Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lienka2
14. dec 2010

@svetlankat sosovicka bola uz davnejsie..
a si uz viem lukyho predstavit ked sa pusti tak to bude stale skusat znova a znova 😅

raa2
14. dec 2010

@svetlankat my sme uz mali sosovicku, taku cervenu, osupenu, v dmku ju predavaju, znacka alnature. matko to ma rad. inak miska riadna sikovnica, my sa este ani na nohy nepostavime....

lucia411
14. dec 2010

@svetlankat gratulujem malej Miske...sikovnica je to! 😉 aj my papame sosovicku uz....chcela som sa opytat baby si ste poculi o tych puzzle kobercekoch co mame aj my napr doma, na com sa Celi dennodenne hra, ze obsahuju nejake rakovino tvorne latky?davali to u nas v spravach a vo Francuzsku ich chcu stiahnut z trhu.. 😕 ide hlavne o puzzle vyrobene v Cine...

lucia411
14. dec 2010

inac ahojte som sa zabudla pozdravit 😉

svetlankat
14. dec 2010

@lucia411 my mame ceske. aspon myslim preto boli drahsie

svetlankat
14. dec 2010

@blumka jej vianocny darcek, to je super, budes mat prekvapenie

lucia411
14. dec 2010

@svetlankat ja som kupila nasej tu vo Swiss, ale neviem aky bol vyrobca 🙄

avaka
14. dec 2010

@dorotka2 ,aj nam dr.vravela,ze asi vela spali,ked je tak ziva,ale napriek tomu stresuje 😖 a sice teraz pozeram,ze za 2mes.pribrala cca 500g,ale aj napriek tomu ma len cca 7,5 kg,ale vobec to teda nevadi,mam co robit,kym ju ponahanam po posteli pri prebalovani,som cela zmorena... 😅 tak neboj,urcite budu vysledky dobre 😉

@svetlankat ,Miska je teda sikulka a tie zubky.. 😕 😵 ,riadne tempo,my mame stale len 2 🙂

@andrea2603 ,skore uzdravenie 🙂

@loginka ,jej,mat viac miesta,tiez ho asi nafukam...uz si dnes druha,co ho chvali 😉
@blumka ,tak bral Juli,aby to mal v kociku ako zamaskovat.. 😀

blumka
14. dec 2010

@avaka no on musel brat jednu z nich, lebo neviem nakupovat s dvomi detmi jedno v kosiku a druhe tlacit v kociku to sa ani neda 😅 tak si bral juli a teda isto aj kvoli tomu aby to mal kde dat 😀

olifcek
14. dec 2010

no ja uz nepamatam vyrobcu, ale asi ceske, idem pisat predavajucej x;o)

olifcek
14. dec 2010

@svetlankat bolo super x;o)

svetlankat
14. dec 2010

Baby tak takto sme sa dnes doudierali, boze mam strach co este bude

svetlankat
14. dec 2010

@olifcek mne sa zda ze ceske aj preto boli take drahe

olifcek
14. dec 2010

@svetlankat jj i ceska to predava, takze veriiiiim... a veru, boli drahsie x;o) uz chapem, preco su niektore tak lacne

fiha, Miska iny masaker..

loginka
14. dec 2010

@lucia411 jezin luci si ma nastrasila s tymkobercom, lebo nasi to riadne ohlodavaju 😲

loginka
14. dec 2010

@svetlankat chudatko male 😔 ale je to riadna atletka 🙂

olifcek
14. dec 2010

@svetlankat jooo, ja mam odtialto a veru, je to genius, cize som v suchu, uff x;o)

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2241367&tab=11

avaka
14. dec 2010

ja uz si nepamatam,odkial ma koberec 😒 ,ale bolo tam pisane,ze nezavadne...

olifcek
14. dec 2010

@avaka to je i na cinskych vyrobkoch..

avaka
14. dec 2010

uz viem,odtialto 🙂 🙂 🙂
http://www.peknehracky.sk/sk/produkty/penove-hr... aj ozdoby na stenu mam odtial,len ich nemal este kto prilepit... 😅

svetlankat
14. dec 2010

@avaka
@olifcek mame rovnake myslim, su ceske. ja osobne tie cinske nemam rada aj ked,..., vsimli sme na hrackach od fisher ze made in china

avaka
14. dec 2010

@svetlankat ,super, ale cena nie je cinska..

olifcek
14. dec 2010

@svetlankat made in china nevadi, ak to robia pre dobre frmy, lebo tie daju i dost penazi a baziruju na kvalite materialu, nez ti, ktori chcu len za malo at robit napodobeniny a predavat skoro ako originaly

olifcek
14. dec 2010

@avaka daj si profilovkuuu

olifcek
14. dec 2010

wow, Oliv mi zaspala... teraz dilema.. premiestnit sa, ci nepremiestnit sa? niekedy sa pri presune zobudi a uz nezaspiiii, aaaaaaaaaaaaaaa

blumka
14. dec 2010

no ja som dnes penove puzzle pekne odlozila a vytiahnem ho pre tretie dietatko 😀 juli sa dnes totiz rozhodla ze musi kazde jedno oddelit a pekne porozhadzovat no a ja na to nemam nervy stale to ukladat 😅

lucia411
14. dec 2010

no aj ja som tiez nastrasena, ale dufam, ze tie nase neboli ze made in China, lebo tiez boli pekne drahe...a objednala som ich zo Zenevy cez net z jednej hrackarne, ale nemam ziaden papier, krabicu som zahodila 😕

avaka
14. dec 2010

@blumka 😀 ,nasa zase na puzzle vela casu netravi,sme skor v kuchyni 🙂

@olifcek 😎 😝 😉
a premiestni,mozno sa nezobudi
🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre