Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
6. dec 2010

@lienka2 no ja chodim vzdy, chi... napriklad vo stvrtok ideme k hemato... musim tam, i keby bolo -20, 17.12. ideme na kontrolu srdiecka,tam taktiez musime... takze... 😉

lenica81
6. dec 2010

a este sa chcem pochvalit... teda Vilka... sa nam vcera popri gauci postavil, rozmotavala som snuru sviecok na stromcek, boli zazate a tak ho to motivovalo, ze z bruska sa vytiahol, postavil a potom aj vystveral na gauc... ale samo ze nie na normalnu vysku, mali sme vytiahnutu rozkladaciu cast, ktora ma cca 30 cm... ale v kazdom pripade uspech... viem, cim motivovat... 😀

kleopatris
6. dec 2010

babulky, ktore mate manducu ako ju periete? Lebo ja ked dam na rucne pranie tak mi to to ozuzlane nevyperie a na viac sa bojim aby mi farbu nepustila 😒

olifcek
6. dec 2010

@svetlankat inaK...stromcek vcera rozsvecovali, nie v piatok... som chcela ist z tesca na trhy pokukat, ale nedalo sa... clovek na cloveku, tak sme nesli.. pojdeme cez vikendik x;o)

olifcek
6. dec 2010

@kleopatris ja periem na 30 x;o) mas ten kryt objednany? x;o)

svetlankat
6. dec 2010

@olifcek @lienka2 @lenica81 baby ale ved to by sme celu zimu sedeli doma na riti, ved by som sa zblaznila. A co ti co byvaju napr v poprade, alebo nase zilincanky martincanky?

olifcek
6. dec 2010

@lenica81 PARADA!

my sa uz stale menej a menej drzime... hech...

svetlankat
6. dec 2010

@olifcek ja viem ze vcera, ved som vravela v nedelu, v piatok bol mikulas v galerke, mas v tom misung

olifcek
6. dec 2010

@svetlankat ved praaave... ja pokial nie je poladovica, co zatial nebola, tak vonku idem.. aspon na hodku, ale predsa.. x;o)

olifcek
6. dec 2010

@svetlankat presne tak, mam v tom misung, kokos.. keby som si lepsie pamatala, sli by sme do tesca v iny den 😀

svetlankat
6. dec 2010

@lenica81 sikula 😀 , Miske to tiez ide, ked mame povytiahnute. Nas motivuje dudel na gauci

svetlankat
6. dec 2010

@olifcek 😀 😀 😀

kleopatris
6. dec 2010

@olifcek ale nie na rucne pranie? normalne na 30? Kryt nemam objednany, ukecala som mamku nech mi ho usije 😀 tak uvidim co z toho vyleze 🙂

olifcek
6. dec 2010

@blumka pozyvala k sebe? wooow, kedy ideme? x;o)

svetlankat
6. dec 2010

@olifcek aj my chodime, dnes sme boli dve hodky, podla mna nebola zima, ale doobedu ked nesnezilo

svetlankat
6. dec 2010

@olifcek v stredu??? piatok???

olifcek
6. dec 2010

@kleopatris super! staci uplne, ked zosije dve deky a na spodlu urobi take na nozicky a nasije este popruhy.. mozem nafotit presne ked chces, hm? x;o) alebo poslat na email postup na usitie original krytu x;o)

a jo, normalne na 30, bez rucneho x;o) a v pohode stale x;o)

kleopatris
6. dec 2010

@olifcek dakujem olif sie zlata, uvidim chysta sa mi to v piatok sit, ked tam budeme tak ked tak sa ozvem ked nebude vediet ako na to 🙂

garonka
6. dec 2010

kuk 🙂

@blumka od stredy asi ideme k babke na prazdniny ale ja sa ešte musim rozhodnuť 😅 tak ak by sme nešli tak prideme 😉

garonka
6. dec 2010

@lenica81 Vilko šikulačik 😵 aj my stojíme ale nesedíme nemame čas 😀

garonka
6. dec 2010

@svetlankat my sme včera šli na hlavnu ako sme sa ponahľali domov ale nenormalne koľko to ľudí bolo ale no kto by nešiek keď mikuláš daval deťom darčeky, mm sa toľko unadaval kym sme cez tych ľudí prešli

svetlankat
6. dec 2010

@garonka mna nakoniec mm presvedcil, aby sme nesli

garonka
6. dec 2010

vonku treba chodiť keď je -5 ??? my sme boli včera skoro cely deň vonku dali sme kremik na tvar proti chladu a vetru ale ja som vymrzla na kosť 😀

olifcek
6. dec 2010

@garonka to fakt daval mikulas detickam darceky?

ja osobne som enchapala, naco sa do takeho davu trepu ludia s kocikmi, s detmi, co este nechodia, s detickami, co spinkali, lebo co sme videli, boli to babatka x;o(( takze, co uz sedeli ok, divali sa, ale itak, saq to samovrazda do takeho davu ist...

garonka
6. dec 2010

@svetlankat dobre urobil lebo ani my sme nešli len sme prechadzali okolo cez hlavnu na poštovu sme šli domov ale to niečo hrozne bolo, tak pôjdeme na trhy na moje meniny

lienka2
6. dec 2010

Príliš silný mráz by mohol dieťatku uškodiť (novorodenec ešte nemá dostatočne vyvinutú schopnosť termoregulácie). S novorodencom nechodíme von, ak je teplota pod -5°C , so starším dojčaťom, ak je teplota pod –10°C . Silný vietor a vlhko pôsobenie chladu ešte umocňujú.

toto som nasla na nete, narychlo som prebehla viac clankov a veru vsade bolo ze pod -10 nechodit von.. 😖

svetlankat
6. dec 2010

@garonka na bosorku??? 😀 😉 😝
aj my pojdeme v niektory vecer

garonka
6. dec 2010

@olifcek hej hlasili aj v radiu a mm kolega sa dnes chvastal s tym, že oni sa tam skvele zabavali, maju dvojmesačne babo a 4 ročnu dcerku a ta mala dostala mini baliček, no ja som veľmi chcela isť ale odradilo ma koľko ľudí a božechraň keby mi niekto padol do kočíka

garonka
6. dec 2010

@svetlankat na Lucifera 😀 😀 😀
napíšem si aj na listočky mena chlapcov a budem ťahať po jednom do vianoc 😀 😀 😀

olifcek
6. dec 2010

@svetlankat ako som pisala, my sme uz boli i ked bolo pocitovo -10 a boli sme vonku asi hodku...

u nas je to zle,ze ja sa nemozem zapnut do bundy, takze...

ale uvazujem, ze si normalne budem nosit deku, na ktoru nasijem par gombikov, a prehodim cez nas tak, aby som mala gombiky na boku i s rzaporkom, nech mam i zpredu krytie okrem Olivky a jej krytu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre