Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
13. nov 2010

@olifcek http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=... my sme kupili presne tuto co @zucana dala uz link pred tym, a ano vydava zvuky a pekne take realne a je od 12 plus.

svetlankat
13. nov 2010

@blumka my mame riekanky a tie mame velmi radi uz teraz, ale Miska zatial len s nimi trepe, ale je to fakt super. Hrniec zatial nemame.

olifcek
13. nov 2010

@svetlankat jj nasla som link od @zucana, ale dakujem krasne

svetlankat
13. nov 2010

@olifcek my sme kocky zabalili, nas teraz moc nebavia. Mozno dame na Mikulasa, este uvidime

laxity
13. nov 2010

@blumka @olifcek myslím, že na doma nepotrebuje extra kvalitné veci...na to čo Naty behá vkuse po parketách...takže dobré sú aj body a aj tepláky z Tesca 😀 , samozrejme ak ide von ide v kvalitných a veľká parádnica 😵

maculik
13. nov 2010

kocky, vy akosi vela drobcom kupujete pod stromcek 😕 Ja Petrikovi len 1 darcek, tu archu, ale to bude spolocny aj pre Adelku, svokra vraj da asi peniaze (radsej nic nevravim 🙄 a od nasich a sestry nieco spolocne bude mat, mozno ten hrniec alebo co. Mne sa to zda zbytocne, ved drobci maju este ani nie rok, az tak ich netankuje, ci su alebo nie su Vianoce, o chvilu budu mat narodky, tak zase vymyslat, takze ja to riesim takto. Asi som jedina, co? 😅
Jaaaj, a nasim aj svokrovcom som povedala, ze 3baliky plienok a je vybavene, to sa teraz hodi najviac 🙂

Adelke kupujeme viac, ale tiez nie nejako vela, aby to nedopadlo tak, ze polovica veci ostane v kute. Ale tej aj na oblecko uz nieco.
napr.dnes som objednala toto, ma to kamaratka a je to super, Adelka si rada kresli, tak to vyuzije:

http://www.mytoys.de/ministeps-Aqua-Doodle-XXL-...

@laxity ja tiez kupujem Cherokee, ked sme na Sk, mne sa to paci a neviem, ci som mala stastie alebo co, ale zatial mi aj veci dlho vydrzali. Teraz drobci rychlo rastu, tak to je cenovo aj kvalitne uplne idealne, podla mna. Aj teraz segra doniesla Adelke nadherne rifl.saty s trickom a pancuskami, Petikovi pyzamka a bodynka, velmi pekne.

@blumka naaadherne satocky, aj ja chcem take pre Adelku, kde si kupila? Taketo sa mi pacia, mne sa nepacia take, kde je tych volanov tolko, ze ani dieta nie je vidno
😅

olifcek
13. nov 2010

@laxity no ja nemam na vonku a na doma x;o) 😉

blumka
13. nov 2010

@laxity a ja praveze chcem mat juli peknu a vyparadenu aj doma, bo vonku v kociari ju nikto nevidi 😀 ale tak ja mam skoro vsetko po terezke, tak neriesim, fakt je ze cherokee maju dobre ceny takze keby som musela vsetko kupovat od zaciatku tak aj na to pozeram 😉

blumka
13. nov 2010

@maculik jj vela kupujeme 🤐 ...ale ked kazdy chce nieco kupit, a skladat sa nechcu ze chcu aby to bolo akoze od nich...my zas na narodky nebudeme nejak extra..

blumka
13. nov 2010

@maculik tie saty som na ebay kupila

svetlankat
13. nov 2010

@maculik je to uplne v pohode, my tiez s mm uvazujeme ze auticko dame az na narodky, uvidme ako sa bude miske darit s chodenim, ked nebude este chodit, tak urcite az na narodky

lenica81
13. nov 2010

caute baby... dnes makacka, teda ja az tak nie ako mm... 😅 ja som aspon stihla vymenit postelne, vitrinu s krystalom vyumyvat a vylestit, takze aspon to som stihla a vyprat, ale malo, lebo mm v spalni gruntoval od podlahy a nemala som kam vesat... 😔 ale sak aj zajtra je den...

ideme zajtra posledny krat plavat, no ako nahradu na blbu hodinu, tak hadam Vilko nebude protestovat... 🙄

@maculik... my tiez malemu len 1 hracku - no tu archu by som chcela, ak ste ju este nevykupili... 😀 a kupila som mu body a papucky v tescu vianocne... 😎 este nejake teplacky alebo nohavice k tomu a bude za fesiho... my sa na vianoce urcite vyfesakujeme, len to musim naplanovat a co to aj den vopred prichystat, aby som aj mohla byt tip top... 😉
Vilka na doma nefesakujem, hlavne teraz ked umyva denne podlahu... 😕

lienka2
13. nov 2010

@maculik nie si jedina.. nas sa uz pytali co Lukaskovi kupit, ale jeho hracky vobec nezaujimaju momentalne, takze sa nechystame nakupovat.. akurat stolik interaktivny som chcela a to bude vsetko.. radsej nech nam daju peniaze (co by aj tak dali) a my potom nieco kupime ked bude treba 🙂
a ja mam skoro vsetko oblecenie z tesca a zatial som spokojna 🙂 no a par veci z kik a CaA 🙂

lenica81
13. nov 2010

@blumka to krakelovanie nie je take jednoduche ako sa zda... to este aj stetce musia byt dobre... skusim este aj vrchnu farbu hubkou nanasat... 😖 ale mm, ze je to take naivne umenie... 😠 😀 aspon niekto je spoko... 😅

lenica81
13. nov 2010

@lienka2 ja mam aj zo sekaca, ale fasa, next a ine GB znacky, co u nas niet, a su supis... a na niektorych aj vysacky boli... 😵

lienka2
13. nov 2010

@lenica81 ja som zoparkrat bola aj v sekaci, ale nic som nenasla.. asi nie som vhodny typ na to aby som sa tam prehrabovala v tych veciach 😅

svetlankat
13. nov 2010

@lenica81 uz nebudete viac plavat? ja som najprv myslela ze nie, ale teraz uvazujem, ze este by som jednu permanentku kupila. neviem sa rozhodnut.

svetlankat
13. nov 2010

@lienka2 ani ja nie som sekacovy typ, ale moja segra vie vzdy tak super nakupit, ja tam nikdy nic nevidim, som slepuch

lienka2
13. nov 2010

@svetlankat , @olifcek neviem ci sa sem zajtra dostanem.. tak ten pondelok zatial plati, okolo jednej pol druhej vas cakam, dobre? aj @blumka keby mohla a @garonka 🙂 keby nieco, olifcek ma moje cislo 🙂

laxity
13. nov 2010

@blumka tak ja tiež nevravím, že doma tiež nie je vyparádená 😀 ...práveže až moc...každý vždy vraví, že aká parádnica...ale myslela som to tak, že proste veci z Tesca sú úplne v pohode ako píše @maculik...nepotrpím si na nosenie po dome aby bola v Nextovom alebo v Nike napríklad...potrpím si skôr na iné veci...pre mňa a moju Naty dôležitejšie 🙂

a teda aj ja musím povedať, že ešte sa mi nestalo, že by som mala tovar poškodený...asi mám šťastie 😵

každý obľubuje inú značku 😉

laxity
13. nov 2010

@blumka vonku v kočiari...ale nie celú dobu je vonku v kočiari...keď sme na kávičke, tak Naty nesedí v kočiari ale musí byť pri maminke 😵 😉 😵

svetlankat
13. nov 2010

@lienka2 ok u nas plati

svetlankat
13. nov 2010

@laxity ja si napriklad nepotrpim na znacku, ale na to, aby sa Miska citila pohodlne, aj ked nie je vyparadena, takze mas uplnu pravdu

svetlankat
13. nov 2010

@laxity ale presne ako pises, kazdy si potrpi na nieco ine. ja mam rada ked mam z Misky babatko, nie slecnu, ale to mam rada ja.

jaja32
13. nov 2010

ahojte, tak Natalka bude na stedry den tiez fesanda 🙂 bude mat krasne cervene satocky od @blumka , su krasne vianocne. Uz sa tesim. Riesite tu oblecko z tesca a znacku cherokee, ja som velmi spokojna. Zatial sme nemali nejaky chybny kus. Samozrejme, ze mozno nie su kvalitou ako z nextu (nemame, tak ani neviem porovnat), ale stacia nam. Samozrejme nemame len taketo vecicky, ja dost kupujem slovensku alebo cesku vyrobu...hlavne nech je to cenovo dostupne.

maculik
13. nov 2010

kocky, ja mam take bolesti brucha, ze som skoro nevladala malych vychystat do postele, ja to niekedy mavam, ale nie velmi casto a just ma to muselo chytit, ked mm nie je doma 😖 Ani cierne uhlie nemame doma, tak len mozem cakat, kedy to prestane, zvycajne to trva tak 2-3h a uz hodku to mam, tak tu teraz sedim poskrucana, pijem mentolovy caj a stonem 😝

@laxity ja este mam rada aj detske H&M a C&A, tu maju fakt pekne a kvalitne veci, dokonca v HM maju aj z biobavlny a za lacika. Jasne, ze sa mi veeeeelmi pacia veci napr.z Next, uz som mala nachystany mail na objednanie u tej kocky, co tu bol kontakt, za 80 libier 😅 , ale mm ma zrusil... Ale mam ho stale v maili medzi Draft, keby naaaahodou 😀

ale znackove veci kupuje hlavne mm, ked cestuje a su v akcii, aj minule z Frankfurtu priniesol Adelke kabatik a bundicku a saty, velmi pekne, a ze bol vypredaj. Takze ja nakupujem take bezne veci a on tie lepsie 🙂

jaja32
13. nov 2010

@svetlankat presne ako pises...mat doma babatko 🙂 Ja som prave povedala mm o detickach, ktore boli s nami na poradni, ake boli vyparadene...leginy, bluzky do A, cizmicky az po kolena ...a to mladsie od nasej. Som si tam pripadala ako mamina, co nevie svoje dieta obliect modernejsie. My sme mali nohavice na traky, body, capacky... podla mna pekne a hlavne ucelne. A uz mi je jedno co maju ine...mne sa to takto paci. Ved sa este nanosi dospelackych veciciek, teraz je nase babo 🙂

laxity
13. nov 2010

@svetlankat aj ja považujem Naty za bábätko...aj fotku v mobile mám stále ako bolo 45 minút na svete 😵 😵 😵

presne tak, aby boli hlavne naše detičky spokojné a aby sa im pohodlne štvornožkovalo, sedelo, plazilo, chodilo 😀

laxity
13. nov 2010

@maculik a čo to za bolesti? to ako často mávaš? 😕 😔 nech to čím skôr prejde

svetlankat
13. nov 2010

@maculik juj moja, tak nech ti to rychlo prejde.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre