Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lienka2
13. dec 2010

baby a kedy sa zavadza 4. prikrm?

zucana
13. dec 2010

@zoska dik celkom chutila....
vika vobec nespala okolo obeda jak zvykla tak som jej o 13tej dala obed a sla von....tam bude isto spat a potom tu doma bude akcna :D

selyma
13. dec 2010

@olifcek neviem do kedy boli, ale v nedelu koncili, tak sa mozno uz zbalili skor

maculik
13. dec 2010

ahojte,
tak som doma z kozmetiky, super som si zrelaxovala, akurat predtym som mala stres, lebo klasika, mm meskal, hlavne ze rano mi sluboval, ze bude doma presne o pol1, aby som mu este dala instrukcie. Dosiel 12,55, tak som este rychlo volala, ze budem meskat. Petrik spal nakoniec 2,5h, zobudil sa chvilu predtym, nez som isla., som zvedava, kedy pojde spat teraz.

A boli sme pre Adelku v skolke a aj taka zahalena tam bola pre dceru, tak Adelka na plne usta ze "stala babka tam je, satku ma, noooo, babka stala", tak este ze jej nerozumeju 😀

@lienka2 ja uz davam 4 jedla... - desiatu, obed, olovrant a veceru. Ranajky a vecera pred spanim stale kojim.

@olifcek dakujem 🙂

laxity
13. dec 2010

Ahojte

Luckám všetko naj 🙂

@zoska vitaj doma určite sú to Vianoce 🙂 . Ja tiež menej prebaľujem, tak každé 4 hoďky mi to vyjde 😕 . Ale neviem či robím dobre, bo mám pocit, že sa jej teraz začala zaparovať riťulka 😕

@maculik krásny stromček 🙂 ...som zvedavá koľko vydrží 😀

@lienka že 4 príkrm 😀 moja má ledva 2 😅

lenica81
13. dec 2010

@lienka2 aj my uz 4 mame... dost davno... 😅 ranajko-desiatu, kedze mi chodi okolo 10 spat... obed, olovrant a na veceru kasu... 😉

@maculik no, chvalabohu nerozumeju... 😅 😀

lienka2
13. dec 2010

@maculik a co davas na veceru? my mame rano mlieko, desiata ovocie, obed zelenina+masko, olovrant mlieko, vecera kasa s ovocim ci jogurt s ovocim a pred spanim este mliecko..

zusika
autor
13. dec 2010

Ahoje,
vsetkym Luckam blahozelam k meninam!!

@zoska - som rada,ze ste uz doma a ze ste mali stastie na dobry pristup lekarky....to velmi vela urobi... Drzim vam palce!!

no a pytali ste sa,ze ako sa citim.....velmi dobre,hoci krize a bedrove klby dostavaju zabrat.... nepribrala som vela,len je rozdiel nosit dve deticky a nosit jedno.... sama to viem porovnat..... Dnes sme boli na utz. a sme stastni,ze uz maju 1300g a 1360g.... vzhladom na to,ze mi vsetci hovoria ze mam na dvojky male brucho,tak ich vahy ma az prekvapili.... este keby tak kazdy nabral to kilecko......

Dievcata, ani si neviete predstavit ako Vam zavidim tohtorocne prve Vianoce s babatkami.... Prajem Vam aby ste si to s celou rodinkou vsetko krasne vychutnali.....
....ja verim, ze sa pre nas budu take carovne tie buduce....
🙂

zucana
13. dec 2010

ja davam rano mlieko asi 2krat lebo o 6 rano a o 8mej rano potom o 10 az 11tej ovocie potom o 12tej mleko o 14tej obed zelenina s masom a olovrant chlebik plus mleko a vecera masko plus zeleninka a o 22 mleko a niekedy aj o 24.00 mleko tak ak kojite len 2krat denne tak sa nedivim ze ta moja mi nempije 😅
inak som prave dobalila darceky 😎

maculik
13. dec 2010

@lienka2 na veceru bud kasu alebo to, co bolo na obed. Uz by si mohla nahradit olovrant jogurtom (alebo jogurt na desiatu a ovocie na olovrant).

zucana
13. dec 2010

@zusika tesim sa ze ste taki velki a tesim sa aj na dalsie vianoce ako budete uz 4 😵

maculik
13. dec 2010

@zusika bud.rok budete mat aj vy krasne rusne Vianoce, drobci sa vam budu tmolit pod stromcekom a budete mat veselo 🙂 A krasnu vahu maju, ved to neva, ze ti brusko az tak nenarastlo, mozno su ulozeni viac dozadu, potom brusko tak netrci.

lenica81
13. dec 2010

@zusika dakujem, ale isto budu aj tvoje carovne s 2 anjelikmi v brusku a jednym ochrancom tam hore... 😔 uzi si ich aj ty...

lienka2
13. dec 2010

baby, nechala som maleho v stolicke na jedenie, sme vecerali, dala som mu flasu s dzusom a odisla na chvilu prec, teraz som tam bola a on zaspal 😀 tak som zvedava kedy pojde potom vecer spat 😅

zucana
13. dec 2010

@lienka2 dobreee 😀 aj vidpil nieco?
baby a to fakt vacsina koji uz len tak malo cez den?ze vobec...ze rano a vecer?
a aj vase deti tak kukaju na telku? 😕

lienka2
13. dec 2010

@zucana nieco vypil, pri tom aj zaspal 🙂
nas kuka na telku hlavne vtedy, ked ide reklama 🙂 sa normalne prestane hrat a to je cas ked ja vytahujem noznice a striham nechty inac nemam sancu 😅

lienka2
13. dec 2010

@blumka, @svetlankat, @olifcek, @garonka baby poradte kde sa da kupit nejaka dobra vetrovka pre maleho.. nie velmi draha.. do 15 eur 😅 v tescu nic nemaju, v optime za 25 eur 😅

blumka
13. dec 2010

@lienka2 ja som kupila cez mimiaukcie za 5 eciek 😅

svetlankat
13. dec 2010

@lienka2 skus AB na alzbetinej, dnes sme tam s @olifcek boli, mali krasne overali, no neviem ci aj vetrovky, ale myslim ze ano.

svetlankat
13. dec 2010

@lienka2 aj ja som kupila na bazare za 5

lienka2
13. dec 2010

@svetlankat
@blumka len ja by som ju rada najprv videla a az potom kupovala.. 😅 no nic musim asi aj ja mrknut net..

garonka
13. dec 2010

ďakujem krasne za blahoželania 😉

boli sme na poradni važime 10 kg a 10 dkg 😅 a meriame 78 cm 🙂 dala nam na zubky, aby nerastli škarede natrium to su take tabletky čo sme ich aj v škôlke užívali ja si ich pamätam a mm ochutnal že to je ono 😝

aj nas očkovali to bola tretia očkovacia latka a na rok už dostane zakladnu na osypky, mumps a rubeolu jaj a to bolo revu chuďa až sa mi zadušalo od plaču 😔

@zucana ja mam info od nefrologičky že aj kojene deti by mali piť dostatok tekutin hlavne čistu vodu, a ak čajík tak nesladeny, ja sa snažím tobiho ošaliť tym ak mu varim jablčko s hruškou na desiatu a tu vodu mu nalejem do hrnčeka to mi vypije, 🙂

svetlankat
13. dec 2010

@lienka2 skus to AB myslim ze tam mali, @olifcek nevsimla si si?

svetlankat
13. dec 2010

@garonka krasne miery, rastiete do krasy

lenica81
13. dec 2010

@zucana ja kojim dost si myslim, vzdy raz po kazdom prikrme min, do hodiny si pyta... a potom v noci min 2-3x a rano, aby vydrzal do ranajko-desiatej... takze min 7-8x denne... 😉

garonka
13. dec 2010

@svetlankat ďakujem 😵

lenica81
13. dec 2010

@zucana @lienka2 aj nas kuka, na reklamy a ked sa ozve nejaky speci zvuk, tak hned tam cumi... aj ked kojim... 😕

lenica81
13. dec 2010

@lienka2 ja som kupila v kauflande za 10...

lenica81
13. dec 2010

uz aj mne dieta padlo, z gauca... sice len z tej nizsej rozkladacej casti, ale predsa... sedel a daco zbadal, a sup uz bol tam tam... 😔 no, ale vzal to pohodovo... 😅 😒

lenica81
13. dec 2010

@garonka perfis miery... to uz teraz vas ockovali... 😕

olifcek
13. dec 2010

@garonka super miery x;o) mas new vetrovku? nedaj ockovat uz na rok, to sa ockuje az v 15mesiacoch! tio co tie lekarky???? najlepsie je vsetko vpichnut do babatiek hned, do roka, co? horor...

@svetlankat joj, nevsimla som si, ale podla mna vetrovky budu mat x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre