Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

raa2
2. dec 2010

@olifcek tiez som pocula ze lipanek je lepsi ako pribinacik...

olifcek
2. dec 2010

@zucana 😀 😀 😀 😀

lienka2
2. dec 2010

@olifcek vdaka, pozriem v obchode.. a odkedy sa to moze? ste asi pisali, ale som prehliadla.. 😅

olifcek
2. dec 2010

@lienka2 podla nasej dr a nasej neuro od roka x;o) bo to tvaroh

raa2
2. dec 2010

@zucana katastrofa, ved to je malo 5 krat za den kojit!!!!to je nejaka koza!!!

tintinka
2. dec 2010

sorry zeny, ze sa montujem..ale nudim sa 😀 co ja viem, tvaroh az od roka..zatazuje oblicky

tintinka
2. dec 2010

@olifcek a aj nam blbnu balkonove dvere od inconu, uz u nas raz boli a povedali ze to musim rucne taky dzindzik na dverach odklapat, no ale to jaka blbost? sak to ma fungovat same..teraz ich musime volat znova 😖

olifcek
2. dec 2010

@tintinka ano, tvaroh od roka, co my mame zanedlho x;o)

ma porazi... len nech dojdu, ja im dam, ze sama, budem za to pytat odskodne, abo dvere vymenit, peniiiiim, nastvalo ma, ze dva dni sa ani neunuvali ozvat! grrrrrrr

olifcek
2. dec 2010

@tintinka 3x zreklamovana vec, a musia vratit peniaze za to...

tintinka
2. dec 2010

@olifcek no ved hej, prvykrat volal manzel do firmy, ta slecna ci pani, ze nech jej to posle mejlom, aby na zaklade toho mohla poslat niekoho k nam..ale tiez im to trvalo ovela dlhsie ako dva dny..mozno aj tyzden a viac, neviem uz presne

olifcek
2. dec 2010

@tintinka lenze ozvat s amohli, nie ze zavolaju, ze uz idu, grrrrr... saq im zavolam, nech si ma nezelaju...

mm zajtra nebude doma, joj... musim cosi vymysliet na skratenie dna aspon, kedze mi @svetlankat padla... skusim asi jednu kamosku x;) snad bude v ke

olifcek
2. dec 2010

@tintinka a fuci vam cez okna? ;o)

olifcek
2. dec 2010

saq mamina ma dojst o 16tej, som zabudla, hehe . len ci sa jej bude chciet, ked bude kalamita, jak tak kukam von oknom

tintinka
2. dec 2010

@olifcek fucalo..cez tie v izbach..muz to potom zalepil silikonom, myslim ze pod parapetnou doskou.. a od vtedy nefuci

dorotka2
2. dec 2010

Ahojte. My sme vcera teplotovali, tie vrchne jednotky nam robiadobru sarapatu tedak. Ste toho zase toho popisali teda, ja nestiham,Vikije na mne nonstop nalepena. 😎 S tymi potratmik a tak,mojasesternica mala uz asi 4 alebo 5 chudatko. A stale imrobia testy a nic nezistia,jedine, co im piovedali je, ze ani jeden z nich nema problem, teda otehotniet otehotneju,len nedonosi. A to jedno babo cakala spolu so mnou, dokonca vydrzala asi najdlhsie, no potratila opat a ja som sa chvilu citila strasne, lebo mala mat dcerku taku ako my,bol medzi nami tyzden a Viki sa narodila neskor, takze keby porodila na termin,je medzi nimi dva dno rozdiel. Strasne, osud je velmi kruty. Hlavne,ze su zeny,co nechcu deti,odlozia ich a rodia ako brezy,a tie, ktore chcu babo, taknemozu. 😠
K tomu pribinaciku, baby, janechcem byt zla,ale to co hovorite nie je pravda urcite. Mam to z overenych zdrojov, teda moj tato vie o vyrobnom procese, robi auditora a bol aj tam, kde vyrabaju pribinacka. A my ho teda kupujeme od nepamati a nikdy sa mi nestalo, ze by sommala nejaky plesnivy, opakujem nikdy!!!!!!!!!!!

olifcek
2. dec 2010

@tintinka ja chcem od nich aby to poriesili.... vraj pritlakom sa to da x;o)

lucia411
2. dec 2010

ahoojte baby ako sa mate????my fajnucko, len zima brrrr a koooopec snehu...vcera som sla ku kadernicke na vlasy o 17.00 cesta k nej mi trva 30 min a ja som sla 2 hodky skoro 😝 a mm len mi volal, aby som auto neobila, ale akoze typicky chlapik...radsej ma auto ako svoju zenu 😀 srandujem, bolo to fakt vazne na cestach vcera...esteze Celi bola s mm doma...uces pochvalil, ze vyzeram mladsie 😅 dala som si na zimu melir s hnedou, konceky podstrihnut len lebo chcem byt Rybana 😀 a nebola som tu 2 dni lebo mal volno tak je neico noveho???? 🙂

tintinka
2. dec 2010

@olifcek no ja mam v plane od nich este do kuchyne okno a balkonove dvere kupit, tak nech ma nehnevaju ..

raa2
2. dec 2010

@dorotka2 inak ani mne sa to nikdy nestalo ze by bol pribinacik plesnivy a do konca minula som doniesla do ziliny pribinacka ocovi, lebo bol po zaruke dva dni a on ho otvoril mozno 4 dni po zaruke a bol dobry..
ja ho tiez kupujem, len som pocula ze lipinacek je lepsi...

svetlankat
2. dec 2010

@zucana ja len z vlastnej skusenosti, mne Misa papala 6 x denne a v noci spala od 2é do siestej, ale akonahle vykukli zuby vstavame v noci dost casto, niekedy kazdu hodku niekedy kazde dve. Takze kludne to u kamosky moze byt, ale podla mna sa to zmeni a potom bude na prasky ze musi vstavat a uvidis bude pchat um

olifcek
2. dec 2010

@dorotka2 mne sa to v praci stavalo pravidelne x;o( ze bol plesnivy vrch, paq som presla na lipanka

olifcek
2. dec 2010

my sme nikdy nepapali 5x denne, kokos... stale papame viackrat ako 5x...

svetlankat
2. dec 2010

@tintinka mali by ste prehodnotit dodavatela kuchynskeho okna kedze tie ostatne ste uz reklamovali

dorotka2
2. dec 2010

@svetlankat my sme boli tak isto,Viki cez den sice kazde dve hodky,ale spinkala od osmejdopiatej, potom jeden cuc a spinkala do osmej rana. No odkedy mame zubky, v noci teda od polnoci je hore kazde dve, tri hodky a somnaprasky. Aj ja som rozmyslala nad um, ale ziadne take,mm je lepsie, takze je z nej pricuc ako hrom.🙂

svetlankat
2. dec 2010

@olifcek u nas to tak bolo, dokonca teraz cez den mozno kojim 3 krat, niekedy 6 krat, ja to uz teraz neriesim, ked Misa pyta, alebo mam pocit ze je smadna ponuknem, ale ked som si zapisovala tak mi takto papavala asi do 4.mesiaca. Potom vysiel prvy zub a uz nebol ani spanok taky ako byval

olifcek
2. dec 2010

@tintinka my tiez chceme este druhu stranu, v dvoch izbach dat okna vymenit, no neviem, ci to incon bude... ja do toho zasahovat nebudem, nech vsetko opravia, uvazujem nad fy, kde si @svetlankat dala robit okna

svetlankat
2. dec 2010

@dorotka2 ono vela mamiciek to takto riesi, lebo si myslia ze slabe mlieko a tak, lebo babo predtym spalo, ale vobec to tak nieje. Oni nas chcu, aj to mliecko nase.

tintinka
2. dec 2010

@svetlankat no hej, ved nad tym aj rozmyslame..zatial nejdeme menit, najskor na jar, takze casu dost..len ma to stve, lebo sme chceli vsetko od jednej firmy..reklamovali sme ale len to balkonove..tie okna v izbach nie..vtedy sme ich davali robit v inej firme, ktora davala okna incon, teraz si to uz robia sami, otvorili tu pobocku...najprv na tie okna aj tak musime naskrabat, potom budeme zvazovat a vyberat tu naj ponuku 😉

olifcek
2. dec 2010

my sme kedysi papali kazdu chvilku, hoc len cucla, ale musela byt na prsniku, ved my sme prve mesiace boli ako siamske dvojcata... dnes je to lepsie, ale stale casto pyta cuc x;o) ale nevadi mi to, zvykla som si, len ked mame viac noci, dke si pyta castejsie ako za hodku, tak mam dost, ked som uz uplne zufala, pride noc, ked ma i trei hodky necha pospinkat, vtedy som jej taka vdacnaaaa 😵

dorotka2
2. dec 2010

@svetlankat No, to je jedna vec a podla mna im aj chyba ten pocit byt pri maminke tak intimne blizko. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre