mazanec, to by slo... je to biele, ale mm zboznuje vianocku... 😵

svetlankat
5. nov 2010

Baby Miska spinka tak idem kus pocitat mama a ja, este nemam precitane oktobrove cislo

olifcek
5. nov 2010

@svetlankat tak budem duuufat, ze sa dnes stretneme x;o) my sa o chvilku zacneme chystat...neponahlam, kede spinkate...no musim ist do mesta, skocim do hudy dohodnut s nimi tie topanky pre mm, chcem aby objednali 45,5 aj 47, kedze 46 ta znacka nerobi, divne, no a manzel nosi 46...netusim, ci mu padne 47, ci 45.5, takze...ked objednaju 10.11, dojdu 16.11, a mm ma narodky 17.11., takze super nacasovane 😉

blumka
5. nov 2010

@avaka, no ked varim cestoviny ako prilohu ku zelenine tak to varim spolu ale niekedy si navarim aj zopar len tak samostatne a tie jej davam miesto chrumiek...a ja velakrat aj nam varim bez soli, takze u nas je to v podstate jedno ci jej dam z naisch alebo nie

ja mam tiez rada ked rano vstanem a je cisty drez a celkovo kuchyna ale teraz tu mam tak debilne svetlo urobene v kuchyni na celu kuchynu su len dve bodove svetla, ze sa mi velakrat stalo ze ked som vecer poumyvala tak rano som mohla znova lebo bolo spinave. umyvacku zapinam na noc nech si huci...ale aj ked sa mi podari vecer vsetko spratat tak ked rano vstanem tak je aj tak bordel po dvoch chlapoch a ich ranajkach 😅

svetlankat
5. nov 2010

baby prave citam mama a ja a pisu tam ze fakt sa nedoporucuju ziadne veci ktore napomahaju chodenie, ziadne choditka a ani hopsadlo. to len tak lebo tu uz bola o tom debata. Pise sa, ze chodzu neurychlia a ani nenaucia, ze nenaucia rovnovahe, deti su potom v stoji neiste, nevedia najst spravne tazisko, dlho naslapuju na spicky, neprecvicuju ohybanie a natahovanie, prilis zatazuju chrbtove svaly. Tak to len tak, ze co pisu.

svetlankat
5. nov 2010

@blumka ja mam jedneho chlapa a je bordel to ti poviem, my micku nezapiname kazdy den ale zhruba kazdy druhy kedze sme len dvaja dospely a mame 12 supravovu

svetlankat
5. nov 2010

@olifcek pekne nacasovane, tak nech to vyjde. a hlavne aby mu sedeli ptajem, este spinkame, ale budem urcite volat. Nechcem ju budit, nech sa vyspinka, uz ked doobedu to nevyslo. A prave som vyplatila gulicky tie co mate, tak som rada, dufam ze dojdu ok

zucana
5. nov 2010

My mycku aj kazde 3 dni
a na mm so
prave nasr.... Lebo dosiel azacal buchat a zvonil mu mobil a hlasno rozpraval a zobudil viki tak som s nou letela hore tu spi Ale musim byt s nou
a este sa nastval ze nebude teda chodit na obed domov akoze super riesenie

olifcek
5. nov 2010

@svetlankat kupovala si od tej baby, co som Ti raz link poslala? za 7.5eur? my sme boli v jednom tescu, ale nemali x;o((

no my mame to zuticko a urcite vyuzijeme, oliv si isto i pri chodzi pomoze, ale kedze to dostane az o dva mesiace, uz bude istotne pevnejsie stat a stabilnejsie x;o) ale budem mysliet na to, co si pisala...ved ked, stale ostane este 3v1, kebyze to ako choditko nevyuzijeme 😉

zucana
5. nov 2010

Ja vsetkemu verim co pisu aj sa tym riadim Ale semtam naozaj sa podla mna nic nestane

svetlankat
5. nov 2010

@zucana urcite sa nic nestane

@olifcek my sme myslim kupili to site co vy to auto, ale tiez ho dame az na vianoce, samozrejme ze sme ho museli vyskusat 😀 to ja vsetko.

svetlankat
5. nov 2010

@olifcek jo a tie gulicky? ty si mi link nedavala, ozno niekomu inemu, ja som hodila na bazar ze chcem kupit a ozvala sa mi jedna babenka tak sme sa dohodli, dnes som vyplatila

olifcek
5. nov 2010

@svetlankat fakt? no ja odpadnem...niekomu som uz davnejsie link poslala do ip...my sme to auticko este neskusali, je stale pekne zabalene, he he...baby aku ciapku davate? jesennu, ci zimnu?

zucana
5. nov 2010

my afto tiez na vianoce od babiny dostaneme a neskusali sme 😅

blumka
5. nov 2010

@svetlankat ani to choditko ktore sa tlaci pred sebou sa neodporuca? ved popri tom deti chodia ked uz chodia...teda ja vidim rozdiel v klasickom choditku a takom tlaciacom v tom, ze do klasickeho davaju rodicia deti ked este ani poriadne sediet nevedia, ze proste su kvazi donutene chodit ale k tomu tlaciacemu sa deti postavia az ked uz maju prve kroky okolo nabytku za sebou...
teda aspon tak robila terezka..ona napr. na vianoce uz chodila okolo nabytku v podstate s istotou, na vianoce dostala toho leva a tak si ho zacala tlacit pred sebou ked sa na to citila...ked jej to utekalo tak sa dala na 4 a sla po styroch...

blumka
5. nov 2010

@olifcek jesennu, ved je 17 stupnov

svetlankat
5. nov 2010

@blumka mas doma mama a ja skus kuk mozno som zle pochopila a ten dr tam pise ze nedoporucuje nic, je to oktobrove cislo na str. 47 v pravo dole slovo odbornika,ja len tak som citovala kedze tu bola o tom debatka. my nemame nic, to auto az na vianoce, takze ja take neriesim.

blumka
5. nov 2010

@svetlankat mam, len este som nemala casu do neho kuk...ale pozriem...ja toho leva juli davam, ale zatial je rucka sklopena takze ona sa k nemu nema sancu postavit, len pokolenacky za nim chodi...
ona je este cela roztrasena ked sa postavi takze fakt ma este cas

lenica81
5. nov 2010

ako sa teraz posiela IP, ked zmizli tie ikonky... nechcem to zdlhavo... 😔

blumka
5. nov 2010

@lenica81 mne cela stranka nejak hapruje...nejako ju mam natiahnutu a tiez tie ikonky nevidim..asi neico menia 🙄

raa2
5. nov 2010

Ahojte dievcence, viete mi poradit, maly ma od utorka hnacky, presli sme z Abtamilu na Nutrilon,lebo abtamil mu nechutil, tak neviem ci to nemoze mat z toho, uz dva dni drzime dietu a stale to neprechadza. Viete poradit co mu mam dat? citala som ze mrkva je dobra a uplne vylucit mlieko...

lienka2
5. nov 2010

@svetlankat ja som to isla rychlo citat, lebo take choditko sme malemu objednali teraz.. ale myslim ze to moze skor uskodit keby sme tam to dieta davali nasilu, ze chod pri tom a nutili ho aby tam bol co najdlhsie... ked to bude robit sam.. a hlavne si myslim, ze teda toho nasho to uz potom nebude bavit, ked zisti ze vie ist aj sam.. ja budem rada ked ho to aspon na chvilu zabavi tie lopticky co sa vhadzuju vpredu 😅
a tie ikonky som aj ja hladala uz vcera a ze preco ich nevidim 😅

lenica81
5. nov 2010

@raa2 ja som si to teraz hodila do googlu, a to vyzera, ze abtamil je nutrilon... teda design je total rovnaky, takze asi iba nazov je iny... ale netusim, myslim, ze blumka hovorila, ze aj ryzovy vyvar je dobry... hadam ti da tip...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre